Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Başımız sağolsun (alpyese - Alper ESE) arkadaşımız vefat etti

çok üzücü çok , Allah rahmet eylesin, toprağı bol olsun... Arkadaşlar dikkat edelim kalbimize, gencecik arkadaşımız ya.

• Beğen
Tepkiler: Kuzey Ege
Scudo
Allah rahmet eylesin sevdiklerine de sabırlar versin çok zor bir durum gerçekten [emoji20]

Merhumun ailesine sabır diliyor, acılarını yüreğimde hissediyorum. Huzura kavuşsun.

Bugun Giro basliyor..sabahtan beri icimde bir heyecan ama bu haberi okudugumdan beri oyle duruldum ki...Allah ailesine sabır versin

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Allah rahmet eylesin..

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

• Beğen
Tepkiler: Murathann
Allah rahmet eylesin Ailesine sabırlar versin

Allah Rahmet Eylesin...

Çok üzüldüm. Arkadasimiza Allah'tan rahmet, tüm yakinlarina ve bisiklet camiasina bassagligi diliyorum.
Arkadaslar kanser, kalp damar hastaliklari gibi durumlar artik genc-yasli ayird etmeksizin yakalayabiliyor. Duzenli olarak kontrol edilmeliyiz.
Ihmal etmemeliyiz.

Gerçekten çok üzüldüm :( Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, Allah ailesine sabırlar versin :(

Allah rahmet eylesin, ailesinin başı sağolsun sevdiklerine Allah sabır versin :(:(:( ....Bu genç yaşta forum arkadaşımızı toprağa vermek gerçekten üzüntü verici :(

Canyon alma sürecinde bana cok yardımcı olmuştu. Özellikle yüzyüze tanışmak beraber sürmek istediğim insanlardandı. Kurduğu bir kaç cümle ile kibarlığı ve iyiliği paylaşabilen bir insandı başımız sağolsun. Yakınlarına sabır dilerim..

• Beğen
Tepkiler: Osman Tuğrul
33 yaş inanılmaz. Bu sene bir de triatlonda genç bir arkadaşı kaybetmiştik.

Allah taksiratını affetsin...

kötü bir durum, ailesine sabır diliyorum.
bence redbul tarzı içeceklerin kamu spotu reklamları olmalı. sporcu içeceği olmadığı bağıra bağıra anlatılmalı.

Performans sürüşlerinde son derece dikkatli olmak gerek...Başımız sağolsun.

Geri