Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet forum resmi forması

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Fiyatı çok uygunmuş, kaçırdığım için üzüldüm.

Uzun kollusundan da kısa kollusundan da alabilirim satışa çıkarsa..

Scudo
Herhalde forma yapımından vazgecıldı.Yapılsaydı hem forumun reklamını yapar hem de farklı gıyınmıs olurduk :) Bu sefer daha da fazla satılır gıbıme gekmıstı :)

Kış geldi uzun kollu forma arayışlarına başladık. Forum Forması yapılırsa alırız.

Kış için birde güzel mont yapılsa fiyatında uygun olsa şahane olur.Başka bir yerde kıyafet aramayız...

• Beğen
Tepkiler: lealtad
kısa kolluyu kaçırdım uzun kollu çıkacak diye bekliyorum ama pek gelecek gibi gözükmüyor. :agla:

Kartepe 5498.sefer topiğinde de geçiyordu, 7-8 kişi bir araya gelip kendi formanızı yapabilirsiniz. Hem dizaynını da istediğiniz gibi yaparsınız, topeak mopik yazmaz da sevdiğiniz bisiklet markaları yazabilir mesela.

Ama isterse dünyanın en pahalı en kaliteli bisiklet forması olsun, altına yine bisiklet mayosu değil başka günlük şort veya pantalonlar giyerseniz çirkin duracaktır.

Formadan bende istiyorum ama delta bisiklet sitesinden baktim bulamadim. nereden ulaşacağımı bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

@mert_alican
Hocam millet formaları eskitti. :)
Kalmadı forma.

Selamun aleykum

Ön siparişleri kim topluyo beni de yazın :D uzun-kısa forma mont vb. ne çıkarsa almaya niyetliyim bende

@İsmail Kulaoglu

Aleyküm selam, keske yapılsa da alsak.

@Tahir Keskin

Hocam o zamanlar ben askerde olduğum için kacirdik sonuna yetiselim dedik ama o da imkansız heralde :-(

• Beğen
Tepkiler: Tahir Keskin
@mert_alican
Nasip. Bakarsın baharda yenisi yapılır. :)

• Beğen
Tepkiler: Berkay*
Kpss stresinden dolayı bende o dönemde kaçırdım. Daha doğrusu baktığım her zaman Medium boyu yoktu. En sonda formasyon sınavları, kpss derken bir baktım bitmiş. ;) uzun zamandır da uzun kollusunu bekliyorum. Bakalım neler olacak.

yeni bir forma yaptırılacaksa ben de isterim bir tane

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Geri