Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol bisikleti tavsiyeleri

Merhaba arkadaşlar. Karbon bisiklet araştırma safhasında olduğumu yazmıştım önceden. Artık eleye eleye nihai bir sonuca varmaya çalışıyorum. Kullanma amacım ise sportif. Hatta mümkün olursa triatlonda da işimi görsün isterim.

Fiyat performans olarak peugeotları inceliyorum. 2019 modeli ile 2020 modeli arasında kaldım. Ikisininde ozrlliklerini koyuyorum.

Bu 2020 modeli
SmartSelect_20200526-192521_Chrome.jpg

Bu da 2019 modeli.

SmartSelect_20200526-192503_Chrome.jpg

Farkettiyseniz 2019 modeli için yeni modeli kadar cok ayrıntı bulamadım.

Arasında ise 2500 tl gibi bir fark var. Sizin fikriniz nedir? Yeni modele mı yönelmeli? Olmayan farklılıklar için boşuna para ödemek istemiyorum.

Scudo
sayın ceasar fiyat ve görsel bilgisi paylaşırmısınız rica etsem?

• Beğen
Tepkiler: Ceasar Bravo
Merhaba arkadaşlar. Karbon bisiklet araştırma safhasında olduğumu yazmıştım önceden. Artık eleye eleye nihai bir sonuca varmaya çalışıyorum. Kullanma amacım ise sportif. Hatta mümkün olursa triatlonda da işimi görsün isterim.

Fiyat performans olarak peugeotları inceliyorum. 2019 modeli ile 2020 modeli arasında kaldım. Ikisininde ozrlliklerini koyuyorum.

Bu 2020 modeli
227906 dosyayı görüntüle

Bu da 2019 modeli.

227907 dosyayı görüntüle

Farkettiyseniz 2019 modeli için yeni modeli kadar cok ayrıntı bulamadım.

Arasında ise 2500 tl gibi bir fark var. Sizin fikriniz nedir? Yeni modele mı yönelmeli? Olmayan farklılıklar için boşuna para ödemek istemiyorum.

Hocam iki model renk haricinde aynı gördüğüm kadarıyla. Birisinde ruble bir önceki seri ama, yenisi ile arasında nerdeyse hiç fark yok. Ben olsam o farkı vermezdim. Uygun fiyatlı olanı alın hocam. 2019 olanı canlı olarak gördüm rengi çok güzel. 8000 TL civarına veriyorlardı indirimle. O fiyatlar gayet uygun bu bisiklet için.

hatta araya benide katın.2 adet alalım.fiyat düşer kesinlikle

• Beğen
@ERCEYLAN şöyle iki görsel koyayım. Turuncu 2020 modelleri henüz bayiilere dağıtılmamış. 14.000 tl gibi bir fiyattan satılacak siteye göre.

SmartSelect_20200526-203544_Chrome.jpg

Eski model olan 2019 modeli ise her boya uygun olmasa da tekleme bulunabiliyor çeşitli satıcılarda 12.600 tl civarına.

SmartSelect_20200526-203609_Chrome.jpg

@Mustaac tesekkur ederim cevap için. Benim de o dikkatimi çekti. Sanıyorum eski ruble ile yenisi arasında bir fark yoksa o sorun olmaz. Bir de yeni modelde Deda Elementi hurç falan kullanmışlar ama eski modelde onun bilgisini bulamadım.

Kullanım amacım dedigim gibi sportif. Belki troatlon ve ufak capli yarış. Bu modeller ve marka dışında tavsiyelerinizi de almak isterim.
hatta araya benide katın.2 adet alalım.fiyat düşer kesinlikle
Hangisini düşünüyorsunuz:)

• Beğen
Tepkiler: NoCycling
@Ceasar Bravo hmm R11 in 2019 unu bulmak çok zor. İyi denk gelmiş. O yüzden kafam R12 ye gitti. Eski modelde de deda zero componentler vardı.

