Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

'' 1 temmuz şile-200 -şile benzinciye kadar durmak yok...''

Scudo
Kaç km bu kudret abi 150 nin altındaysa geleyim bende, 23 hazirandan 1 temmuza kadar az bi süre var o yüzden soruyorum yoksa 250 de olsa gelirim

@Ozan Güner

ozan senle başkaları gelecek sen b takımını örgütleyeceksin saat tam 08.30 da bostancıdan gelecek olanlar ile buluşursun bizlen gelirsen yolu bilmediğin için kaybolursun direk şileye kadar basacağız dudullu çıkışı biliyorsun b takımı var b takımına gelmek isteyen mertcan var acıbademden ,ve ataşehirden var bu arkadaşlara cebini ver orta bi yerde buluşulur bu bostancı adalar iskele olur ataşehirden gelecek arkadaş ile gümrükte buluşursunuz sen orayı biliyorsun şimdi esas zorluk eski şile yolu burayı asla bıçkıdere ile karıştırma dönüşte rampalarda kesin kopmalar olacak özelikle ulupelit çok çetin gruptan çok geride kalırsan ulupelitten bıçkıdereyi bulman zor ayrıca tek gelmek sana koymaz ise eski şile yoluna dal derim yalnız diğer arkadaşları bilemem toplam 200 km dir ...

Tamam abi ataşehir ve acıbadem yakın yerler bostancıda ortada buluşur çıkarız yanlız ben yolu tam hatırlamıyorum yolu bilen biri lazım bize.

@Ozan Güner

ozan hatırla bıçkıderede nerde buluşulmuştu geçen sene ,biz ordan zati geçeceğiz bizi ordada bekle derim diğer arkadaşlara cepten ulaş ataşehirden ve acıbademden gelecek olan mertcana, dudullu çıkış saat 07.00 de hareket dudullu çok basit ama sen geçen sene katıldığın yeri hatırla ekip ordan geçecek tam gaz ve durmadan şile benzinciye basacak 7 ye yakın sıkı rampalarda asla durulmayacak iş zor şile rampa çıkış hızları geçen seferde ekip 13 km yi gördü...

Abi sen google earthten falan buluşacağımız yeri işaretle ben her ihtimale karşı bi gün önceden gider bulurum o yeri ordan beraber çıkış yaparız zaten biz hasan abilerle erken çıktığımızda hani siz bizi benzincide yakalamıştınız ya bıçkıdere'ye giderken, ordan sonrasını hatırlıyorum full rampa zaten oraya gelene kadarda sizi takip ederiz arkanızdan

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/259851_216489971716918_391769_n.jpg

ozan buluşma yeri saat 07.00 dudullu merkez geçen sene buluştuğumuz yerin çok gerisinde bu yer burayı bulamaz isen geçen seneki beklediğin yerde ol...

Tamam abi merkezse önceden gitmeme gerek yok bi 15 dakka önce çıkar sora sora bulurum. Ataşehir ve Acıbademden gelecek olan arkadaşlar özel mesajla numarasını atarsa iyi olur sabah haberleşmek için. Bostancı'dan 6.20 gibi çıkarım ben İçerenköy Ataşehir ordanda Dudullu'ya geçerim Acıbadem'den gelicek olan arkadaş Bostancı'dan benle çıkabilir Ataşehirde bulunan arkadaşıda yol üstünde ataşehirden alırız.

mertcan arkadaşada yukardaki fotoğrafı gönderdim isterseniz dudullu merkezde oluruz saat tam 07.00 de mertcanda bi gün öncesinden yukardaki yeri keşfeder..yalnız a- b grub diye ikiye ayırmamın bi nedeni sakın olaki a takımının en hızlısına tempo yapılmasın aksi takdirde mertcanda dağılabilir ataşehirden gelen arkadaşta nisanda yapılan tekirdağ turunda enver hocanın rüzgarına dalan 16 yaşındaki genç dostumuzun dizi sonra çekmedi....partnerler b de sen ve mertcan ve ataşehirden gelecek olan clubber dost niki o...

Biliyorum abi biz sizi arkadan takipte kalmaya çalışacağız kalabildiğimiz kadar, zaten buluşma yerine sizden sonra max 30 dakka sonra varırız

@Ozan Güner

o.k anlaştık eski şile yolundan ikinci mola yeri bıçkıdere ve etap ahmetli köyünden ulupelitten bıçkıdere orayı biliyorsun bıçkıdereden sonrasınıda biliyorsun üçüncü mola formula dördüncü mola aydos semaverde çay muhabbeti olacak..

https://www.bisikletforum.com/images/icons/icon1.pngşafak 18.............şile 200 km bi günde..

