Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

arkadaşlar v-brake uyumlu sağlam ve geniş jant arıyorum.yardım!!!

ReSuL

Forum Demirbaşı
Tepki
78
arkadaşlar başlıktada belirtiğim gibi geniş,sağlam ve v-brake uyumlu jant arıyorum.yardımlarınızı bekliyorum...2.el de olabilir ama tercihim her zaman için sıfır olmasıdır...nerden bulabilirim.fiyatlar nasıl acaba ???

Scudo
al bi mavic crossmax bak keyfine :D
şaka bi yana iyi bir bisikletçiye gidip adam gibi bi jant seti alabilirsin .ben 50 liraya düzdüm bir çift jant .tek seferde 200 merdivarn indim üstüme 1,50 metreye varan atlayışlar yaptım en ufak bir 8 çizme yok .

subra bh disk için ama v-brake ile sorunsuz kullananlar var arkadaşımda var fren performansı güzel baya boyasıda çıkmadı öyle bende bendeki jantın kırılmasını bekliyorum subra bh a geçicem bendede v-brake var buarada

oski doğru söylüyor bende supra BH kullanıyorum harakete başlarkende onu kullandım hala onu kullanıyorum çok sağlam cant akordunu yaptırdığın günden sonra daha problem yaşamıyorsun :D

@koraymalkoc

Ama o janta çok ağır diye biliyorum bilgi verirseniz bilgi sahibi olmama fayda sağlamış olursunuz.

@oski

subra bh yi v-brake demi kullanıyorsunuz...doğrumu anlamışım :eek: :eek:

@soneryen

evet ağır sayılır sonuçta downhill kategorisinde bir jant , ağır olup sağlam olması lazım sitedeki ağırlığı 610 gr. olarak verilmiş.

arkadaşlar halen istediğim jantı bulamadım.yardımlarınızı bekliyorum...

Supra BH nasıl V-brake le kullanılıyo yaa :S :eek:
Ben bunca zaman boşuna mı bekledim sağlam jant almak için...

Oski fren performansı nasıl peki kardeşim?

valla v-brake jantı aratmıyor arkadaş taktıralı 1 ay dan fazla oldu boyasında çıkma bile yok

@oski

arkadaşım iyi hoş diyorsun ama benim aklıma supra bh yi v-brake ile kullanmak hiç yatmıyor :eek: :eek: yani sonuçta disk için üretilmiş bir jant :rolleyes: ben supra kadar geniş ama v-brake uyumlu jant arıyorum ....

seçim senin bulursan güzel olur kolay gelsin

selam ben de var geniş alexrims trials jantı istersen konuşlım msn ni ni ekledim

@hsrv_khy

tamam kardeş konuşalım...inş.istediğim gibidir :eek: :eek:

@! ! ! K I N G ! ! !

kardeş bana 36 delik lazım ama jant 32 delik olduğundan bana uymadı...jantlar sana uyarsa iligilenebilirsin ;) ;)

kardeşim sana bitane lant yapayım 45 mm genişliğinde 72 telli eğer istersen msn adresimi aşağıya yazıyorum her akşam saat 23:30 01:00 arası mutlaka açık

iyi suruşler

monstergarage abi :D senin bi atölyen veya firman varmı peki ?:)

Geri