Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bir bisikletliye söylenen ilk söz ya da soru nedir?

Abi sırf bi gün oturup meraktan son 7 gün içinde günlük ortalama kaç mesaj yazdığını ve yine günlük ortalama kaç kişiyi etiketlediğini hesaplayacağım 😝
Bunun hesabını yapmıştım ben. hamlet2006 temmuz'daki ilk mesajını ayın 9'unda attı ve ayın 30'unda baktığımda 200 mesajı vardı.

• Beğen
Tepkiler: oscak41
Scudo
"Abi oturamağının ortası niye delik, hava alsın diye mi?"

IMG_20190413_115808.jpg

Ben de hello diyom millet inadına aleyküm selam diyor. Bu kadar mı Türk olur insan.
@Cemal Ç. de debeleniyor selamun aleyküm demek için adama da inadına hello diyorlar.
Fransa'da üzerinde kocaman Türk bayrağı olan mayomla bana "italyan mısınız" diye bile soruldu kırık fransızcam sonucunda.😒

"Bu elektrikli mi?"

Bisiklet: Flexi 121, elektrikli dönüşümü yapılmamış. Artık rutinim oldu bu soruyu duymak sağda solda

Bir bisikletçiye diye yazınca farklı anlaşılıyor.Bisiklet tamircisine gibi anlaşılıyor.Bir bisikletçiye değil “bir bisikletliye” şeklinde değiştirmek lazım başlığı.

Bir bisikletçiye diye yazınca farklı anlaşılıyor.Bisiklet tamircisine gibi anlaşılıyor.Bir bisikletçiye değil “bir bisikletliye” şeklinde değiştirmek lazım başlığı.
@Spartiat Gözümde canlanır koskoca mazi.

• Hahaha
Tepkiler: Spartiat
velespitci der eskiler :)
Evet, Bir bisikletçiye söylenen ilk söz ya da soru nedir?

Elit görünmeye çalışan, burnu havada, kendini üstün gören ilan edilmiştim: Bir bisikletçiye söylenen ilk söz ya da soru nedir?
İzmirlilerden elit olmaz ya ayıp etmişler :D

Dosyalar

• merhamet-edin.gif
    merhamet-edin.gif
    1,3 MB · Okunma: 14
1- Abi motor alsaydin ya
2- Çocuk musun ( Kocaman adam çocuk gibi bisiklete biniyor , genelde kendi aralarinda söylüyorlar )

Ortalama 40-50 km mesafe sürüyorum, en uzun 80 km sürdüm bu zamana kadar. Duyan çok şaşırıyor, nasıl gidiyon manyak mısın gibisinden şeyler söylüyolar. Bisikletforum veya stravayı takip etseler benim sürüşlerin milletin yanında çerez gibi kaldığını görürler:) Dedem de sürekli tek çıkma arkadaş al yanına diye uyarıyor. Sabah erken çıkıyom trafik sakin oluyor diyorum olsun sen yine de tek çıkma arkadaş bul diye ısrar ediyor:)

Geri