Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Aliexpress

(link)

Bu gözlüğü aldım toplam 298 liraya denk geldi. Güneş çıktıkça kararıyor. Havaya göre lens değiştirmeye gerek kalmaz. Türkiyedeki muadillerini bilmiyorum ama hafif de aynı zamanda ihtiyacı olan varsa değerlendirebilir

+Linkten de görüldüğü üzere ilk defa alışveriş yapacaksanız 1 eurodan az bir fiyata geliyor:)

Scudo
Beyler aliexpresten bjr disli oedal almayi dusunuyom aliminyum vb 200 300 tl alinirmı malum amazondaki urünlerde aliexpresten gelme yada yine amazondanmi alayım alacaksam ne aliyim

(link)
Bunu almıştım nisan sonu elime geçti, paketinden çıktığı anda keskin bi kokusu vardı, sabunla yıkadım 1 gün balkonda havalandırdım fayda olmadı. Bi gün taktım denedim, rahatlığı fena değil ama fena tutuyo kıyafeti, inmek binmek ayrı dert. Kokusu zaten evi sardı 2 saat içinde. Kısmi iade aldım tam son günüydü refund için, şansımı denedim satıcı onayladı. Özetle bulaşmayın.

(link)
Bu üründen 2 tane aldım, dün elime geçti. Memnun kalmadım, pil kapağı bile açılmıyo nasıl şeyse, döndürecem diye uğraşmaktan avucumun içi şişti. Waterproof diye satıyo ama kullanma kılavuzu tam tersini söylüyo. Refund açtım, bulaşmayın.

(link)
Bu sele gerçekten iyi, daha 3 sürüşe çıkabilldim, 145 mm sizin için uygun ölçüyse tavsiye ediyorum gönül rahatlığıyla. Satıcı aldığım gün kargoya vermişti, 8 günde elimdeydi.

Bu linkteki gidon hoşuma gitti:
857,94TL 66%OFF | TOSEEK tam karbon Fiber gidon 380/400/420/440mm Bent Bar siyah mat Finish yol bisikleti karbon gidon bisiklet parçaları
(link)

380, 400, 420 mm'lik gidonlar var. Bunları alırken neye dikkat etmek gerekir?

857,94TL 66%OFF | TOSEEK tam karbon Fiber gidon 380/400/420/440mm Bent Bar siyah mat Finish yol bisikleti karbon gidon bisiklet parçaları
(link)

daha iyi bilgisi olan, denemiş olanlar vardır ama içinden karbon fiber alırken dikkat etmek lazım.
(link)

geoid marka nabız bandı alan var mı? telefonla eşleşme yapmıyor diye yazan olmuş. 3dk sensör çalışmıyor bağlandıktan sonra tekrar kopuyor yazan da olmuş. 450 liraya falan geliyor. diğerleri 600 civarında

Son düzenleme:
daha iyi bilgisi olan, denemiş olanlar vardır ama içinden karbon fiber alırken dikkat etmek lazım.
(link)

geoid marka nabız bandı alan var mı? telefonla eşleşme yapmıyor diye yazan olmuş. 3dk sensör çalışmıyor bağlandıktan sonra tekrar kopuyor yazan da olmuş. 450 liraya falan geliyor. diğerleri 600 civarında
Kullanıyorum, oldukça memnunum. Akıllı saatime de bağladım yol bilgisayarıma da. Bir problem yok benimkinde.

• Beğen
Tepkiler: profmillerson
Kullanıyorum, oldukça memnunum. Akıllı saatime de bağladım yol bilgisayarıma da. Bir problem yok benimkinde.
akıllı saatte ant vardır belki. ant ile mi bağlanıyor yoksa ble mi

(link)

Oğlumda Geoid nabız, bende de kadans, hız sensörleri var; hepsi de telefonla Bluetooth üzerinden eşleşebiliyor, sürüş sırasında da hiç kopmadı.
Sorun belirtenlerin telefonlarında bluetooth ya da genel performans sorunları yaşadıklarından sıkıntı oluşmuş olabilir.

• Beğen
(link)

Omuz genişliğinizie göre gidonunuzu alacaksınız,omuz eklem yerlerinizin arasındaki mesafeyi mezure ile ölçtürün ona göre alacağınız gidonu tercih edin,bununla ilgili videolarda var onların yardımıda olur,olması gerekenden geniş veya dar alırsanız kullanımınızı konforunuzu etkiler.

