Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet Forum forması

Yapılanlar güzel duruyor, böyle bir imkan sunulursa ben de alırım. Ciddi zaman geçiriyoruz forumda bir anı olur hem.
Başlık altına bir anket eklenseymiş keşke.

• Beğen
Tepkiler: everhard
Scudo
Forumda bir abimiz var benim bildiğim tekstil mühendisi . :krnz::krnz:

O bu işi çözer gibime geliyor. :krnz: :krnz:
Aaaaa, bu benim. :ssrtcbya: Kendime geldim bir anda. :ssrtcbya:

Yalnız şöyle bir durum var. Bir aslanın tavşan peşinde koştuğu görülmemiş.:tskler:

Brader, bi el atta ittirelim şunu güzel abim, de niye üste çıktın?

278465 dosyayı görüntüle

Şaka bir yana, bir el atsak, ittirsek yürür gider.
abi o üsttekini üstüme alındım :koptum: konuyu ben hortlattım bi el atın diye napayım tanıdık firmalara sponsor olurmusunuz diye sorayım isterseniz.

abi o üsttekini üstüme alındım :koptum: konuyu ben hortlattım bi el atın diye napayım tanıdık firmalara sponsor olurmusunuz diye sorayım isterseniz.
Yok, yok. Kimse üstüne alınmasın o üsttekini. O, sadece işin konuya göre akla gelen esprisi :komik: :koptum:.

hadi aldınız %50 yi forma yaptıranlar parmak kaldırsın.

Onlar öldüydü, mezarda zam gördü garibimler.Biz de topluca kefen yaptırak.Ben farkını veririm benimki yanmaz olsun.

:) Fatih hocam mesajı ilk okuduğumda, sanki bir forma firması ile anlaştın ve %50 indirim almışsın gibi algıladım :). ☝

:) Fatih hocam mesajı ilk okuduğumda, sanki bir forma firması ile anlaştın ve %50 indirim almışsın gibi algıladım :). ☝
Fatih'i severiz, iyi çocuktur. Ama az buçuk bal yapmayan arı gibi :hımm:

Konya'da Bisvoo firması var özel tasarım toplu forma üreten hem de uygun fiyatlı. Ortaya iyi kötü bir tasarım çıkarsa onu verelim bu firmaya. Sipariş geçmek isteyen olursa telefonla ulaşsın ve adres bilgilerini versin. Kargoyla özel üretilen forma ulaştırılmış olur. Ama burada kesin bir alıcı listesi oluşturulup adamlara kaç kişinin kesin alacağını belirtirsek firma daha istekli olur bence.

hey gidi heyy almayı acayip istiyordum fakat param yoktu o dönem. Hep bi içimde kalmıştı...
25 liraymış, veyahut stokları kaçırmış olabilirim :)

O dönem bazıları forma stoklayip sahibinden de 50 kağıda satıyordu,birde delta bisiklet sponsor olmuştu fiyatlar o dönem kelepir diyebileceğim iz seviyedeydi bende öğrenci idim 25 lirayı zor denklestirmistim sağolsun bir abi parayı toplu yollayıp almıştı

yokmu aksiyon :( yerel gruplar 300-350 tl arası diyor. şöyle güzel bi forma yaptırsak.

Geri