Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bir bisikletliye söylenen ilk söz ya da soru nedir?

Kamyoncu dayı şehir içi;
D:Bura senin yolun mu?
B:Senin yolun mu?
D:Sen kaldırımdan gidecen!
B:Anladım dayı.

Scudo
Uzun mesafe tur yaparken (min 150 -200 km) gibi sorarlardı nereye gidiyorsun.Şuraya derdim.Onlar da ''seni deli mi s..ti''derlerdi o_O
tekirdağ kapaklı civarında hangi yoldan gidersem silivri'ye çıkarım diye sormuştum. adam dedi manyak mısın nasıl gideceksin oraya. dedim k.çekmece'den saray'a gittim şimdi geri dönüyorum. :komik:

Ben: Yeni bir bisiklet aldım.
Karşımdaki: Kaça aldın?
Ben: Erkeğe maaşı, kadına yaşı, bisikletçiye de bisikletinin fiyatı sorulmaz :- )

Nesi var 2 teker, o para etmez.

• Beğen
Tepkiler: oscak41
Uzak bir yere bisiklet ile gideceğimi söylediğimde
-Kamyonun altında kalırsın,dikkat et.

• Beğen
Tepkiler: TalhaB. ve s0n3r
Ankara - haymana sürüşünde, haymanada bir çorba içelim dedik. Şipariş verirken Türkçe konuştuğumuzu gören amca ben sizi gavur sandıydım diyor :D

Ankara - haymana sürüşünde, haymanada bir çorba içelim dedik. Şipariş verirken Türkçe konuştuğumuzu gören amca ben sizi gavur sandıydım diyor :D
Bana da hello diyorlar. Taytımda da kocaman Türkiye yazıyor oysaki 😅😅

1000015939.jpg

Ben de hello diyom millet inadına aleyküm selam diyor. Bu kadar mı Türk olur insan.
@Cemal Ç. de debeleniyor selamun aleyküm demek için adama da inadına hello diyorlar.
Abi sırf bi gün oturup meraktan son 7 gün içinde günlük ortalama kaç mesaj yazdığını ve yine günlük ortalama kaç kişiyi etiketlediğini hesaplayacağım 😝

Abi sırf bi gün oturup meraktan son 7 gün içinde günlük ortalama kaç mesaj yazdığını ve yine günlük ortalama kaç kişiyi etiketlediğini hesaplayacağım 😝
2017 Kasımda kaydoldum. İlk 5 ayda 1500 mesaja ulaşmıştım.İlk senelerde bir yılda ortalama 2500 mesaj yazıyordum.
İlk senelerde bisiklet yarışlarını ,o yarışın tanıtımını,konunun süreklemesini vb yapıyordum. Sadece bisiklet yarışları ile ilgili 3000 den fazla mesajım vardı.Herkesi sevdiğim için herkes de beni seviyordu, forum çok kısa sürede beni kabullendi. Bu da mesaj sayımı artırdı.2021 yılı gibi geri çekildim.Şimdi geri geldim.

Peki onca yaşanmışlıktan sonra hala herkesi seviyor, herkes tarafından da seviliyor musun? :)
En çok seni seviyorum. Akıllı adamsın, boş adam değilsin. Ama bazen fazla önyargılı oluyorsun, bazı konularda otomatik cevap veriyorsun bi tek bu huyunu hiç sevmiyorum.

Geri