Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet Forum açıldı, herkese hayırlı olsun

Sosyal medya Web'i ve bildiğimiz interneti öldürdü. Ama forumların eski popülaritelerini geri kazanacağına inanıyorum. İyi ki doğmuşsun bisikletforum.

Scudo
Reddit, 4chan, Quora aslında forum kültürünü, farklı yollarla devam ettiren diğer alanlar. Ben belli başlı konulara yönelik açılmış forumların kolay kolay yok olacağını düşünmüyorum. Çoğu forum arşive dönüşüyor ve bu açıdan güzelleşiyor.

• Beğen
Tepkiler: Alazarhus
Forumun 20 nci, forumdaki 13 ncü yılım. Yani ilk yazdığım gün doğan bebek bugün ortaokul talebesi olmuş. Hayat işte böyle böyle gidiyor. Bitmez denilen günler bitiyor. Çok donanımlı insanlarla tanıştım artık hiçbiri yazmıyor. harikulade gezi yazıları okurduk şimdilerde yok. Bisikleti bırakan da oldu bu zaman zarfında yaşamı sona erende: Mükemmel bir bilgi hazinesi olan bahadır gürel gibi . Çılgın adamları okumaktan hep zevk aldım: nevi şahsına münhasır kaldato ve tek tabanca Kudret abimiz. Foruma daha nice yıllar diliyorum. Çölleşen kültür ve paylaşım dünyasında adeta bir vaha gibi.

yönetim bi ağalık yapıp 20.yıl şerefine çekiliş falan yapsa keşke. hadi çekiliş olmadı çocuklara bi kaç tane de olsa bisiklet dağıtsa, o bile kardır.

• Beğen
2007den beri yazıyorum, her yerde olan muhabbet burada da var hep bi eskiden şöyleydi böyleydi diye anlatılıyor. Bu bana Osmanlı zamanında diye anlatılara benziyor, gelişmiş batılı toplumlar geleceğe ümitle bakarken, ortadoğu toplumları geçmişe takılı kalır. Forum halen yerinde duruyor, katkılarınızı bekliyoruz ;)

Bisikletimi aldığım 2015ten bu yana foruma üyeyim bir çok şeyi burada öğrendim ve hala öğreniyorum. Elimden geldiğince de yardım ettiğimi düşünüyorum. Buradan tanıştığım buluştuğum, arada mesafeler olsa da bir şekilde görüştüğüm insanlar oldu olmaya da devam ediyor. İyi ki forum varmış umarım var olmaya da devam eder.

Yaklaşık 10 yıllık üyeyim. Eski havası yok buraların. Ama seviyorum tabii, ara sıra girip neler oluyor diye bakıyorum. Ama tad vermiyor. Eskiden daha bir kaliteydi ortam.

Nice yaşlara bf, buradan tanıştığım arkadaşlar da, çok şey kattığı da oldu saymakla bitmez :)

Daha dun gibi yaw. 20 sene olmus. Foruma kendim mi uye oldum yoksa daha onceki forumlarla mi tasindim hatirlamiyorum. O zaman bf birkac forumun birlesmesiyle olusmustu ama hangi sirada oldular unuttum. Daha onceki forumlarda da epey aksiyon donuyordu.
O zaman bilgiye ulasmak cok zordu. Internet kafeden baglanan epey kullanici vardi. Video falan 3 gun ugrasip 10dk izlenen bir seydi. 2004 civarlari Adsl daha yeni 128kb vermeye baslamisti. Forumlarda 99-2010 arasi falan korler sagirlar birbirini agirlar tarzi yardirmak yaygindi. Dil bilen, saglam kaynaga ulasimi olan azdi. Olanlarin da pesinde gezip bilgi edinmek icin darliyorduk. O ortamda Iki interval yapan pro, arkadasina yaptiran koc oluyordu.
Hala devam ediyor bu kafalar ama sosyal medyada. En kral sporcusu amator yaris kazanamayan memlekette ortalik hocadan gecilmiyor. Kimi calistiriyorsunuz siz birader?
Bence forumlar lapacilarin sipsak ortamlara akmasiyla ikinci baharini yasiyor.

Bana çok sey kattı. İyi ki ülkemizde böyle bir forum var. Nice 20. yıllara ...

