Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yurtdışı alışveriş

Scudo
Merhabalar MTB bisikletime arka göbek alıcam şu aralar bazı siteler kapatmış gönderim yapmayı. Nereyi tavsiye edersiniz site olarak bikeinn e baktım pahalı geldi

Merhabalar MTB bisikletime arka göbek alıcam şu aralar bazı siteler kapatmış gönderim yapmayı. Nereyi tavsiye edersiniz site olarak bikeinn e baktım pahalı geldi
Aşağı, yukarı bütün siteler aynı. Amazona bakın, forumdan yazılanları gördüğüme göre amazon bayağı uygun fiyatlarda.

17 Kasım'da verdiğim sipariş elime ulaştı. Denemek için biraz sabırsızlanıyorum.

(link)
Denedikten sonra bir inceleme yazmanız mümkün mü acaba? Ben de almayı düşünüyorum. Barend kullanmama rağmen kolumda ağrılar oluyor. Sol kolumda hareket kaybı var dirsekten tam dönmüyor. Bu tip gidonlar elin en rahat edeceği açıya göre yapılmış diyorlar. Çevremdeki insanlara gösterip soruyorum, her defasında boşver bunu kelebek gidon al diyorlar. Açıkçası kelebekte böyle bir kavis yok. Ama daha fazla tutuş pozisyonu eli dinlendiredebilir. Uzun lafın kısası ucuz bir şey değil tek atımlık kurşunum var. Yardımcı olursanız çok sevinirim 😀

Denedikten sonra bir inceleme yazmanız mümkün mü acaba? Ben de almayı düşünüyorum. Barend kullanmama rağmen kolumda ağrılar oluyor. Sol kolumda hareket kaybı var dirsekten tam dönmüyor. Bu tip gidonlar elin en rahat edeceği açıya göre yapılmış diyorlar. Çevremdeki insanlara gösterip soruyorum, her defasında boşver bunu kelebek gidon al diyorlar. Açıkçası kelebekte böyle bir kavis yok. Ama daha fazla tutuş pozisyonu eli dinlendiredebilir. Uzun lafın kısası ucuz bir şey değil tek atımlık kurşunum var. Yardımcı olursanız çok sevinirim 😀

"(link)" çok severek/överek kullanıyordu bu gidonu, birçok videosunda görünüyor ama çok videosu var, incelediği/övdüğü videoyu bir bakışta bulamadım.

Surly Corner Bar ve diğer bazı farklı el açıları sunan gidonlar:

Bu gidonlar ve kelebek gidonlar denenebilir, uygun olanda kalınabilir ama tek atımlık kurşun için riskli. Ben kelebek gidonu kullanamadım mesela.

• Beğen
Tepkiler: MakRo ve -Deniz-
Bu gidonlar ve kelebek gidonlar denenebilir, uygun olanda kalınabilir ama tek atımlık kurşun için riskli. Ben kelebek gidonu kullanamadım mesela.

Hepsini izledim şimdi. Jones çok kavisli gelirse Moloko tavsiye ediyor. Yakınlarda bir bisikletçide Jones bar takılı bir Carraro gördüm. Yeni gelmiş. Bir denememe fırsat verirse bir düşüneceğim abi.

Jones dedim ama markasız da olabilir. Bir bilgi verilmemiş. Model şu:
(link)

Hepsini izledim şimdi. Jones çok kavisli gelirse Moloko tavsiye ediyor. Yakınlarda bir bisikletçide Jones bar takılı bir Carraro gördüm. Yeni gelmiş. Bir denememe fırsat verirse bir düşüneceğim abi.

Jones dedim ama markasız da olabilir. Bir bilgi verilmemiş. Model şu:
(link)

Tabi birşeyler yazarım. Dün denedim ilk defa. Muazzam şekilde rahat konforlu bir gidon. Ama daha çok araziler arası tur bisikleti için . Öncelikle bende carraronun bu modeline çok baktım ama bana gereksiz geldi .Kendim uğraşıp daha iyi bir bisiklet çıkarma niyetine giriştim. Gidon gerçekten konforlu ve büyük. Tırmanma konusunda performansı düşük olabilir ama kullanım için süper. Hele ki şehir içinde mtb kullananlar için çok konforlu. Önümde bi tepsi olsa çay bisküvi yaparım gibi geliyor . O kadar geniş yani.

