Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

'' 1 temmuz şile-200 -şile benzinciye kadar durmak yok...''

Scudo
@MertcanPastırmacı

eğer avrupa yakada iseniz bostancıya geleceksiniz ya da yolu bilen bi arkadaş ile üsküdar ümraniyeden dudullu yapacaksınız eğer anadolu yakada iseniz bostancıdan çıkış yapacaksınız biz dudulludan çıkış yapacağız ama a grub bayağı basacak yaklaşık 68 km basılacak ....

şileye varım diyenler şile benzinciye dudulludan basacam diyenler saat 07.00 çıkış..........

a- grup tempo hızlı olacak...

1- kudret 28 jant sayko kros şehir bike hibrit
2- bahtiyar-26..
3- erkan..........28 yol..........
4- ogün bugsbunny -26...

b grup olabilir avrupa yakadan gelecekler üsküdardan ümraniye ve dudulludan şile otobana çıkacak ve dönüşü aynı yerden alacak a grup eski şile yoluna girecek..anadolu yakada olanlar saat 08.30 bostancıda toplanır ya da daha erken içerenköyden alemdara ordan şile otoban dönüş aynı yol olur

@Kudret Kurtcebe

Acıbademde oturuyorum anadoluda ama dudullu taraflarını bilmiyorum malesef yoksa sabahta katılırım size b grubu bostancıda toplanacak dediğiniz için öyle yapmayı düşündüm

@MertcanPastırmacı

o.k mertcan dostum şimdi bu topikten bi arkadaş daha anadolu yakadan gelirseki nitekim ozan kesin gelir ozan ile bostancıda buluşarak diyelim saat 08.30 olabilir birlikte gelirsiniz ozan yolu biliyor yalnız şile benzincide olmadı ama dudulluyu bilmekte dönüş aynı yerden olur ozan ne der bilmiyorum eski şile yolu çok çetindir....bostancı adalar iskele önünde buluşabilirsiniz..

@MertcanPastırmacı

Ataşehir'e gelirseniz sizinle B grubu yaparız. Ya da size uyan bir yerde buluşuruz. Ben bu bölgeyi biliyorum. Ben de Şile'ye gitmek istiyorum ama A grubundakilerin temposuna ayak uydurabileceğimi sanmıyorum. Tek başıma gitmeye köpekler saldırır diye çekiniyorum. Bir arkadaş olursa daha güvenle gidebilirim.

@Kudret Kurtcebe

Dudulluya önceden bir keşif yapıp sabahtan sizede katılabilirim istediğimde bu aslında bakalım 1 temmuza daha çok var zaten bisikletin boyasını lastiklerini değiştiricem hazırlık olmuş olucak şile için :)

@clubber

ataşehirden siz direk gümrük e gelin ve cepten haberleşme olur b takım ile ve ataşehirden direk gümrük e yol var ordan aşağı türk iş bloklardan direk dudulluya varılır ozan yolu bilmekte direk ozan ile cepten görüşebilirsiniz ozan temmuzda artık aramızda olacak..

@MertcanPastırmacı

dudulluya en kestirme acı bademden direk küçük çamlıca yolunu takip ederek sağa sola sapmadan varılır küçük çamlıcada bi kolej var ordan direk doğu istikametine ....dudullu kavşağın resmini aşağıya koyacağım..

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/259851_216489971716918_391769_n.jpg

alemdağ yolundan geleceksiniz...yalnız a grub en hızlıya göre hareket edecek ve şile benzinciye kadar devam edecek yol çok basit direk otoban yol ömerli iniş ve akabinde yaklaşık 7 adet rampa alınacak dönüşü aynı yolun 14 rampadır fakat biz daha zor olan şile eski yoldan döneceğiz....