• Beğen
16 yıldır buradayım. Bir defa anlamsızca uzaklaştırıldım. Sonra geri döndüm. Forum daha demokratik yönetiliyor şuan. Daha da iyi olacağından hiç şüphem yok.
Bir çok şey öğrendik , öğrettik , öğrenmeye ve öğretmeye devam ediyoruz kendi çapımızda. Başarıların daim olsun forum. Saygılar...

🙋Bizde buradayız eskisi gibi tur yapamasak ve hikayeleri aktaramasak bile forumun ayrı bir havası var.

Herkese selamlar.

Türünün tek ve son örneği.

Nice yıllara....

Daha dun gibi yaw. 20 sene olmus. Foruma kendim mi uye oldum yoksa daha onceki forumlarla mi tasindim hatirlamiyorum. O zaman bf birkac forumun birlesmesiyle olusmustu ama hangi sirada oldular unuttum. Daha onceki forumlarda da epey aksiyon donuyordu.
O zaman bilgiye ulasmak cok zordu. Internet kafeden baglanan epey kullanici vardi. Video falan 3 gun ugrasip 10dk izlenen bir seydi. 2004 civarlari Adsl daha yeni 128kb vermeye baslamisti. Forumlarda 99-2010 arasi falan korler sagirlar birbirini agirlar tarzi yardirmak yaygindi. Dil bilen, saglam kaynaga ulasimi olan azdi. Olanlarin da pesinde gezip bilgi edinmek icin darliyorduk. O ortamda Iki interval yapan pro, arkadasina yaptiran koc oluyordu.
Hala devam ediyor bu kafalar ama sosyal medyada. En kral sporcusu amator yaris kazanamayan memlekette ortalik hocadan gecilmiyor. Kimi calistiriyorsunuz siz birader?
Bence forumlar lapacilarin sipsak ortamlara akmasiyla ikinci baharini yasiyor.
Lapacıtayfa.com diye site açıp alayını ifşa edeceğim :)

• Beğen
Tepkiler: MakRo ve delibalta
abov geldi bi dayı daha. 04 model. forumu üstümüze inşa etmişler bildiğin.
Ben açıldığı gün abone oldum - yahoo hesabım banlandı bir olaylar yaşandı :) 10 gün sonra başka adresten olmuşum :)

Forumun eski kalitesi bambaşka; demirbaşlara bak,
Hüseyin Çelebi - Almanya'da marathondan marathona binip milleti şok ediyor. Bunun yanında global bir şirkette çok ciddi bir işe de başarıyla devam ediyor.
Hasan Çağrı Terzioğlu - Birleşik Arap Emirlikleri'nde kendi başına bir marka.
Halil Öztürk - Almanya'da çok köklü bir markanın ürün müdürü.
Hasan Hakan Koç - zamanında birbirimizi yediğimiz sonra çok çok iyi olduğumuz bambaşka boyutta bir insan. Kanada'da bisiklet dükkanı açtı :)
Unuttuğum kim var?
Kendimi anlatmıyorum :)

• Beğen
Tepkiler: MakRo
Çok var, çok uzun liste ama hatırlamak zaman alır. Eski konulara bakmak gerek.
Kara ormanlar, ihtiyar ya da Bülent abi.
Ferhat köse, daha yeni Türkiye Şampiyonu oldu.

O değil de sen yapıyon mu bir Trans Taurus?

Ben açıldığı gün abone oldum - yahoo hesabım banlandı bir olaylar yaşandı :) 10 gün sonra başka adresten olmuşum :)

Forumun eski kalitesi bambaşka; demirbaşlara bak,
Hüseyin Çelebi - Almanya'da marathondan marathona binip milleti şok ediyor. Bunun yanında global bir şirkette çok ciddi bir işe de başarıyla devam ediyor.
Hasan Çağrı Terzioğlu - Birleşik Arap Emirlikleri'nde kendi başına bir marka.
Halil Öztürk - Almanya'da çok köklü bir markanın ürün müdürü.
Hasan Hakan Koç - zamanında birbirimizi yediğimiz sonra çok çok iyi olduğumuz bambaşka boyutta bir insan. Kanada'da bisiklet dükkanı açtı :)
Unuttuğum kim var?
Kendimi anlatmıyorum :)
Adı H ile başlayanlar çok başarılı olmuş. Bende bir başarı yok maalesef. :D

• Hahaha
Tepkiler: MakRo
Geri