Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

28. Avrasya Maratonu Fotoğrafları

ehehe nemi bir kadraja sığdıramadınız gitti :D olsun...artık bi dahakine...

bu arada tugberk akşam çıkıcam sanırım, akşama ararım seni geliyormusun diye ;)

@Tugberk Tezel

Scudo
@noexit

abi aksam Fenerbahce maci var ama ya hep mac aksamlarina denk geliyo senin geziler :D :D bu arada Besiktas'liyim yanlis anlasilmasin ama izlemedigim mac kalmiyo hehe rakipleri iyi tanimak lazim :D :D

simdi arada kaldim bak mac mi izlesem disari mi ciksam diye:rolleyes: :(

türkiye kupası mı ? ligtv olmadığı için ben seyredemicem zaten....dışarıda gidip seyredemem üşenirim :p ...onun için en güzeli pedal basmak...arayı çok açmamak lazım, hafta sonuda binemedim zaten.....ve hala bileğim acıyor :mad:

@Tugberk Tezel

arkadaşlar ben birazdan iniyorum caddebostan a tugberk sattı beni :p

gelmek isteyen olursa...bostancı fenerbahçe arası gidip gelen bir kronxc 1000 görürseniz üzerindeki benimdir :D

@noexit

:D :D :D :D

mac izliyorum erken indim ben sahile hava da cok guzel bugun valla cikmak isteyenler usenmesinler:D :D

@alicins

kahve zevkinden de mahrum olmayasın diye fi tarihinden kalma bir geziden bir fotoyu buldum,cıkardım,buraya koyuyorum (neyseki geziyi biliyorum..yoksa ugrasamazdım :eek: )

artık iki işi birden yapabilirsin,iki zevkinden de mahrum kalma ;)

(link)

• Beğen
Tepkiler: bikergrrl
@k.tecimen

kemal abicigim cok haklısın,
insan kardesını secme hakkına sahip degildir ama ,dostunu arkadasını secme hakkına sahıptır ,onun ıcın eger yanlıs ınsanlarla bırlıkteysen bunu karsıdakınde degıl kendınde araman lazım eksıklıgı,onun ıcın cok sukur bu yasıma kadar eksıklıgıme denk gelmedım ,kanıtmı cevremdekı kısıler.buyklerım zaten sıradısı ınsanlar sızler,yasıtlarımsa onlara bısey demıyorum :)ve biliyorumki gülüyorlar simdi,birde o resımlerde rejım yapıyordum bunu yazmassam catlarım :)ama o resımı cektıkten sonra dayanamadım dıyete :)

Gerçekten sizlerde harika bir gün geçirmişsiniz. Sevgili Necati Abicim taşıdığın pankart harika. Sigara karşıtı olarak sonuna kadar yanındayız.
Maratona katılandiğer tüm arkadaşlarada teşekkürler.. Herbiriniz harikasınız. Fotoğraflar içide çok çok teşekkürler..

Sevgiler...

@semrta

supermis semrta :D o tasarimdan bir tane de ben aliim lutfen :) Neyse artik bu topicin cilkini cikardik, pazar gezi topicinde devam edelim :p yahu iyi ki bir avrasya maratonuna katildik, oncesi, sonrasi, fotolar, derkene bilmem kactane topic oldu :D :D mitoz bolunmeyle buyuyoruz allah sonumuzu hayr etsin :D

@Orkun Oskay

Arkadaşlar bu resimde gördügüm kadarı ile polis mi durdurmuş benmi yanlış anlıyorum.Biri bana açıklayabilirse çok memnun olurum.Ben bu resime çok frasız kaldım ve çok merak ettim ne oldu orada. :)

evet polisler önce geçmemize izin vermediler sonra ekip olarak polisleri esir aldık, amirlerini aradılar ve geçmemize izin verdiler....

• Beğen
Tepkiler: bikergrrl
@LITLLE_PRINCE

alkol muayenesi yaptılar,
alkolsüz olduğumuzu anlayınca da serbest bıraktılar.
:D :D :D

şaka bir yana alicins in dediği gibi oldu...

biz onlari oyalarken (bakiniz ben sanki sicak gelmis de yagmurlugumu cikartirmis gibi yapiyorum :p) semrta ile alicins arkadan dolanip lutfu, ahmet ve acumur beylerin yardimlari ile 2 polis memurunu kiskivrak yakalayiverdi. wolverine fotograf cekiyordu, ama sonra cok cabuk hareket etmemiz gerektiginden hikayenin devamini goruntuleyemedik :p

hocam sen fotoğraf olayını bırak yaw yaz sen yaz fotoyada hobi olarak devam edersin :D:D

yalnız orkun bey bu resimden bir tane daha var
yaklaşık 10 sn sonra çekilmiş herkes hareket etmiş sen sabit kalmışsın lütfen atlamayalım

http://www.velespit.com/tf/52.jpg

Geri