Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

2017 Scott Speedster 20 - İlk bakış

@BarkinD Ben yağmur mevsimi başlamadan SwissStop'larla değiştirdim. Gayet memnunum frenlemesinden. Islandığında en fazla yarım turda üzerindeki suyu atıp sorunsuz fren sağlıyorlar. Tektroları yazın tekrar takıcam (eskitmeyelim swissstopları boşa )

@mariokaldato zengin durduysa iyiymiş :cool: Birer tane daha alayım :D

Scudo
@BerkEvren patron okudumda incelemeni 9.5 kg demis agirlik. Neyse yok bisey ( kıllandıralım biraz :D )

@Fatih KarabasMerhaba suluk kafesi scott un kendi ürünümü

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@lercan2000
Selamlar. Bende aynı matara kafeslerini kullanıyorum. Scott'ın kendi kafesleri bunlar. (Syncros marka)

(link) (Sol)
(link) (Sağ)

@datsunZ
Güle güle kullanın. Aynakolu farklı göründü sanki gözüme? Değişiklik var mı bisiklette?

@BerkEvren
Teşekkürederim. Hayir herhangi bir değişiklik yok

@datsunZ Hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim ☺️

• Beğen
Tepkiler: datsunZ
@datsunZ
Tamam kadrodaki logo beyaz, 2016 model o zaman. 105 set diye farklı göründü gözüme

@datsunZ Güle güle kullanın.Aynakol shimano rs550 galiba

Merhaba,

Tektro frenler için herhangi bir marka pabuç uyumlu olacak mıdır? Nelere dikkat etmek gerekiyor.

@Fırat İler
Yol tipi pabuç diye bakmanız yeterli bildiğim kadarıyla. Ben swissstop alıp tektro kartuşa taktım mesela.

Yakın zamanda tavsiyesini aldığım bir pabuç; (Ultegra pabuçları söküp takmış bunları)
(link)

Benim kullandıklarım; (Gayet memnunum)
(link)

Birde konusu var burada;
Yol Bisikleti Fren Pabucu Seçimi

• Beğen
Tepkiler: hamlet2006
@BerkEvren Üstadım merhaba .Fikrini almadan olmaz.4250 liraya sıfır Speedster S20 ne dersin?Bir arkadaş almakta biraz kararsız.Bisiklet hakkında bir iki cümle kurmanı bekleriz.Fikirlerin değerli

Biraz Power cevap olabilir:D

• Beğen
Tepkiler: Fatih.acar
@hamlet2006
Kaç senesinin modeli olduğu önemli ama kimse eski model diye fiyat kırmıyor zaten :) İyi fiyat ama. Daha ucuzu varsa kesin bedeni yoktur veya s bedendir zaten.

@OnurÖzdağ
Üzerine eklenecek 800 tl ile spd pedal, ayakkabı ve kask alması daha yerinde olur bence.

• Beğen
Tepkiler: ATTy ve hamlet2006
@BerkEvren
2017 model bizimkinden.Zaten 2018 ve 2017 arasında renk ve lastik dışında hiçbir fark yok.2018 modelinin 5600 tl liste fiyatı olduğunu düşünürsek fiyat da gayet normal.
Scott; premium sınıfta ayrıca propeletonda ve dünya pazarında yeri ve ağırlığı olan bir marka.

• Beğen
Tepkiler: BerkEvren
Geri