Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

bisiklet dışındaki hobilerimiz...

papilloniac

Daimi Üye
Tepki
72
selam, tnt yi görünce aklıma geldi..bisiklet dışında farklı şeyler de yapıyoruz galiba..gerçi farklı konulara yorum yazıldıkça bunlar ortaya çıkıyor ama belki burda ortak yönlerimizi daha kısa yoldan keşfederiz...
mesela, ben akşamları yorgunluktan yatağa saplanmadığım ya da haftasonları bisiklete binmediğimde, alıyorum photoshop u, çiziyorum...ya da koşuyorum elimde pusula harita dağda şehirde...ya da fotoğraf makinemle anları kolluyorum...arada da yeşilin en içine, koyusuna ve sessiz gürültüsüne gidiyorum ucuz, tüm nefesimi yağmur gibi üstüme atıveren çadırımla ve sığamadığım matımla...kimi zaman da belime ipi bağlayıp, deli misali, kayalara tırmanmak için debeleniyorum....ya siz....

Scudo
Bilgisayar , kitap okumak.Çok severim kitap okumayı evde yaklaşık 300 kitaplık bir kütüphanem var :):) .bazen de basketbol , futbol vs.

• Beğen
Tepkiler: Furkan Demir
bisiklet dışında dağcılık ve electo guitar ;)

• Beğen
dilsiz kaval çalıyorum kendi çapımda :D su borularından falan yapıyodum. :D en son orjinal kavaldan ölçü çıkarıp uygun bi pirinç boru alıp yaptım. bi de mikelaj kaplama yaptırdım çok orjin oldu. yan fülüt gibi ışıl ışıl

Pc oyunu,Bilgisayar programlari,Müzik,Kitaplara bayilirim vee tabii her bayan gibi alisveris :) Bu aralar en büyük hobilerimden biri Jr. Hakan Koç u yetistirmek onunla spiderman oynamak :)

Vücut geliştirme , Otomobiller , elektronik ...
Son yıllarda vücut geliştirme bisiklet tutkumun önüne geçmeye başladı ..

• Beğen
aslında, zevklerimizi paylaşabileceğimiz ufak buluşmalar yapsak..bisikletle olunca, çılgın gibi pedal çevirip başka bişey düşünmüyoruz (eh zevkini anlatmak yersiz) örneğin haftaiçleri olabilir, iş (!) çıkışları gibi...

arkadaşlarımla neler hobi kapsamında olur diye konuşuyorduk ve laf lafı açtı fikir beyan edenlerinde haliyle sayısı artı...herkes oturdu internetin başına hani herkezs kendi sölediğinin hobi olduğunu kanıtlamak edalarıyla … tabiî kide kimse başaramadı…. :) ama öyle güzel hobilere ulaştık ki… işte o günden beri benim bi hobim yok :( ….yokmuş….. :(

Mağaracılık ve kaya tırmanışı. zaten avatardanda belli oluyor üstbaş çamur içinde kafda kask, suratta bi gülümseme, seviyorum karanlığı napabilirim :)

• Beğen
Tepkiler: sniper
bisikletten sonra en çok sevdiğim şey bilgisayarım :D ondan sonra isse modifiye arabalar :D

amerikanlarımla vakit geçiririm (arabalrım) bol bol yüzerim ve vazgeçilmezim bilardo oynarım

Geri