Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

3. 60 Dk Heyecan Yarışı GATA

@i_murat

Selam Muratcım,

Kategoriler, katılım durumuna göre belirlenecek.

Standat Kategoriler:
Yıldız - Genç - Büyük - Master
(Elbette duruma göre Bay- Bayan ayrımı da yapılacak.)

Güşmek üzere...

Scudo
kerem gündoğdu
ozan gökkoca
bizi de eklerseniz memnun oluruz
iyi çalışamlar...

• Beğen
Tepkiler: Bulunmaz
Merhaba arkadaşlar 24 ocak akşamı SDS bisiklette yarış öncesi tanışmak kaynaşmak ve yarış hakkında sohbet etmek için 24 ocak akşamı saat 19 sonrası makarna partisi yapalım diyorum ne dersiniz? görüşmek üzere.

Valla süper olur ne diyelim... :)

1 Porsiyon ayırabilirmiyiz :D

Başkomiser onur studios olarak yarış günü en iyi fotoları ve videoları çekmek için orda olucam şimdiden herkese başarılar güzel bir yarış olması dileğiyle ...

Önemli not:Ogün abiye bisikletsporuna verdiği bu desteklerden dolayı şahsım adına teşekkür ederim...

• Beğen
Tepkiler: d.berkay
Ogün bey! Allah razı olsun telefonlarınızı kaydettim. Yarış günü görüşmek üzere. Serkan Bey en kolay şekilde yeri de tarif etti. Sağolun!

çok eğleneceğiz gibi bir his var içimde ama bakalım

harkeze slm arkadaşlar ödül hakkında bilgi verilmeyecekmi yani 1 ne alacak 2 ne alacak 3 ne alacak
cevabınızı bekliyoruz takım olarak k iyi akşamlar

Ogün abi, bizde izlemeye geleceğiz. İsimleri buradan vereyim.:) Görkem Kılınç & Sefa Köksal.

Ogün Bey! Edremit'ten (bizim buradan) bisikletçi bir arkadaşımız daha gelmek istediğini söyledi. Ad-soyad: Arif Karagüdük!

30 agustosdaki yarıs harikaydı. İnanılmaz eğlenmiştik. Hiçbir yarısda o kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum (yarısın yarısında zincir kopartmama rağmen)

Yeni yarısı iple cekiyorum. Zamanı da güzel. Orda olacağiz.

Burak ÖZCAN
Berk Koroğlu

Ben de geleceğim büyük ihtimalle.
Onur Kula

@Onur Kula

Çok sevindim Onur ;)

Şu ana kadar 27 kişi yarışmacı olarak bana ismini yazdırdı, ben potansiyel olarak daha fazla katılımın olacağından eminim bu yüzden, lütfen isimlerimizi ya bu sayfadan yahut (0312) 229 40 94-95 numaralı telefonlardan SDS bisikleti arayak yazdırırsanız yarış günü yaşanabilecek herhangi bir aksaklığı önlemiş oluruz..
İlginiz ve sabrınızı için teşekkür ederim..

• Beğen
Tepkiler: Onur Kula
30 ağustosda ki yarışdan suratı asık olarak dönen yoktu heraklde teknik arıza veya başka problem yaşayanlar dahil bu yarıştada en az o kadar hatta daha fazla eğleneceğinz çünkü kategorilerde olacak bu yarışta

• Beğen
İple çekiyoruz bakalım organizasyonu:D Bu arada Ogün abi makarna partisi güzel olur tabi ki:D

@fırtınacocuk

Selamlar.

Elbette yarışta ödüller olacak ama sponsor durumuna göre bisiklet malzemesi ya da nakit para olabilir.

Birkaç gün içinde durum netleşecektir.

Bu arada, en geç pazartesi günü, parkura ait bir krokiyi buraya koyacağız.

Görüşmek üzere, sevgiler.

• Beğen
berkay sana burdan yazmak zorunda kaldım kusura bakma:) maalesef 25inde öğlen sınavım var,gelemeyeceğim yarışa.keşke imkanım olsaydı,yarışmayalı çok zaman oldu ve kendimi tartmak isterdim:) ayrıca bana tel. numaranı tekrar yollar mısn(özel msjla),bende kayıtlı hattını kapatmışsn galiba.

Geri