Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

30 Ekim 2020 Ege Denizi Depremi

Scudo
Bugünkü depremi yaşayan, hisseden herkese geçmiş olsun, yaralılara acil şifalar, can kaybımız (umarım yoktur) varsa da Allah'tan rahmet diliyorum.

Destek olup, yardım edebileceğimiz her konuda forumdan bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Hepimiz yanınızdayız İzmir! Çok geçmiş olsun...

Göçük altında kalan birileri varmış.

Şahin Akar Parkı yanı, 283/6 ya da 286/6 bayraktar ( bilgi bu kadar. )

Bayraklı, Manavkuyu, 275/8 SK NO. 12 ( Yılmaz Erbek. )

Mahsuroğlu Mah. Bornova, 283/13, No 2, ( İnci Okan )

Bunları bulabildim şu an mahsur kalan kişiler olarak. İzmir'de olanlar yardıma gidebilir.

Ayrıca yardım için internetiniz Wi-Fi şifresini kaldırabilirsiniz.

Yaşadığımız deprem gerçekten sıkıntılıydı. Ama en azından bugün olan deprem bir kac sene sonra olmasindan iyidir. Potansiyel depremlerin gücü yada sayısı azalmış oldu. Biriken enerjinin bir kısmı harcandi. 👍👍👍
Belki bir ihtimal de insan kaynaklı sorunlar da düzeltilir yada olması engellenir.

Göçük altında kalan birileri varmış.

Şahin Akar Parkı yanı, 283/6 ya da 286/6 bayraktar ( bilgi bu kadar. )

Bayraklı, Manavkuyu, 275/8 SK NO. 12 ( Yılmaz Erbek. )

Mahsuroğlu Mah. Bornova, 283/13, No 2, ( İnci Okan )

Bunları bulabildim şu an mahsur kalan kişiler olarak. İzmir'de olanlar yardıma gidebilir.

Ayrıca yardım için internetiniz Wi-Fi şifresini kaldırabilirsiniz.
Bir ekleme daha, Mansuroğlu Mahallesi, 283/13 Sokak, Rıza Bey Apartmanı, Numara 2, 4. Kat, Daire 16 Enkazda Aile varmış galiba. Haberi yayalım.

Ekleme 2: Bornova Ziraat Bankası arkası 7. Kat birisi varmış enkazda.

Çanakkale’de de şiddetli biçimde hissettik, fakat bildiğim kadarıyla burada yıkılan bina olmadı. Artçı depremler devam ediyor, dikkatli ve temkinli olmakta fayda var. Herkese tekrardan çok geçmiş olsun.

İstanbul'dayım baya hissettim. İlk başta hafifçe salladı, umursamadım. Tam duracak gibiyken tekrar daha şiddetli salladı. Bu deprem marmarada ise en az 5,5-6 var dedim. Meğer İzmir'de 7 imiş neredeyse. O derece hissedildi yani. Herkese tek tek geçmiş olsun. Mevlam kolaylıklar ihsan eylesin.

Geri