Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

331. dönemde forumdan kimler askere gidiyor?

Scudo
Ben de gidiyorum biliyorsunuz. :D

@zekixx

Arkadaşlar yukarıdaki linkte askere gidecekler için çok faydalı bilgiler var muhakkak bir göz atın derim.

Biz 331. dönem isek, acaba 1.dönem ne zamandı, hangi tarihlerden beridir süre gelmektedir acaba_?

• Beğen
Tepkiler: Ali AKTAŞ
Ben de gidyorum.Sınav a girdik merakla sonucunu bekliyoruz..

Herkese hayırlı tezkereler. Sağ salim gidip dönersiniz inşallah.

sınav sonuçları ne zaman belli olacak?

Yanlış hatırlamıyorsam bizde ayın 10-11'i gibi belli olmuştu. Hala değişmediyse, son ana kadar heyecan sürüyor demektir.:)

• Beğen
Tepkiler: matrixod
@Serden Us

carsamba gece 12:00 den sonra aciklanacakmis. zaten cumartesi aksam 17:00 e kadar teslim olmak gerekiiyor. 331 3. donem olmamiz lagzim.

İzmir Gaziemir-Ulaştırma'da 1 Aralık günü 892'inci sıra numaram ile sınava girmiş bulunmaktayım. Sınav sonuçunu binlerce kişi gibi ben de heyecanla bekliyorum :)

Ayrıca arkadaşlar aşağıdaki linkten her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz! :eek:
(link)

@Zeki.Alper

bu donem herkes askere gidiyor anlasilan. umarim formdan birileriyle karsilasiriz.

• Beğen
Tepkiler: ZekiAlper
@Zeki.Alper

Bende Tuzla Piyade Okulu'nda 3 Aralık günü 13499'uncu numara ile sınava girdim :D Bakalım heyecanla bekliyoruz sonuçları, hepimiz için hayırlısı olur inş.

• Beğen
Arkadaşlar ilk gittiğinizde ordan oraya koştur, yok kayıt falan işte... Bir de Aralık ayındayız, askere giden çok oluyor bu dönemde. Bu nedenle uzun yemek ve kantin kuyrukları falan olabilir. Hatta kalmaya da bilir. Komutanlar elbet aç bırakmaz sizleri, geç de olsa ayarlatır birşeyler. Ama bence siz nolur nolmaz diye yanınıza su ve bisküvi tarzı birşeyler almayı unutmayın.

• Beğen
Mc Pherson nickli arkdaşımda gidiyor bu dönem..
Onun dışında trinitrotoluen nickli arkadaşımda gidiyor :)

Herkese hayırlı teskereler.. Umarım gönlünüzce çıkar askerlik yerleriniz..

@Serden Us
Kayıt işlemlerinden sonra, sizler adına istihkak falan gelmeyebiliyor. Böylece yemek kalmama olayı olabiliyor. Yoksa tam sayıya göre gönderiyorlar, yetmesi gerekir. Ben kısa dönemken bir ay diğer askerlerin istihkaklarından yemek verilmişti, diğer askerler masustan yemeğe tuz koymuyorlardı, tuzluklarıda saklamışlar sade kendileri kullanıyorlardı. Niye bizim hakkımızdan yiyorsunuz diye bize çok kızıyorlardı, bizde diyorduk bizim ne suçumuz var, henüz istihkak gelmiyormuş, açmı kalalım. Sonra tuz nedeniyle parmaklarımızda şeytan tırnağı denilen yaralar meydana gelmişti.

Geri