Tamamdır ilk profesyonel antrenmanım olacak profesyonel olarak yönelmek amacındayım yol bisikletinde zaten.Bir yerden başlamak lazım :)

@MertcanPastırmacı

o.k mertcan dostum gerçi serbest sürersin ve tempo yaparak şile benzinciye kadar durmadan devam edersin şimdi bizlen gelebilirsin ama en hızlıya göre hareket olacağından senin temponu aşmaz gibi baştan görünebilir ama iş 45 inci km den sonra zuhur edebilir ilk 60 km yi 3 haziranda eğimlerin 7 -10-19 olan rampaları ekip 2 saat 13 dakikada aldı murat dostum bana 6 dakika takdı durum burda 68 km 2 saatin biraz üstünde olabilir 2.5 saatte biz ekipçe şile benzincide olabiliriz önemli olan bu tip uzun etaplarda gücün kontrolüdür kontrolsüz güç güç değildir ve hatta gaza gelen güç ise dönüşü alamaz her zaman dönüşü düşünmekte ona konsantre olmakta fayda var...

@MertcanPastırmacı

ekip 3 haziran 160 km ye eşdeğer olan bıçkıdere antremanında 2 saat 13 dakikada finişe vardı ilk 60 km de ,60 km yi 2 saat 13 dakikaya böldüğünde tempo 28 benim değerimdir murat dostum 6 dakika önce vardı durmadan rampaları aldı ....2 saat 7 dakika 2 saat de 60 bölü 2 tempo 30 muratın oldukça yüksek sayılır ve özellikle 19 eğimli rampaları çok süratli aldı

[h=2]https://www.bisikletforum.com/images/icons/icon1.pngşileye varım diyenler şile benzinciye dudulludan basacam diyenler saat 07.00 çıkış..........

a- grup tempo hızlı olacak...

2- bahtiyar-26..
4- ogün bugsbunny -26...

b grup olabilir avrupa yakadan gelecekler üsküdardan ümraniye ve dudulludan şile otobana çıkacak ve dönüşü aynı yerden alacak a grup eski şile yoluna girecek..anadolu yakada olanlar saat 08.30 bostancıda toplanır ya da daha erken içerenköyden alemdara ordan şile otoban dönüş aynı yol olur

şileye varım diyenler şile benzinciye dudulludan basacam diyenler saat 07.00 çıkış..........

liste güncelleme..

a- grup tempo hızlı olacak...önde en hızlıya göre ..

2- bahtiyar-26..
4- ogün bugsbunny -26...

a grubun molaları..

1- şile benzinci
2- bıçkıdere de çay..
3- formula kasap
4- aydos semaver zevki..

ogünün önerisine o.k dedim evet 1 temmuz şile 15 temmuz tavşanlı sonra ramazan geliyor , 19 ağustosta volki almanyadan gelecek ve onla tavşanlı etabı bi daha olacak volki aytekine haber verecek evet dabıl tavşanlı yapacağım çünki buna değer...
bahtiyar ve erkan uyarsa 15 temmuz tavşanlı erkan ileriye alıyorum zor etapları çünki sen ramazanda yoksun....

şafak 19.............şile 200 km bi günde..

liste güncelleme..

a- grup tempo hızlı olacak...önde en hızlıya göre ..

2- bahtiyar-26..
4- ogün bugsbunny -26...

a grubun molaları..

1- şile benzinci
2- bıçkıdere de çay..
3- formula kasap
4- aydos semaver zevki..

murat bekleniyorsun.....

172 tıklama bu topiğe olmuş şile 200 e soyunan dört kişi bu adamlar kışın bile çalıştılar durmadılar tabi semeresini şimdi yiyeceğiz ozan gelsede bu saatten sonra ekibin temposunu yakalayacağını zannetmem ogün mesaj atmıştı ağırlıklarından kurtuldunmu diye tahmin ediyorum ki ozan kilo aldı bu da handikap olacak ozanın şansına şile çıktı kuradan, yapılacak bi şey yok çünki bizim duracağımız yok...

şileye varım diyen cengaverler
1-kudret kaptan
2-bahtiyar
3-erkan
4-ogün
5-gönülleri feteden murat abi
arkadaşlar bunlar hızlı adamlar

Geri