Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet forum resmi forması

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Scudo
@Ahmet Necati Ozdemir

Bu hafta delta bisiklete uğrayacak bir dost varsa yardımcı olabilir Necati. Yok mu yolu o tarafa düşecek bir hayırsever?

Hedeflerini belirlemedikçe gerçek manada süremezsin..
(link)

dün idman dönüşü resim çekileyim dedim :) forma güzel herkes soruyor nerden aldın falan diye :)

• Beğen
Tepkiler: Samet Yurt
Az önce delta bisiklet kızıltoprak şube'yi telefonla aradım ellerinde forma kalmamış, sipariş vermişler önümüzdeki hafta yeniden ellerine geçecekmiş...

Yarın sınavım olduğundan konuyu takip edemedim bayadır. Son durum nedir? 50 tl oldu mu formalar? İzmir şubesine gelecek mi tekrar?

Bu arada Konya'daki şubeye gönderildi mi hiç forma, bilgisi olan var mı?

@Ahmet Keçeci
Konya şubeye hic gelmedi Ahmet bey. İzmir ve Ankara şubeye göndermişlerdi.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Hüseyin G. KAYA

1 tane almıştım Ankara'da herkes alsın da ikinciyi başka zaman alırım diye.. Neyse kısmet değilmiş biriyle idare edeceğiz şimdilik, alamayanlar kızmasın:)

Kadıköy'deki arkadaş yönlendirdi beni bugün L beden almaya gittim sadece XS ve S kalmış bana 15 gün içinde gelecek dedi ama yukarıdaki arkadaşta ( 21.06.2014 ) tarihli mesajında haftaya geleceğini öğrenmiş ben işin içinden çıkamadım ulaş bey açıklarsa sevinirim 15 gün beklemektense avrupa yakasındaki mağazadan alırım.

@Oğuz Mert

Yalnız hakikaten formanın reklamı yapılsa bu fotoğraf kullanılmalı, tebrikler :)

• Beğen
Tepkiler: Oğuz Mert
Arkadaşlar XS, S ve M bedenlerinden çok az sayıda kaldı. Sadece Kızıltoprak şubesinde başka da hiç bir yerde kalmadı. Bilginize

Bundan sonraki aşama uzun kollu forma üzerine çalışma olacak. Önemle duyurulur

Ulaş Bey

Yine kısa kollusunu reklamsız bastırsanız da 50 veya 55 TL ye alsak.

@ulas
Ulas bey,
Uzun okollu icin ayrı bir konu açsak nasıl olur?

Forma çok güzel olmuş ama hiç bir yerde kalmamış :(, kısa kollu forma tekrar satışa çıkacak mı yoksa uzun kollu formayı beklemek zorunda kalıcaz.

Acaba kızıltoprak şubesinde forma var mı? Bugün ugramayı düşünüyorum.. KPSS, ders çalışma, sonuçlar derken bir türlü fırsat olmadı

Forma imalatı ve satışı tamamlandı arkadaşlar.

@Ulaş Bey: Abim, bu konuya formaların satışının tamamlandığına dair bir mesaj yazsak ve konuyu kilitlesek nasıl olur? Konu zaman zaman ısıtılıp gündeme geliyor. :)

forma yeniden yapılacaksa, dikkatimi çeken bir eksiklik var:

Daha önce yazıldı mı bilmiyorum; arkada üç tane cep var, bunlar gayet kullanışlı, bu ceplerden biri ile tümleşik fermuarlı küçük bir cep daha eklenirse iyi olur. buraya kimlik, kredi kardı, para, anahtar, cep telefonu gibi önemli ve düşmemesini istediğimiz şeyleri koyabiliriz.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Geri