• Beğen
Tepkiler: TalhaB.
Omuz genişliğinizie göre gidonunuzu alacaksınız,omuz eklem yerlerinizin arasındaki mesafeyi mezure ile ölçtürün ona göre alacağınız gidonu tercih edin,bununla ilgili videolarda var onların yardımıda olur,olması gerekenden geniş veya dar alırsanız kullanımınızı konforunuzu etkiler.
Teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: seko35.50
ben de memnun kalmayanlardanım. Çalışırken bir sorun yoktu ama kısa bir süre kullanıp rahatsız ettiği için kullanmaya ara verdikten biraz sonra tekrar kullanayım dediğimde çalışmaz halde buldum.

• Beğen
ben de memnun kalmayanlardanım. Çalışırken bir sorun yoktu ama kısa bir süre kullanıp rahatsız ettiği için kullanmaya ara verdikten biraz sonra tekrar kullanayım dediğimde çalışmaz halde buldum.
belki pili bitmiştir :)

• Beğen
Tepkiler: mcanerg
Merhaba, herkese günaydın. Aliexpress'ten alıp memnun kaldığınız forma linklerini paylaşabilir misiniz?

(link)

Ben bu formayı gerçekten çok sevdim, kalite olarak 5 üzerinden 3.5

forma değil bibshort ama tavsiye ederim;
(link)
bunu almak istemiştim ama daha ucuz diye bunu aldım:

(link)

180 90 kiloyum, 2xl aldım. ürünün kalitesi fiyatına göre çok çok iyi. pedi de gayet hoşuma gitti. sadece 2xl birazcık fazla üzerime oturuyor. o da zamanla kullanırken genişler diye düşünüyorum. bu x-tiger ürünlerini beğeniyorum.

üsttekinin malzeme kalitesi daha iyi duruyor. pedi zaten daha iyi. yanda telefon koyma yeri ve gece parlayan fosforlu yerleri var

• Beğen
Tepkiler: cemkurkcu
IMG_7821.jpeg
Toseek markasinin urunlerini seviyorum daha once sele borusu ve baska model bir gidonunu kullandim. entegre gidona gecmek istedigim icin bunu aldim cok hafif ve kaliteli dusunen varsa oneririm

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 4.015,96TL 32% İndirim | TOSEEK TR5500 Yol Bisikleti Tam Karbon Fiber Kök Entegre Bisiklet Gidon Ultra Hafif 28.6mm Bisiklet Parçaları Aksesuarları
(link)

Youtube'da değişik değişik bisiklet videoları izlerken aerodinamik gidonları keşfettim ve pek bir beğendim görünüşlerini. Performans olarak hiçbir beklentim yok ,sadece estetik oluşu ve avuç içimi koyabileceğim daha geniş alanı olduğundan aerodinamik bir gidon istiyorum. İncelemerine bakarak şu gidonu beğendim fakat yaklaşık 2 aydır almaya çekiniyorum. Sizce güvenilirmidir, 90 kiloyum ve yolda giderken bir çukurda nveya tümsekten kırılır diye çok çekiniyorum.
KOCEVLO AERO ROAD CARBON Handlebar
(link)

Youtube'da değişik değişik bisiklet videoları izlerken aerodinamik gidonları keşfettim ve pek bir beğendim görünüşlerini. Performans olarak hiçbir beklentim yok ,sadece estetik oluşu ve avuç içimi koyabileceğim daha geniş alanı olduğundan aerodinamik bir gidon istiyorum. İncelemerine bakarak şu gidonu beğendim fakat yaklaşık 2 aydır almaya çekiniyorum. Sizce güvenilirmidir, 90 kiloyum ve yolda giderken bir çukurda nveya tümsekten kırılır diye çok çekiniyorum.
(link)
Ben aylardir kullaniyorum sikinti yok 100 kgyimIMG_6507.jpeg

(link)

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 874,58TL 61% İndirim | KOCEVLO AERO yol karbon gidon 380/400/420/440mm UD Matt iç yönlendirme yol bisiklet gidon
(link)

Bende 874 gözüküyor bilginize,

• İnanılmaz
Tepkiler: Alazarhus
ben de gidon olarak şu tipe bayıldım

(link)

(link)

aluminyum olanı da var ama boyut olarak karbon daha geniş. güzel olan kısmı mtb fren ve viteslerini kullanabiliyorsun ve dropbardan daha şık duruyor açıkcası :)

bunu surly de yapmış ama demirden
(link)

Geri