Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet Forum açıldı, herkese hayırlı olsun

Ben açıldığı gün abone oldum - yahoo hesabım banlandı bir olaylar yaşandı :) 10 gün sonra başka adresten olmuşum :)

Forumun eski kalitesi bambaşka; demirbaşlara bak,
Hüseyin Çelebi - Almanya'da marathondan marathona binip milleti şok ediyor. Bunun yanında global bir şirkette çok ciddi bir işe de başarıyla devam ediyor.
Hasan Çağrı Terzioğlu - Birleşik Arap Emirlikleri'nde kendi başına bir marka.
Halil Öztürk - Almanya'da çok köklü bir markanın ürün müdürü.
Hasan Hakan Koç - zamanında birbirimizi yediğimiz sonra çok çok iyi olduğumuz bambaşka boyutta bir insan. Kanada'da bisiklet dükkanı açtı :)
Unuttuğum kim var?
Kendimi anlatmıyorum :)
Brelis Bisiklet - Burçak Erbil var. MARIN Pine Mountain Steel HT - şimdi full XTR! aklıma hep şu konu ile geliyor.

Aslında çok isim var. Forumun demirbaşlarını yazsak yaz yaz bitmez yazmadıklarımız ismimiz yok diye hatır gönül koymasınlar. Bu forumdaki bir çok kişi tanınan birey olmadı diye başarılı olmadı değil. Bir çok kişiye faydası dokunan hala bıkamadan usanmadan yardım eden, cevap yazan çok insan var.

Bazı başlıklar maalesef Reha Muhtar'la Ateş Hattı gibi sürekli kaos var, orada kalbi kırılan çok olmuştur.

Scudo
O değil de sen yapıyon mu bir Trans Taurus?
Kime yapayım - niye yapayım; sorularım bunlar...
Brelis Bisiklet - Burçak Erbil var.
İşte böyle böyle ekleyelim ki vay be deyip o günleri yad edelim.

Balkonda korniş gibi jigle kadro yapımından Dünya çapında bir sanatçıya dönüştü; oradan, endüstriye "gelin bak böyle yapmanız lazım" diyen bir tecrübe kaynağına. Kendisini çok takdir ediyorum.
Kara ormanlar, ihtiyar ya da Bülent abi.
Ferhat köse, daha yeni Türkiye Şampiyonu oldu.
Bülent Abi forumdan önce de kesin yazıyordu Alman kaynaklarda :)
Ferhat komtan hayallerindeki emekliliği yaşıyor :)

• Beğen
Tepkiler: MakRo
Ben açıldığı gün abone oldum - yahoo hesabım banlandı bir olaylar yaşandı :) 10 gün sonra başka adresten olmuşum :)

Forumun eski kalitesi bambaşka; demirbaşlara bak,
Hüseyin Çelebi - Almanya'da marathondan marathona binip milleti şok ediyor. Bunun yanında global bir şirkette çok ciddi bir işe de başarıyla devam ediyor.
Hasan Çağrı Terzioğlu - Birleşik Arap Emirlikleri'nde kendi başına bir marka.
Halil Öztürk - Almanya'da çok köklü bir markanın ürün müdürü.
Hasan Hakan Koç - zamanında birbirimizi yediğimiz sonra çok çok iyi olduğumuz bambaşka boyutta bir insan. Kanada'da bisiklet dükkanı açtı :)
Unuttuğum kim var?
Kendimi anlatmıyorum :)

Çok var, çok uzun liste ama hatırlamak zaman alır. Eski konulara bakmak gerek.
Kara ormanlar, ihtiyar ya da Bülent abi.
Ferhat köse, daha yeni Türkiye Şampiyonu oldu.

O değil de sen yapıyon mu bir Trans Taurus?
Anılmaları icin aslında bir başlık acılsa çok iyi olur, efsaneleri hatırlamak ve anmak iyidir.

Geri