Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Zwift Günlüğünüz

Hayırdır şampiyon, sakatlık falan mı var. 1000m yükseklik fena değil ama yinede zayıf çevirmişsin pedalı. Aslında böyle eğimli sürüşlerde dağ bisikleti trainer da daha verimli olmaz mı?
Dalga geçmeyin güzel güzel izah edin, öğreniyoruz. :harika:
abi kilo vermeye çalışıyorum. O yüzden nabzı çok yükseltmeden sürüş yapıyorum.

Scudo
Hayırdır şampiyon, sakatlık falan mı var. 1000m yükseklik fena değil ama yinede zayıf çevirmişsin pedalı. Aslında böyle eğimli sürüşlerde dağ bisikleti trainer da daha verimli olmaz mı?
Dalga geçmeyin güzel güzel izah edin, öğreniyoruz. :harika:
dağ bisikleti insanı tembelliğe alıştırıyor trainer üstünde. elinin altında olunca hemen vites düşürüyor insan oysa ki 'trainer' daki amaç training yani antreman. eve dönüş gibi dertler olmadığı için son damla kana kadar savaşabiliyorsunuz trainer üstünde. benim dışarda kullandığım bisiklet 34x34, trainerdaki 36x28. evde zorlayım ki dışarda rahat edeyim mantığı

Akşam Road to Sky yapacak var mı benimle?

• Beğen
Tepkiler: Hami Bulut
hocam kilo kaç? 138 watt la diğerleriyle aynı eğimde aynı hız olduğuna göre 50 kilonun altındasın heralde
:D çok doğru bir tespit. Biz de anlamadık bu farkı.:kötü: Kilo 70 ve çok da zor bir tırmanış oldu. Akşam kalibrasyon ayarlarına bakacağım. Önerilerinize açığım.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
:D çok doğru bir tespit. Biz de anlamadık bu farkı.:kötü: Kilo 70 ve çok da zor bir tırmanış oldu. Akşam kalibrasyon ayarlarına bakacağım. Önerilerinize açığım.
Zwift ayarlarında yazan kilo 70 kilogram mi?

zwiftteki kg aynı mı? o farkettirir

Geri