şileye varım diyenler şile benzinciye dudulludan basacam diyenler saat 07.00 çıkış..........

liste güncelleme..

a- grup tempo hızlı olacak...önde en hızlıya göre ..

1- kudret 28 jant sayko kros şehir bike hibrit
2- bahtiyar-26..
3- erkan..........28 yol..........
4- ogün bugsbunny -26...

a grubun molaları..

1- şile benzinci
2- bıçkıdere de çay..
3- formula kasap
4- aydos semaver zevki..

murat bekleniyorsun.....

b grub.....

1- ozan güner
2- mertcan pastırmacı
3- clubber

buluşma noktası aşağısı.....saat 07.00 dudullu çıkış..

clubber dostumuz ataşehirden çıkarak gümrükten direk necip fazıl bulvar yolundan yukardaki mini parka varır ora ataşehirden yakın sayılır.. b grub şile benzincide duruma karar verir ya eski şile yolundan alır ya da yolun tersini alır..http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/259851_216489971716918_391769_n.jpg

şile müdayimleri...

3 haziran bıçkıdere etabında şile yoluna çıktık,yol çalışması vardı,1 temmuzda gene yol çalışması bitmez ise yol çalışması yapılan yola girerek hızı azaltmaca diğer araçlara verilen yol bence tehlikeli olur oldukça dar yolda araçlar hem gidiş hem dönüş yapmaktalar, inşallah yol biterde süreriz bi bakıma iyi oluyor emniyetli oluyor ama asfaltı kazıdıkları için hızdan kaybediyoruz benim teker stabilizede gittiği için sorun olmadı..

bir an önce yol çalışması biterse iyi olur şileyi rahat yaparız kudret abi

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/180431_187799094586006_6476467_n.jpg

anadolu performansın selamı...................anlamı her şey yolunda öldürün yolları...;)
şile yollarını geçen sene ipe çektik..ve öldürdük, ulupelitin rampalarında bahtiyar ,erkan ve soner ve ogün ve memo ve korsan hasan durmadılar yıktılar ulupeliti devirdiler 200 km yi..bizler daha çok var olacağız şilede ulupelitte tavşanlıda bıçkıderede....................bizim için kolay etaplar garipçe belgrad poyraz ,bunlar bizim için çerez nerelerden nerelere geldik durmayacağız altımızdaki bisikletlerin hakkını vereceğiz
ogün bugsbunny emektar dostum geçen seneden beri var oldun sağolasın ...
bahtiyar sen her zaman sağ kolumsun erkan keza öyle...veeeeeeeeeeeeeeeeeee murat yaşıtım murat daha çok pedallayacağız senle......

@Kudret Kurtcebe

Abi, çalışmalar bitene kadar Alemdar-Reşadiye-Cumhuriyet üzerinden Beykoz-Şile yoluna çıkın ve oradan gidin. Hem oranın trafiği normal yola göre daha az.

@Cem Şentin

cemo çalışmalar bizi engellemiyor ve hatta daha da iyi oluyor trafik olmuyor yol kazılıyor ve benim teker stabilizeyi yediği gibi kazılmış asfaltıda yiyor, gene gece yarıları mesaj atıyorsun uykuna dikkat etmiyorsun cemo erken yatıp erken kalk vücud dinlenecek saat 04.00 den sonra yatarsan sabah vücut dinlenmemiş olur ve ertesi gün ruh gibi dolaşırsın..

şafak 16.............şile 200 km bi günde..

şileye varım diyenler şile benzinciye dudulludan basacam diyenler saat 07.00 çıkış..........

liste güncelleme..

a- grup tempo hızlı olacak...önde en hızlıya göre ..

1- kudret 28 jant sayko kros şehir bike hibrit
2- bahtiyar-26..
3- erkan..........28 yol..........
4- ogün bugsbunny -26...

a grubun molaları..

1- şile benzinci
2- bıçkıdere de çay..
3- formula kasap
4- aydos semaver zevki..

murat dostum ayar çekebilirsen seviniriz..........

b grub.....

1- ozan güner
2- mertcan pastırmacı
3- clubber

buluşma noktası aşağısı.....saat 07.00 dudullu çıkış..

clubber dostumuz ataşehirden çıkarak gümrükten direk necip fazıl bulvar yolundan aşağıdaki mini parka varır ora ataşehirden yakın sayılır.. b grub şile benzincide duruma karar verir ya eski şile yolundan alır ya da yolun tersini alır..http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/259851_216489971716918_391769_n.jpg

çalışmalara devam bekle bizi şile

Geri