Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisan RC kullanıcılar kulübü

Scudo
Sele borusu nasıl kayma yaptimi
Sürme şansım henüz olmadı malesef yasaklardan dolayı aldığım kişi kayma yapabiliyor bant sararak anlıyoruz falan gibi bişeyler dedi ama sürerek göreceğiz 😅

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
Sürme şansım henüz olmadı malesef yasaklardan dolayı aldığım kişi kayma yapabiliyor bant sararak anlıyoruz falan gibi bişeyler dedi ama sürerek göreceğiz 😅
Tavsiyen zımpara kağıdı kes ince birşey vida ile sele borusu arasına koy tabi kayma olursa ise yarıyor. Ha kayıp kaymadigini da sele borusuna bak tırtıklar gitmisse çok kaymış daha önceden belli olur.
Ve kaça aldın ayıptır sorması 😊

• İnanılmaz
Tepkiler: necmeddin
@Metekatipoglu Bu iş acemilik içerdiği gibi mükemmel müşteri memnuniyeti içermekte. Bisan konusuna artık %50-%50 noktasındayım.

Arkadaşlar bende bugün rc9800 105 setli bisani test ettim ,çok hoşuma gitti.tavsiye edermisiniz.

İlgililer onda supem yok ama bakalim bikleti 1 hafta kullanamadim daha geldiğinde umarım birdaha yaşamam aksilik
Bence kullanamamanız göz ardı edilebilir gibi ya. Evet hiç hoş değil böyle olması, ki hoş olduğunu belirtmiyorum kesinlikle fakat karşınızda muhattap bulup, müşteri memnuniyeti için çaba sarf eden kişiler olması bir markayı paha biçilemez yapar bu zamanda. Teknik olarak şu an verdiğiniz maddi değerin karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz bir diğer bakış açısıyla. Kişisel fikrimdir. Umarım bu sefer bisikletinizle boy boy fotoğraflarınızla süslenir buralar. Merakla izliyorum konuyu.

@mehmet.ali fiyatları neymiş, aldınız mi siz? 105, kumpas frenlisini merak ediyorum.

Mithraların teslimatı mayısa atmışlar :(
Yanlış bilgilendiriliyorsunuz bence hocam bisan fabrikasında üst düzey yönetici x kişiyle görüştüm bizzat iş yerinden arkadaşımın samimi olduğu x kişisinden aldığım bilgiye göre temmuz sonu en erken tarih diyor mithra reload unique için Whatsapp mesajı da elimde :) x dedim isim vermek istemiyorum etik olmayacaktır :) iyi akşamlar

Mete bey, sizde hafif bir Anchorman havası sezdim. 😊 Var mı mesleki bir yakınlık?
)) Çok güldüm ya valla ben kendimi bildim bileli ekran önündeki kişilerle çalışıyorum. Ama erken arkası diyelim buna 🤣🤣

• Beğen
Tepkiler: Eshquia™
Yanlış bilgilendiriliyorsunuz bence hocam bisan fabrikasında üst düzey yönetici x kişiyle görüştüm bizzat iş yerinden arkadaşımın samimi olduğu x kişisinden aldığım bilgiye göre temmuz sonu en erken tarih diyor mithra reload unique için Whatsapp mesajı da elimde :) x dedim isim vermek istemiyorum etik olmayacaktır :) iyi akşamlar
Hahah hiç göndermesinler madem öyle. Temmuz neymiş ya :D

• Beğen
Tepkiler: Ali Eren
Bisan Kadro değiştirip yeniden yolladı sağ olsunlar uzun firen kablolarını da kesip kisaltmislar. İnceleim çatlak yok. Sele kayma sorunu yaşanıyor çok sık sele sıkıştırma torku 7.5 olduğu zaman gayet iyi tutuyor kaynıyor bu çok önemli çünkü bir defa sele kayarsa o sele borusu tirtiklari sıyılıyor ve işe yaramaz bir boru oluyor. Benim ilk sorun öyle başlamıştı 5 tork sıkmıştı servis tabi eve gidene kadar sele dibine kadar katmıştı.Screenshot_2021-04-15-18-02-37-225_com.miui.gallery.jpgScreenshot_2021-04-15-18-03-29-554_com.miui.gallery.jpg

Sele borusuna normalde karbon pastası veya karbon gresi denilen içine kum karıştırılmış tutkala benzer bir şey sürmeleri gerekiyor. Tabi çoğu servis tork anahtarı ile bile yeni tanışıyor. Karbon gresi sürerseniz kadroyu çatlatmayacak tork değerlerinde sıkarak kaymadan kullanabilirsiniz. Aslında bisan kutusunun içine tek kullanımlık karbon pastası koymalı, çoğu firma bunu yapıyor

Biraz tasarımsal sıkıntı gibi geldi aynı yapıda Tcr sele borusuna sahibim hiç kayma sıkıntısı yaşamadım.

• Beğen
Tepkiler: Metekatipoglu
Evet arkadaşlar Bisan fabrikadan döndü videosu yayında ☺️

Sele borusuna normalde karbon pastası veya karbon gresi denilen içine kum karıştırılmış tutkala benzer bir şey sürmeleri gerekiyor. Tabi çoğu servis tork anahtarı ile bile yeni tanışıyor. Karbon gresi sürerseniz kadroyu çatlatmayacak tork değerlerinde sıkarak kaymadan kullanabilirsiniz. Aslında bisan kutusunun içine tek kullanımlık karbon pastası koymalı, çoğu firma bunu yapıyor
Karbon pastası aldım 5 gramlık birşey 40 TL Bisan a söyledim neden çıkmıyor diye çünkü her servislerde yok. Ellerinde yokmuş neyse ben alırım dedim. Bu sistem bence yanlış daha farklı bir sistem olmalıydı sele sıkıştırma şekli her seferinde tork ayarlarımi bulacağız sele ayarını kendimiz yapmalıyız

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: citk60 ve mdenizc
Geri