Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Başlangıç bisikleti olarak katlanır bisiklet tavsiyesi

Vitesse d8 i 1660 a alabilirsin. 2015 veya 2016 modeli de var. Vybe da ayni sekilde. Istersen yardimci olurum.

• Beğen
Tepkiler: Tolstoy
Scudo
@Bahadır ÖZEL, vitesse d8 evet bugün vardı,gidon ayarlması olmaması benim için sıkıntı, çünkü boyum uzun, 1.90. vybe d7 ile marine arka demirler farklı, biri düz geliyor, diğeri üçgen. bunun ne gibi bir sonucu olabilir ?

@uğurbahadır o modelleri düşünürsem sizinle iletişime geçeyim hocam, vitesse d8 i boydan dolayı eliyorum zaten

Vitesse d8 2015 kullaniyorum boyum 1.92 kullanma acisindan bir sorun olmuyor zaten gidon boyu ayarlanabilir olan mu p8 le gidon boylarini kiyaslamistim mu p8 in en yuksek halinde benim bisikletin gidon yuksekliginden 2-3 santim yuksekti diye hatirliyorum

bişey sorayım arkadaşlar.Tern link c8 ile d8 arasındaki fark nedir.ikiside 8 vites ama epey fiyat farkı var.

Ben bugun ayarlanir gidon taktirdim :) su anda d8 im muhtesem oldu. Acikcasi 190 uzeriler kesinlikle ayarlanir gidon sart. Ama sirf onun icin de mariner almak istemezdim. 8 vites cok fark yaratiyor.

• Beğen
Dahon mu p8 in fiyatı nedir? Dahon satan sitelerde bu modeli göremedim de...

ben mariner aldım. ama katlama da ufak bir sorunum var. mıknatısları ütüste getiremedim. sadece bir defa yapabildim onu.

Tern link b7 ile işe gidip gelmek istiyorum. Deneyimleri mi sizinle paylaşırım .

ilk gün tecrübelerim şöyle, bir saat falan bisikletin üzerinde kaldım, sürüşü rahat, normal bisikletten hiç farkı yok sürüş esnasında. çok dik yokuşa girmedim ama normal yokuşlar çıktım kısa uzunluklarda. tramvaya bindim. gören çoğu kişideb olumlu tepkiler aldım. asansörle eve çıkardım falan. bütün bunlar bu bisikleti çok sevmeme yetti. fakat merak ettiğim şu, sürekli katla aç, bu mekanizma çabuk bozulmaz mı acaba, acaba kaç zaman içinde bozulur, inş jzun gider, çünkü o kadar para saydık bari uzunca kullanalım. şöyle birkaç yıl gitse kafi.

Uzun yillar gidecektir icin rahat olsun. Acikcasi ben cok katlamiyorum daha cok acik sekilde duruyor. Kazasiz belasiz ins.

• Beğen
olur hocam, geçersem mesaj atarım

(link)
(link)

decathlon un yeni ürünleri

@Tolstoy kardeşimde bianchi var oda memnun öyle büyük paralarda vermedi

• Beğen
@Tolstoy

Miknatıslar karşılamıyorsa ön tekeri sağ sol yaparak deneyin mıknatıslar buna rağmen birbirini karşılamıyorsa ön çatal üstündeki mıknatısı bağlantı yerinden ayarlamayı deneyebilirsiniz.

wpid-20131110_181214.jpg

@Tolstoy

Endişelenmeyin Dahon'a bu yüzden bu kadar para veriyorsunuz.

Aynen kaliteye para veriyorsunuz. Kolay kolay sikinti cikarmaz.

MErhaba. Ben Beylikdüzünde genelde kalıyorum. İş yeri ataşehirde. Uzunçayırda inip otobüs yapıyorum, otobüs yerine bisikelte bineyim diyorum ama o yol çok sıkışık oluyor. Bisikletle geçmek zor gibi olacak.

Okulda da cevizlibağda. Arada oraya belki b.düzünden giderim diyorum (30 km civarı).

Onun dışında kadıköy taksim gibi yerlere de gidiyorum. Yani günlük en az 20 km yapacğaım gibi. O yüzden 20 jant olmasını istiyorum.

Metrobüse yoğun saatlerde de binme durumum olduğu için 20 jant daha iyi gibi. Arada kafama eserse gözmü karartıp o yolları da alabilirim metrobüs yerine.

1000 liraya kadar düşünüyorum 2.el veya sıfır. Sıfır olursa belki daha yüksek fiyat da alabilirim, taksite bağlayıp.

İşe gidecfğeim için o kadar yol sonrası performansı etkileme, terleme durumlarından da çekiniyorum açıkçası.

Ne önerirsiniz?

Geri