Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Axman R2 Full Carbon Bİke

Scudo
tşrkler arkadaşlar, sizce bu bisikleti satılık 2.el yol biiskleti bölümüne koyayım mı ilgilenen olur mu? :)

veeeeee AXMAN T1 Dünya 3.sü!!! bugün sedabisiklet.com'da yayınlanan bir haber:
"Geçtiğimiz hafta Güney Afrika'nın Cape Town kentinde düzenlenen Dünya yol bisikleti şampiyonasının time trail etabında Axman'ın Türkiye distiribitörü Bisan'nın sponsorluğunda yarışan Kırgız sporcu Evgeny Wacker Axman T1 bisikletiyle Dünya üçüncülüğünü kazandı. Ülkemizde Brisaspor'un sporcusu olarak yarışan Evgeny Wacker'i hem Axman ürünleri satan bizleri hem de ülkemizin en büyük bisiklet kulüplerinden olan Brisaspor'u onurlandırdığı için tebrik ediyoruz...."

http://img101.imageshack.us/my.php?image=evgenwackerpc6.png

http://img244.imageshack.us/my.php?image=ewgenwacker2kb6.png

http://img101.imageshack.us/my.php?image=ewgenwacker3mw6.png

• Beğen
Tepkiler: Alican
Guzel basari...

Ulkemiz spor kuluplerinden daha buyuk basarilar bekliyoruz...

Fakat o sabanci stickeri MAVIC ustunde komedi olmus, soylemeden edemeyecegim:D:D:D

abi bu axman r2 full carbon'dan bir tane de ben almak istiyorum.fiyatı nedir acaba???

Simdi farkettimde...
Bisiklet evet cok guzel...Hatta gercekten sevdim yani yol bisikletine yavas yavas merak sarmaya basladim ama....

Sizin basliginizdaki bisiklete full carbon demek ne kadar dogru onu merak ediyorum...

Cunku Full Carbon denince, Aynakol, attiricilar, Fren ay'lari, Fren vites kollari, gidon, sele borusu, sele Carbon olmali gibime geliyor...Ki gormedim degil...

Ama bunun disinda Oldukca guzel Carbon kadrosu olan bir bisiklet...

Kazasiz belasiz kullanin:)

Iyi gunler:)

• Beğen
Tepkiler: Fatih Ertörün
Bu bisikleti üreten ithal eden ve Türkiye'deki satıcıların tabiriyle "full karbon" demek özellikle kadronuun tamamen karbondan yapıldığı anlamına gelir ki bunun da amacı kadroyu arka bacaklarının sadece 2si ya da 4ü karbon olan "hybrid" (yanlış yazdıysam düzeltin) tarzı kadrolardan ayırmaktır.Burada eçen r2 ve t1 moellerinin kadrosu maşası boğazı gidonu sele borusu karbodur.
Teşşekürler.( axman r2 nin fiyatı 2500-3000 euro arası değişmektedir.)

Anladim, tesekkur ederim...
Hybrid'te bir yanlislik yok:)

Gercekten kadrosu cok guzel yalniz:)

bisikletiniz çok güsel güle güle kullanın. ama benim tanıdıgım da var dı bunun aynısı arka çataldan kırıldı kadro ona ben çok şaşırmıştım...

• Beğen
Tepkiler: Fatih Ertörün
evet bu o bisikelt zaten ama kullnaıcı hatasına bağlı olarak bir çatlak oluşmuştu kadroda ki Taivan Axman firması aynı kadronun sıfırını garanti kapsamında yolladı ve şuan o sağlam 2. kadro da bende.

ne de olsa time trial t1 modeli Geçtiğimiz ay yapılan Dünya B kategorisi şampiyonasında 3. geldi.Üzerinde Ewgen wavker vardı.(birisasporun alman asıllı sporcusu)

Merhaha, yeni bisikletin hayırlı olsun Fatih. güle güle kullan öğrenmek istediğim üzerinndeki ABR gidon tamamiyle karbonmu,, yoksa aluminyum üzeri karbonmu? biliyorsan ağırlığını yazarmısın bi zahmet, yada gidonun modelini. bi tanede bende var axman r2 fakat gidonu eksik :) diğer parçalar tam neyseki:) ( jantlar whr 6600 ama sendeki whr 601 ler daha güzel duruyor) Bisiklette Daha binmedim, büyük bi heyecan ve merak var.

bu arada arkadaşlar gidonu eksik deyince geyiğe vurmasınlar :) bisikletin üzerinde normal, aluminyum gidon var. (bisan zeus hybridlerin üzerindekinden)

Geri