• Beğen
Hocam iki model renk haricinde aynı gördüğüm kadarıyla. Birisinde ruble bir önceki seri ama, yenisi ile arasında nerdeyse hiç fark yok. Ben olsam o farkı vermezdim. Uygun fiyatlı olanı alın hocam. 2019 olanı canlı olarak gördüm rengi çok güzel. 8000 TL civarına veriyorlardı indirimle. O fiyatlar gayet uygun bu bisiklet için.
sayın mustaac 8.000 tl den bahsetti burda 13-14 bin.

• Beğen
14 bin beni aşıyor. ben mosso reborn ile ilgileniyorum.8.500 e alınabiliyor.arada 5 bin fark var. değermi o kadar farka.
birde aydın bisiklet bursada 11.700 tl bisiklet nakit olarak.

@Mustaac iyi bayramlar diliyorum öncelikle bir sorum olacak size Van rysel edr af 105 almayı düşünüyordum ama bu bisan grandtour eco aklımı çeldi acaba grandtour ile grandtour eco kadroları aynı mı bilginiz var mı sitesinde iki bisikletin de resimleri aynı 105 set ve ağırlık benim için çok önemli değil nasipse bir ay sonra izmir e geleceğim ve alacağım

• Beğen
Tepkiler: NoCycling
@Mustaac iyi bayramlar diliyorum öncelikle bir sorum olacak size Van rysel edr af 105 almayı düşünüyordum ama bu bisan grandtour eco aklımı çeldi acaba grandtour ile grandtour eco kadroları aynı mı bilginiz var mı sitesinde iki bisikletin de resimleri aynı 105 set ve ağırlık benim için çok önemli değil nasipse bir ay sonra izmir e geleceğim ve alacağım
Kadro aynı, set farklı. Sele, lastik vs. farklı çıkabilir. Grandtour eco çok çok uygun bir başlangıç bisikleti. Bu arada size de iyi bayramlar.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ahlaksahibi
@Osman Selman kadro boyu olarak ne kullanıyorsunuz ben de aynı modelden alacağım kadro boyu ne önerirsiniz

merhaba. bu sezon yerli üreticilerin (salcano, bisan, carraro vs) yol bisikletlerinde karbon model sayısı arttı. bu çok memnuniyet verici. kadrolar da epey birbirine benziyor. aero modeller var. karbon kadro tedariki nereden yapılıyor biliyor musunuz? kovid yüzünden çin, tayvan ithalat çok azaldı diye duyuyoruz. satışa yakın zamanda çıkacaklar mı o da ayrı bir sorum.

@ERCEYLAN İsmet Bey merhaba profil resminize bakarak yorum yapacağım kusura bakmayın. Siz de benim gibi göbekli bir abimize benziyorsunuz. Yaş olarak profilinizde 50 yazıyor sizin yerinizde olsam Reborn tarzı makinalara bakmazdım ama para sizin, keyif sizin elbette.

• Beğen
Tepkiler: ERCEYLAN
@ERCEYLAN İsmet Bey merhaba profil resminize bakarak yorum yapacağım kusura bakmayın. Siz de benim gibi göbekli bir abimize benziyorsunuz. Yaş olarak profilinizde 50 yazıyor sizin yerinizde olsam Reborn tarzı makinalara bakmazdım ama para sizin, keyif sizin elbette.
ibrahim tatlısesin söylediği gibi ;);)O eski halimden eser yok şimdi.o halimden 50 kg.verdim ben hocam.şu an pek aktif olamasada carraro mtb kullanıyorum.lastik kalınlığı ve ağırlığından dolayı pek gitmiyor.o yüzden bastımı giden alet bakıyorum

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35
@ERCEYLAN Reborn biraz daha aero kadroya kaçıyor yinede sürüş keyfi açısından bastımı giden bir endurance kadroya göz kırpardım.

• Beğen
Tepkiler: ERCEYLAN
Fiyat - performans diye bir kavram mi varmis yav ? Eski caglardan gelen bir sehir efsanesidir o

@ERCEYLAN (link)
Cube lerde kadro boyu biraz farklı ama tip olarak alternatif olabilir. Endurance geometri çok fazla eğilmenize gerek kalmadan uzun mesafeler yapabilmeniz adına.

Geri