Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

3 milyon avro miras kalsa hangi piskeleti alırdın?

Scudo
@ÖmerMurat
Ahahahaha dedektif gibisin reis :D az evelde bi motosiklet forumda harley davulsun soruyodum :D

• Beğen
Tepkiler: ElcaSeJawS
Carraro sportive 225 dir. Napalım sevdik bir kere :asik:
^^^^^^^^^^^^^
BİR GÜN YANIMDA OLACAK

@mariokaldato avro mavro bilmem ama sen bulmuşun brooo mangırı o belli yeme bizi gece gece yarın çekme altına pinarello dogma felan.

Türkiye'ye Canyon açar aynı fiyattan hayrına satardım :D Tabi kendim de Aeroad CF SLX 9.0. LTD binerdim.
Birde orjinal klasik Bianchi binerdim :D Yada Gazelle, Castelli de olabilir bilemedim şimdi.

@mariokaldato

Motorcuları rahat bırakaydın bari iyiydi. :tskler:

WİLİER CENTO 1 AİR yeter bana.... Fazlasında gözümüz yok...:D:D

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Piyasadaki bisikletleri araştırma gereği bile duymadan direk toplardım. Tek kriterim olurdu hafiflik. Vidasından, rublesine, selesinden, fren ayağına kadar düşüneceğim tek kriter piyasanın en hafifi olması olurdu. Düşünün ben ayaklık, suluk, sele çantası filan kullanmaktan vazgeçtim, hafiflik için. Bi ara araştırmıştım 70.000 lira civarı para dökerseniz 5 buçuk kiloluk, tüy gibi hafif bir yol bisikletiniz oluyor. Eh 3 mılyon yuro'nun yanında 70.000 ne ki? Bilimsel olarak, anlamlı rakamlara göre düşünürsek o bisikleti yapsanız bile hala 3 mılyon yuronuz olacak :)

@FERDİ İKİZ
Eheheh iyi para

@mariokaldato
Düşünce güzel fakat neden iyi efendi deilde başarılı çocuk? Başarılı çocuk o bisikleti alınca tembel çocuk tembelliği ile zaten ezik birde bu manzarayı görünce hep eziklik duygusu ile kalmayacakmı? Bir hediye verilecekse başarılı olana deil iyi olan efendi olan birisine verilir.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
@Arseyus
:D cok farkli bi bakis acisi . Saygi duydum

• Beğen
Tepkiler: Arseyus
Geri