Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

4 Ocak 2015 Bisiklet Forum yeni arayüzü

• Konuyu başlatan Anonim
  • Başlangıç tarihi

Yeni Arayüzü beğendiniz mi?

• Toplam katılım
    273
Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Arama yaptıktan sonra sağ üstten Tekrar Ara ' ya basarsanız oradan arama yönteminden En yenileri seçince tarih sıralamasına göre sıralaması lazım.

Scudo
Merhaba paylaşımı henüz yeni görüyorum. 19 Ocak 2017 tarihinde yayında olan ve bugüne dek bir çok yazar tarafından katkıda bulunulan, geliştirilerek devam eden bir site var: (link) Üstelik belirttiğiniz gibi "bisiklete dair bilimsel geçerliliği olan" bilgilerin yer aldığı bölüm Lugat, yeni madde önerisine ve varolanlara katkıda bulunmaya da açık. Dahası blog sayfasında da "şahsi yorumları" içeren yazılara yer verilebiliyor

Güzel bir fikir. Verilen linkler de iyi olmuş. Adını bilmediğimiz veya hatırlayamadığımız parça ve ekipmanları böylece kısa yoldan öğrenebileceğimiz kaynakları bilmek faydalı

Ben de şahsen bu özelliği çok kullanıyorum. Az önce birisini engelleyecekken bu hata mesajı ile karşılaştım. Üstelik 4-5 kere denedim ama hep hata mesajı çıktı.

Screenshot.png

• Beğen
Tepkiler: BerkEvren
@hakkında: boşluk ilerleyen günlerde bu konuya el atacağım.

@Ilter Elmas Bu hatanın sebebi, ilgili kişi profil ayarlarını komple kapattığından dolayı oluyor. Yani profilini gizlemiş olduğu için, üye kartını da haliyle göremiyorsunuz. Sizce bunu kaldıralım mı? Yani profilini gizleyebilsin ama kartı da gizlensin mi? Yeri gelmişken soruyorum. Peki buna rağmen çözüm var mı? Yani bu durumda nasıl birini engellersiniz? Tabii ki şuradan: https://www.bisikletforum.com/hesap/engellenenler ilgili kişinin adını yazıp tamam demeniz yeterli.

[USER=702]@Anonim[/USER] Cevap için teşekkür ederim. Farklı bir yöntem varsa bu özelliği kaldırmaya gerek yok bence ama forumda attığı mesaj üzerinden engelleme butonu eklenebilir mesela. Buraya bir yerlere engelle ve takip et butonu koyulabilir:

Screenshot (1).png

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
@Ilter Elmas Rica ederim. İyi fikir. Diğer açıdan kimse farkında değil. Yani az önce belirttiğim kısmı bilen sayısı 4-5 kişidir. Soranlara böyle anlatıyorum ama sanırım gözle görünür bir yere bunu yapmak daha iyi olur gibi geliyor dediğiniz örnek gibi. Bakacağız artık o zaman bir şeyler. Öneri için teşekkürler.

Engellediklerimiz bizim açtığımız konuyu görebiliyorlar mı veya bize ait herhangi bir şeyi?

@Afyon35 Hiçbir şeyinizi (konu, mesaj, profile vs.) göremezler. Tabii siz de göremezsiniz.

@Ilter Elmas İlgili 'engelle' butonunu mesaj gönderin hemen yanına ekledim. Böyle güzel oldu mu?

Bence " engelleme" butonu en uzak köşede olmalı.Bu kadar kolay ulaşılabilir olması , engellenen kişi sayısını artırabilir.Birisi keyfimizi, en ufak oranda kaçırdığında elimizin hemen altında engelleme butonu olması iyi olmayabilir.

• Beğen
Tepkiler: Rocketman
bence bu profil gizleme olayını kaldırın. Ben şahsen üyelere rahatça erişmeyi isterim bu benim hakkım. Sözüm meçlisten dışarı bazen bu saçma sapan güvenlik politikaları yüzünden herşeyin tadı tuzu kaçıyor yapay oluyor

• Beğen
Tepkiler: Afyon35
ayrıca birşey daha söylemek istiyorum forumdaki bazı arkadaşların hoşuna gitmeyen gerçekler söyleniyor diye neden konular kapatılıyor bu yapılan suçtur herkesin kendini ifade özgürlüğü vardır. Az önce bir arkadaşımız islam dininin güzelliklerinden ve günümüzdeki durumundan bahsettiği bir konu vardı ne zararını gördunuz de kapadınız ben bu forumu anlamadım zaten bırılerının hosuna gıden bırsey yazarsan onun sevdıgı partıyı oversen kralsın ama yok elestırırsen oo senden kotusu yok sayın erdoğan a islam dinine yapılan hakaretlerin haddi hesabı yok yazıklar olsun

• Beğen
Tepkiler: Afyon35
[USER=702]@Anonim[/USER]
Mesaj Gönder ile Engelle 'in yan yan olması iyi değil bence de.
Hem yanlış basma açısından hemde - tek satır olunca tek bütün link gibi oluyor.

Çift satır olabilir
Ayırt edici olması için Engelle link'in yazı rengi kırmızı olabilir (çokta gerekli değil)

gibi:

Pano-2.png

@Taner James
merak etme onu senden önce düşünmüşler engelleye basarsan onay mekanizması var yani ay bastım tuh engellendi diye birşey yok. geri donus her zaman var

@turkungucu
o anlamda değil Tek satır ve yan yana yazılar bütün bir link gibi oluyor, o anlamda.

Kişinin kendisinde böyle problem oluyor, refresh'ledim ama düzelmedi.

Pano-1.png

Şimdi şükella oldu :)

Teşekkürler.

Bence olmadı. Oraya yanlışlıkla tıklayıp unutan çok üye olur. Bunu hesap etmedik. Biz en iyisi o kısmı kaldırıp üye kartları izinlerini açalım, oradan engellemeye bakılsın. Zaten üye kartında çıkan bilgilerle, şu an mesaj kısmında çıkan bilgiler aynı.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Geri