Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet alımına ve aksesuarına harcanan paralar

bana orta derece km sayac ve kask önerebilirmisiniz

Scudo
tam hesaplamadım ama 5000 i geçmiştir heralde. hala da mutmain değilim. elime yüzüme bulaştırmış gibi hissettiğim bir "bisiklet dünyasına başlayış" oldu benim için.

neyse sağlık olsun.
bisiklet (2016 corratec dolomiti tiagra 4100 gerisi aksesuar malum)

2014 yılından itibaren, Bisiklet dahil, harcadığım tutar 11 Bin TL civarı.

Valla bende bu yıl yol bisikleti aldım inanın aksesuarlar bisikletten daha fazla tuttu neredeyse.

1500 bisiklet 1500 geri kalanlar güzel orantılamışım bakınca.

decathlonun kaskları nasıl? sizce alınabilir mi?

@ysnka83
tamda düşündüğüm şeyi yazmışsınz üniversiteye kapağı at gerisi kolay gibi bişey bu :)

• Beğen
Tepkiler: Adven2riders
Ben bisikleti aldim dedim tamam bide kask sonrami sonrasi malum iste

Yukarıdakilere katılıyorum :D Ama aldığım hiçbir şey için pişman değilim.

profesyonellikle alakam yok sadece elektrikli katlanır bir bisiklet kullanıyorum, alalı 2 ay oldu ve 700 tl harcamışım inanamıyorum, birazdan zincir yağı sparişi de vereceğim iptal mi etsem diye şimdi düşünüyorum :)

sela altı çanta 55tl
kask 110 tl
ön far 115 tl
arka far 65 tl
balata spreyi 15tl
yıkama sıvısı 10tl
km sayacı 50tl
telefon tutucu ve kılıf 75tl
yan ayak 35 tl
alyan 18tl
tamir kiti 10tl
telefon kolluk 20tl
alarm 9 tl
zil 40tl
arka far yedek 20 tl
ayna 45tl
cırt kelepçeler 7tl

malzemeye verilen paraya bi tana patlak eksozlu şahin rahat alırdık. vay arkadaş kapının önünde duran arabayo harcamışızya :). duygulandım .

Arabanın çok masraflı olduğuna kanaat getirdikten sonra başladım ben ekipmanlarımı genişletmeye. Nasıl bir hisse artık, insan evladına alır gibi her şeyin en iyisi, kalitelisi olsun istiyor :D Flaşörler, heybeler, farklı mataralar derken hop bi gün bi baktım bisiklet taşıyıcısı alıp takmışım arabaya. Benzinden kısıcaz derken, masrafı katlamışız..

Oturup hesaplamadım fakat değişen yaşam şeklimle beraber bisikletin hayatıma kattıkları paha biçilemez

Scott 2750 TL
Bianchi katlanır:750 TL
Kask 75 TL
Km sayacı:100 TL
Sırt çantası 50 TL
Pompa-İç lastik-Yama tamir seti vs:200 TL
Eldiven 30 TL
Forma:200 TL
Geri kalan incik boncuk:200 TL
TOPLAM: 4500 TL civarı
Elimden gelse, kazancım elverse daha çok harcayacağım kesin ki zaten şu aralar bende aldı bi De Rosa çılgınlığı gidiyor. Bu gidişle alacağım onu galiba.

Biraz once nabiz bandi aldim bi 200 daha harcadim [emoji23]

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hakiki türk malı 3 sene önce 250 tl ye almıştım sıfır masraf 63997.jpg

bisiklet ve bisiklet parçalarının cogu ithal hic araştırma yapıldımı simdiye kadar bisiklet ve parçalarına yılda kac milyon dolar oduyoruz....

Bisiklet alırken bi kere para veriyoruz aman kaliteli bişey olsun aman donanımı iyi olsun dedim ve kaliteli bir MTB aldım. 4. Senesi
Dün vites ayarlarını yapan bisikletcim abi bunun arka göbek flibberı gitmiş değişmek lazım bulabilirsen değişeyim dedi. Nolcak dedim bulamazsak göbeği değişiriz komple ? flibber ı bildiğimde yok ya. Baktım marka dt swiss girdim internete 100-200 bekliyorum bu ne arkadaş ya bi höbek 2000-3000 TL oha. Arabamın tamirine bu parayı isteseler çüş derim. Bunu bi yere yazdım demekki kaliteli bisiklet alayım bi kere alıyorumla iie bitmiyormuş arıza yapınca da ona göre masrafı çıkıyormuş.

Bisiklet alırken bi kere para veriyoruz aman kaliteli bişey olsun aman donanımı iyi olsun dedim ve kaliteli bir MTB aldım. 4. Senesi
Dün vites ayarlarını yapan bisikletcim abi bunun arka göbek flibberı gitmiş değişmek lazım bulabilirsen değişeyim dedi. Nolcak dedim bulamazsak göbeği değişiriz komple ? flibber ı bildiğimde yok ya. Baktım marka dt swiss girdim internete 100-200 bekliyorum bu ne arkadaş ya bi höbek 2000-3000 TL oha. Arabamın tamirine bu parayı isteseler çüş derim. Bunu bi yere yazdım demekki kaliteli bisiklet alayım bi kere alıyorumla iie bitmiyormuş arıza yapınca da ona göre masrafı çıkıyormuş.
Aynen öyle, pahalı komponentleri yenilemeside pahalı oluyor malesef.

Geri