Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol bisikletinin hayatımı değiştirmesi

Scudo
@TontonCocuk Sonuna kadar zevkle ve de hayranlıkla okudum. Azminiz takdire şayan. Canı gönülden tebrik ederim. Aslında yapabileceği çok şey varken bir türlü harekete geçemeyen birçok kişiye yol gösterebilecek bir kesit. Umarım daha çok kişiye ulaşır. Daha çok insanımıza umut olur.

@TontonCocuk Yüreğine, pedalına, kalemine sağlık. Helal olsun. Beğeniyle okudum. Başarılarının daim olmasını dilerim. Ümit ediyorum ki. Venge'yi de alırsınız.

Harika bir hikaye dostum. Tebrikler sinema yapimcis olsam filmini yapmak isterdim . yazmaya devam et lutfen bunlari

Bravoo , azim dedikleri bu olsa gerek :)

• Beğen
Tepkiler: TontonCocuk
Keşke hepim,zde böyle bir azim olsa, bu yaşta benim de böyle bir hareketlenmeye ihtiyacım var. Ama kıvılcımı çakamadım bir türlü daha.

• Beğen
Tebrikler! Hayat nefes aldığın andır.

• Beğen
@Özgün aslinda herkezde azım mevcut. Fazlası ile hemde. Ama sadece önem sıralaması yapmak gerekiyor. Benim icin cep telefonu almak veya araba almak icin gösterdiğim azımmi onemli yoksa kaliti spor aleti alıp spor yapmak icin gereken azımı göstermek mi onemli yada televizyon basında ne oldugu belirsiz bir dizi izlemek icin Gösterilen azım mi onemli spor yapmak icin gösterilen azım mi onemli. Bu soruların cevapları mantık çevresinde düşünülüp cevaplandırılırsa gerçekten neye ihtiyacımız oldugunu öğreniyoruz.

@mudo77 kaliteli nefes ve hayat icin de spor ve hedefler sarttir :)

• Beğen
Tepkiler: mudo77
@TontonCocuk hocam yazını zevkle okudum keşke daha uzun olsaydı böyle şeyler yaşamak ve paylaşmak hem çok güzel hemde diğer insanlara örnek olabilir. Başarılmayacak zor yoktur Allah sağlık versin sakatlık olmasın sportda başarmamak mümkün deil. Yaklaşık 15 senedir profesyonel sporcuyum bisikletide hobi olarak antrman olmadığı dönemlerde antremansız kalmamak için kullanıyorum alur 700 sahibiyim. 15 sene yaşadığım tecrübede birçok Avrupa ve milli takım maçlarım oldu. Bunu söylemek istemem ama malesef 80 milyon dan neden daha başarılı sporcu çıkarsamıyoruz veya 2 milyon nüfuslu bi ülkeden neden daha başarılı sporcu mevcut oluyor neden onlar iyi derseniz birçok nedeni var. Ama ilk çalışma sistemi ve bilinçli antrenör işi bilen insanlar ve en önemlisi sporcunun sporcu gibi yaşaması. Yetenek olarak birçok yetenekli sporcumuz var ama özel yaşantısına dikkat etmeyen biraz para bulunca kendini kaybeden yemesine içmesine uykusuna dinlenmesine dikkat etmeyen sporcu yetenekle bi yere kadar. Sporda doyumsuz olmamak lazım hep mücadele etmek profesyonel gibi yaşamak lazım daha yazsam kitap olur aslında bi ara kitap yazmayıda düşünmüyor değilim. Umarım koyduğun hedefe ulaşırsın herzama hedefiniz yüksek olsun ona göre yaşayın Antalya deil Avrupa olsun

@Mrttkgz önerileriniz icin cok teşekkür ederim. Yaşım ve sağlığım müsade ettikçe hedeflerim de artacak. Ama su an daha yolun cok basındayım ve yaklaşık 20 yıl önce başlamam gereken sporlara yeni başladım. 1 yıldır uğraş içindeyim ve aradaki açığı kapatamayacak olsam bile en aza indirgemek istiyorum. Bazen vücudum dur dese de hevesim devam diyor. Hedefim Antalya. Sonuncu olarak bitirsem bile bir sonraki hedefim yurt dışı olacak. 50 yasını askın triatletler var ve yas kategorisinde derece de alıyorlar :) insallah çocuğuma guzel örnek olup yaptıgım sporsuz yasam hatasını yapmamasını sağlarım ve başlamayı düşünüp erteleyen insanlara bir teşvik olmus olurum.

Yazımın devamını insallah tecrübelerim arttıkça detaylı olarak paylaşacağım.

• Beğen
Tepkiler: Mrttkgz
Abi ne güzel yazmışsın, yüreğine sağlık! Yeni Ironman hikayelerini dört gözle bekliyoruz :)

• Beğen
Örnek bir hikayeniz var hocam. Başarılarınızın devamını diler, tebrik ederim

• Beğen
Hocam siz nolmuşsunuz ya :D kaptan amerika mübarek bu adama bisikletini verin kasıp kavursun ortalığı başarıların devamını dilerim bende 3 haftada 3 kilo verdim bisiklet ile sadece :D

18 yaşındayım yaklaşık 104 kiloyum bu cuma bisiklet alacağım. Uzun bİr aradan sonra. Umarım kısa zamanda bende böyle bir başarı yakalar ve sizlerle paylaşırım

bu hikayeden film çıkar şaka falan yapmıyorum sonderece ciddiyim
bence bu yazıyı bikaç yapımcıya falan yolla gerçekten film gibi
bu arada İnşallah bu yazılanları kış geldi hava soğudu diyerek eve kapananlar 15-20km bile gitmeye üşenenler okurda biraz ilham alırlar bence insan üstü bi irade ve başarı
aşırı derecede tebrik ederim

Geri