Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Axman R2 Full Carbon Bİke

@ultegrax
Özür dilerim yanlışsam eğer düzeltin lütfen ama carbon kadrolar rijitlikleriyle ön planda oldukları için yoldaki en ufak engebeleri bile daha çok hissettirmezler mi? Çünkü herhangi bir absorbe gerçekleşmiyor carbon-fiber yapıdan dolayı.. Ama eğer yanlışsam lütfen bilgisizliğimi mazur görün :) teşekkürler.. selamlar..

• Beğen
Tepkiler: Fatih Ertörün
Scudo
Karbon yoldaki sarsıntıyı büyük oranlarda absorbe eder.

• Beğen
İşte yol bisikletindeki Karbon kadro ile mtb arasındaki farkta burdan ortaya çıkıyo... Hatta specialized bir takım için arnavut kaldırımındaki darbe emişi artsın diye çatalını crom-allay yapmıştı...

• Beğen
özellikel karbon sarsıntıyı çok büyük ölçüde azaltır. Gerçekten de yolda hiç hissediliiyor, eski bisikletle titriyerek geçtiğim yerden bununla çok daha sorunusuz geçiyorum.Bisikleti evet seda bisiket aldık hala bu modellerden orada var bunun duraacelisi de orada şuan mevcut.

HERKESE iyi dilekleri için teşekkür ediyorum. :)

eski bir yolcu için rüya bir bisiklet güle güle kullan kazasız kullan çiziksiz kullan.....................

• Beğen
rijitliği sağlayan carbon, ama titreşimleri ve darbeleri absorblayan polimer matrix yani epoksi ;) Ama tabii ki cro-moly bir kadro kadar titreşimleri absorblayamaz o ayrı

Bu arada bisiklet harika :), özellikle grafikler ayrı bir hava katmış

Teşekkürler arkadaşlar.. Peki MTB ile yol karbon kadroları arasında ne gibi bir fark oluyor ki? sonuçta ikisi de karbon fiber?? Teşekkürler.. Bu arada bisiklet için bir daha yorum yapayım:) gerçekten mükemmel.. Hayallerimden birisi..

Tüm diğer arkadaşlar gibi ben de hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum..
Maşallah, nazar değmesin, alet süper ötesi..
Umarım hakkını verirsin..
Her nerede pedallıyorsan, iyi sürüşler..

• Beğen
iyi gınlerde kazasız belasız kullanın... bende yol bisikletcisiyken hayalimdi ancak şimdi hayalim bile olamıo:D

• Beğen
yokuşta bir önceki bisikletimden çok daha farklı ve gerçekten de 2 dakika kazandırdı.(İzmir tırazlı köyü radar dağlarındaki 13.4 kmlik yokuşta)

ilan günceldir. :D :D :D herkes görsün bu pisleti istiyorum

Geri