Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol bisikleti tavsiyeleri

Scudo
scott almanız rahatlık ve uzun süreli kullanım açısından size daha uygun olacaktır
Cube çok daha iyi hem 8.8 kg. Ve üstünde mavic aksium jant var. scott aynakol seri dışı 11. Jantlar scott kendi jantları. Bence cube çok daha avantajlı

• Beğen
Tepkiler: Muhammet Ağrı
Arkadaşlar 5 bin tl civarı yada 6 bin de olur önerebileceğiniz yol bisikleti var mı , ben kron rc 3000 ve 4000 düşünüyordum ama size sormak istiyorum daha bunları tavsiye edermisiniz.

Arkadaşlar 5 bin tl civarı yada 6 bin de olur önerebileceğiniz yol bisikleti var mı , ben kron rc 3000 ve 4000 düşünüyordum ama size sormak istiyorum daha bunları tavsiye edermisiniz.
- ikinci el mi sıfır mı
- ne amaçla kullanıcaksınız

iyi aksamlar (ya da sabahlar)
ikinci yol bisikletim olacak. tam alma evresindeyken 22 aralik erken saatlerinde bir gecede yapilan triban rc500 operasyonu sonrasi malum planlarimiz suya dustu. yeni bir bisiklet arayisindayim. istedigim zaman performans amacli kullanip istedigim zaman arkasina-masasina portbagaj takip turuma cikabilecegim, haliyle disk frenli, abartili janjanli market bisikleti renklerine sahip olmayan, ve mumkunse maksimum 6-7bin₺'yi gecmeyen guzel bir yol bisikleti -ya da adi her neyse- ariyorum. tesekkur ederim.

• Beğen
Tepkiler: zileli05
Sıfır , gezmek spor yapmak amacıyla kullanacağım
Kron u listenizden çıkarıp. salcano, carraro, bisan ın sora setli bisikletleri işinizi fazlasyla görücektir.

@trainspotting35 abi konustum ilani gordum sitede, sahibiyle de buradan konustum. aslinda ilgilenmek isterim ama istanbulda olmasi ve kargo olmamasi bi tik sıkıntı suan icin. karadeniz civarlarinda olsa atlar otobuse gider bakarim ama suan icin biraz arkaplana atmak zorundayim bu ilani. yoksa uzerindeko yukseltmeler cok guzel.

@qtay siz sanırım Salcano XRS 030 disk arıyorsunuz ama haberiniz yok :D İncelemenizde fayda var

• Beğen
Tepkiler: qtay
@Serkan Mıstınoğlu
hocam ilk yol bisikletim de salcanoydu. ama salcanoya isinamiyorum ben nedense bir turlu. benim kullandigim modelinin bana 2 boy buyuk olmasindan da olabilir bu garez:snzdglsn: ayrica su yarisimsi cekici renkleri de beni uzaklastiriyor.
20201223_113016.jpg
@trainspotting35
olmazsa ben de bir yolunu bulur istanbula gelmeye calisabilirim. simdilik buralardaki ilanlari sorusturuyorum. bakalim artik hocam.

• Beğen
Tepkiler: Eshquia™
@trainspotting35 abi konustum ilani gordum sitede, sahibiyle de buradan konustum. aslinda ilgilenmek isterim ama istanbulda olmasi ve kargo olmamasi bi tik sıkıntı suan icin. karadeniz civarlarinda olsa atlar otobuse gider bakarim ama suan icin biraz arkaplana atmak zorundayim bu ilani. yoksa uzerindeko yukseltmeler cok guzel.
Keşke bisikletten anlasam da, gidip incelesem, sonra da kargoya versem 😔

@eshquiaa yine de desteğiniz için sağolun, varolun abi:hhhhhh: hiç incelememekten iyidir. oldu da buralarda uygun bir makineye rastlayamadım, yazarım foruma:harika: tabii halen satılmamış olursa

Geri