(link)
(link)
(link)

evancycles hakkında bilgisi olan varmı güvenilirmi oradan malzeme alan varmı

evancycles hakkında bilgisi olan varmı güvenilirmi oradan malzeme alan varmı
Oldukca uzun yıllardır hizmet veriyor. Eski alışveriş deneyim ve yorumlari aynı baslikli konuda mevcut. Ancak su sıralar cogu yurtdışı site sepet adımında Turkiye gönderimini kapattigi mesajı veriyor.
Evans Cycles

• Beğen
Tepkiler: Agul10
bike discounttan maşa bakıyorum mtb bisiklet için ama neredeyse diğer sitelerden yarı fiyatına satılıyor herhangi bir sorun çıkarmı kargoda ? güvenilirmi bilgisi olan varsa cevaplarsa çok sevinirim

bike discounttan maşa bakıyorum mtb bisiklet için ama neredeyse diğer sitelerden yarı fiyatına satılıyor herhangi bir sorun çıkarmı kargoda ? güvenilirmi bilgisi olan varsa cevaplarsa çok sevinirim
(link) bu siteden bahsediyorsan evet güvenilirdir bir sorun çıkmaz. Alacağın ürünün 150 euro sınırını geçmediğine emin ol yeter.

• Beğen
Tepkiler: Agul10
bu siteden bahsediyorsan evet güvenilirdir bir sorun çıkmaz. Alacağın ürünün 150 euro sınırını geçmediğine emin ol yeter.
evet hocam bu site tamamdır teşekkür ettim

Yeni yılda gümrük vergileri güncellemesi olucakmı? Yoksa yine Avrupa için %20 diğer ülkeler için %30 devam edecekmi

Merhabalar, Haziran ayında 2 gün Berlin'de olacağım. Gitmişken uzun süredir aklımda olan Canyon bisiklet de almak istiyorum. Fakat teslimat işini nasıl çözeceğimi bilemedim. Canyon'a yazdım Koblenz'deki showroomdan teslim alabilirsiniz diyor. Fakat 2 günlük sürede Koblenz'e gitmem çok mümkün değil. Otele kargo alamam, kaldı ki kargonun o günlere denk gelmesi de zor.

Sizlerin aklına gelen bir yöntem var mıdır?

Merhabalar, Haziran ayında 2 gün Berlin'de olacağım. Gitmişken uzun süredir aklımda olan Canyon bisiklet de almak istiyorum. Fakat teslimat işini nasıl çözeceğimi bilemedim. Canyon'a yazdım Koblenz'deki showroomdan teslim alabilirsiniz diyor. Fakat 2 günlük sürede Koblenz'e gitmem çok mümkün değil. Otele kargo alamam, kaldı ki kargonun o günlere denk gelmesi de zor.

Canyon'un teslimat tarihleri hiç kesin olmuyor. O yüzden o 2 günlük dilime denk getirmeniz çok zor. Önceden sipariş vermeniz ve birisinin siz gelene kadar bisikleti muhafaza etmesi lazım. Berlin'de yaşayan bir tanıdığınız yapabilir. Ama Berlin'de evler küçük ve depolara hırsız girme vakası da çok yaşanıyor. Yani koca bisiklet kutusunu belli bir süre evde tutacak kadar yakın bir tanıdık olması iyi olur.

Otele neden kargo alamazsınız bir sakıncası mı var acaba? Bizim arkadaşlar daha otele giriş yapmadan jant seti vs kargolarını 1 hafta öncesinden gönderim yaptılar ve otelde onlar otele giriş yapana kadar güvenli depolarında muhafaza etmişlerdi.

Son düzenleme:
Otele neden kargo alamazsınız bir sakıncası mı var acaba? Bizim arkadaşlar daha otele giriş yapmadan jant seti vs kargolarını 1 hafta öncesinden gönderim yaptılar ve otelde onlar otele giriş yapana kadar güvenli depolarında muhafaza etmişlerdi.

Önden otele yazarak şansımı deneyebilirim. Ama kocaman bisiklet kutusunu benim için teslim alıp saklamakla uğraşmayacaklardır düşüncesindeyim. Ufak bir kargo olsa olabilirdi belki... Ama yine de alternatif bulamazsam bu seçeneği deneyeceğim.

Canyon şimdi de Hamburg'da bir bike shopa yönlendirdi ama orası da uzak. Berlin'de teslim alabilecek bir ev bulabilir miyim ona bakıyorum bir yandan...

AE üzerinden sipariş verdiğim suluk kafesleri geldi fakat biraz pişman etti nedeni ise kırmızılı olan yer elastik. Çıkabiliyor belirli bir baskıdan sonra.
IMG_20231227_150545.jpg

Geri