Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

28. Avrasya Maratonu Fotoğrafları

Lütfü bey merhaba boğaziçi köprüsünü bisikletle geçmek herkese nasip olmaz.Fotoğraflara imrenerek baktım.Arabayla geçerken bile heyecanlanmıştım,bisikletle geçerken mutlaka daha zevkli olmuştur.Paylaşım ve fotoğraflar için teşekkür ederim.Bundan sonra size sağlıklı ve neşeli pedallamalar dilerim.

Scudo
Hımm Abant gezimize altenatif ha ? Olsun biz daha çok eğlendik :D:D:D

Şaka şaka Sizlerde çok eğlenmişsizniz.Hem kaç kişiye ,köprüyü bisikletle geçmek nasip olur ki.?

Bu harika fotoğraflar bizlerle paylaşan ve etkinliğe katılan bütün arkadaşları tebrik eder teşekkürlerimi sunmayı borç bilirim.:)

Saygılar

vapur, martılar, boğaz, poğaça, su böreği.....
boğaz ve poğaça-su böreği üçlemesinin arka arkaya diziliminde kasıt yoktur :D

İstanbul güzel velhasıl..
soğuk ve keyifli turunuzu paylaştığınız için teşekkür ederim efenim :)

valla nasil sporcu bunlar bole bisiklete binip 100kalori yakip sonra borekleri goturup 1000e yakin kalori aliyorlar vay vay vay :D

@Tuğrul

tuğrul abant gezisinden bahsettiğinde hiç düşünmeden geleceğimi söylemiştim.
ancak tarihler çakışınca bir karar vermem gerekiyordu.

abant topiğine eklenen fotoğrafları gördükçe seyyar ağlama duvarı aramıyorum desem yalan söylemiş olurum.
çok güzel bir organizasyom olmuş.
emeği geçenlere, katılıncılara ve fotoğrafları bizlerle paylaşan herkese teşekkürler.

lütfücüğüm merhaba gelmediğime bin pişmanım dükkanda msk...... misk...... n oturup durdum resimleri görünce çıldırdım hava sğuk dedim çok güzel bir gezi yapmışınız resimlerin bir tanesine takıldım köprünün üstünde memurlarlan muhabbetiniz bayağı samimi olmuşunuz işide bağlamışınız karşı taraftada necati abiylen süleyman beyide görmüşünüz en sonundada velespitte çaylan poğaçaları götürmüşünüz afiyet olsun elinize ayağınıza sağlık fotolar içinde tşekkürler inşallah seneye bana mazeret yok

teşekkürler kemal abi,
ahmetle beraber hepinizin bol bol kulaklarınızı çınlattık.

lakin abant'tada hepimizin kulaklarını çınlatmışlar. :)

Tamamen mesai saatlerinin dışı olmasına rağmen bizleri kırmayıp gelerek içimizi ısıttığı(bir önceki günkü havanın inadına) ve uzun ayrılığımız öncesi bu özel turumuza sıcaklık kattığı için kendisine bütün varlığımla şükranlarımı sunmak istiyorum.Teşekkürler GÜNEŞ ... :)

ahmetciğim merhaba güzel bir gün geçirmişiniz bende bisikletten aldım hıncımı sırt üstü yatırdım yere dişlilerini kadronun altını üstünü boyası çıkana kadar sildim bana yeter diyene kadar temizledim dediğin gibi kuru soğuk olmaklan beraber güneşin kıyağıda iyiydi bu güneşli günleri görür görmez bisikletimize yine bineceğiz bol pedallı beraber günler diliyorum

• Beğen
Tepkiler: hdeveci
İnşallah Kemal abi.Havalar müsade ettiği sürece beraber gezmekten büyük keyif alırım.Görüşmek üzere.

necati bey sizleri de gormek cok buyuk mutluluk verdi bize :) eger onumuzdeki sene biraz daha erken davranabilirsek kopru uzerinde bile bulusuruz belki!! :) :)

ve birlikten gercekten kuvvet doguyor :D bizim aglamamizi birakin, 2 tane polis memuru 10 tane yanan yakilan bisikletciden kurtulmak icin sirf bizim gecmemize izin verdi :D eheheh dusunsenize :D :D

ve murat cer beycigim, uclemenin en guzellerinden birisiydi o.. :D ahhh ahhh :D :D

@Lütfü Çolak

bişiler diyoruz orda ama ben anlayamadım :))))

yahu unutmadan su doga kolejinin bize bahsettigi bu pazar ki geziyi buradan duyursak! saati hatirlayan var mi? ben yer olarak bostanci iskelesini hafizama kazimisim ama :p o kadar :p

@semrta

çıkan garip seslerin yarısı bana ait,
diğer yarısıda zeminden gelen sesler...
kayda değer bir şey yok...

:D :D :D

@bikergrrl

Bende saati hatırlıyorum ama Doğa Koleji ismini unutmuştum.Bu kadın ne demişti bize diye hatırlamaya çalışıyordum.Pazar günü saat 11:00 de Bostancı iskelesi önü.Böylece bilgilerimizi birleştirmiş olduk.:)
Ben katılmayı düşünüyorum bu geziye.

@acumur

hava şartları uygun olduğu (yağmur yağmadığı) taktirde bende varım.
hem hazır karşı tarafa geçmişken intiba yada bir uğrayı veriririz.

Geri