Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet gözlüğü önerisi

Arkadaşlar, numaralı gözlük üzerine takabileceğim kaltile bir gözlük varsa tavsiye edebilir misiniz? Oakley gözlükler hariç diğer markalarda miyop camlar işlevsiz ve kötü oluyor diye yorumlar okudum burada. Ancak Oakley de epey pahalı ve üstüne miyop cam maliyeti eklenecek. Sizce en iyisi kayak gözlüğü almak mı olur? Aynı zamanda alacağım gözlüğe gözlük aynası da takmak istiyorum, sizde takılır mı? Deneyen oldu mu? Teşekkürler.
Merhaba, verdiğim link'teki ürünü öneririm, malzeme kalitesi ve kutu içeriği konusunda zengin bir gözlük numaralı cam için aparat ve farklı hava koşulları için lensleri mevcut, sorunsuz kullanıyorum. Amazon üzerinden hiç bir sorun yaşamadan alabilirsiniz.
(link)

Scudo
Merhaba, verdiğim link'teki ürünü öneririm, malzeme kalitesi ve kutu içeriği konusunda zengin bir gözlük numaralı cam için aparat ve farklı hava koşulları için lensleri mevcut, sorunsuz kullanıyorum. Amazon üzerinden hiç bir sorun yaşamadan alabilirsiniz.
(link)
Aynı ürünü kullanıyorum ve bir kaç sürüş de yaptım. İçeriği dolu , farklı renklerdeki camları takma sökme kolay alışınca . İncelemesini de kanalımda yaptım merak ediyorsanız. Bu fiyata ideal:

Hem gece hem de gündüz kullanabileceğim kaliteli bir gözlük arıyorum, önerisi olan var mı?

Arkadaşlar, numaralı gözlük üzerine takabileceğim kaltile bir gözlük varsa tavsiye edebilir misiniz? Oakley gözlükler hariç diğer markalarda miyop camlar işlevsiz ve kötü oluyor diye yorumlar okudum burada. Ancak Oakley de epey pahalı ve üstüne miyop cam maliyeti eklenecek. Sizce en iyisi kayak gözlüğü almak mı olur? Aynı zamanda alacağım gözlüğe gözlük aynası da takmak istiyorum, sizde takılır mı? Deneyen oldu mu? Teşekkürler.

(link)

Aynı ürünü kullanıyorum ve bir kaç sürüş de yaptım. İçeriği dolu , farklı renklerdeki camları takma sökme kolay alışınca . İncelemesini de kanalımda yaptım merak ediyorsanız. Bu fiyata ideal:

amazondaki ürün benimde istek listemde yer alıyor. Yaklaşık 5 yıldır kullanmış olduğum aliexpressten aldığım markanın başka modelini aldım keza onun yanında da lens için iç adaptör çıkıyor. Lakin bu siparişimde yanında aldığım lens rengi hatalı geldi. Ürün dahilinde olan renkten 1 tane daha koydukları gibi istemediğim halde çerçevedeki renkten de koymuşlar. En yeni gümrük kanunu düşünüldüğün amazondaki Kapvoe markalı ürün tercih edilebilir.
(link)

Hem gece hem de gündüz kullanabileceğim kaliteli bir gözlük arıyorum, önerisi olan var mı?
Hem gece hem gündüz için değiştirilebilir camlı modellerden tercih edebilirsiniz. Fotokromik gözlük kullanan arkadaşım var, beklentimin altında çıktı dedi ama yine de bütçeniz dahilinde iyi markaların bu tip modelleri de tercih edilebilir.

• Beğen
Tepkiler: TatanQa_tr

Bir yıldır falan bu markayı ben de bulamıyor(d)um. İlk başlarda iyi gibiydi ancak zamanla bozuldu sanırım, tekrar Decathlon'dan aldığım gözlüğe döndüm.
Sonra kendime "lan mükemmel nitelikli görüntü sunuyor, ben niye gözlük arıyorum" dedim.😅

• Hahaha
Tepkiler: TatanQa_tr
revo crawler bana yetiyor. Sadece bisikler sürerken kullanıyorum. Bisiklet gözlüğü olmasa da benim için bisiklet gözlüğü olur kendisi.

(link) Trump suikaste uğradığında yanındaki korumasının da gözünde bu model vardı. Yorumlarda fotoğraf paylaşılmış. :)

Crawler_RE1027_01_BL_2.jpg

Peki numaralı iç çerçevenin bütün gözluklerde dış çerçeveye takılma yeri standart mı? Aslında Elimde xlc gözlüğüne uygun numaralı iç çerçeve var. Ama dış çerçeve kırıldı. Bu numaralı çerçevemi diğer bu tarz gözluklerde de kullanabilir miyim diye merak ediyorum. IMG_20240828_230050.jpg
IMG_20240828_230100.jpgIMG_20240828_230124.jpgIMG_20240828_230141.jpg

Son düzenleme:
Selamlar 2000 liraya kadar fotokromik bir gözlük arıyorum, göz bozukluğum yok o yüzden illa cam aparatı olmasına gerek yok önerilerinizi bekliyorum.

1 ay önce edindim. Tam bir f/p ürünü, tavsiye ederim. @NightWing ...
(link)

• Beğen
Tepkiler: MakRo
Buff ile kullanmadım ama gözlüğün çerçevesi tasarım olarak hava boşluğu içermiyor, buğu yapma olasılığı var...

Decathlonda satilan fotokromik gozluk gayet iyi alinabilir. Çin mali gözlüklerden uzak durun derim. Göz bu şakaya gelmez. Bir taş parcasi bile o cami dagitip gözünüze zarar gelmesine yeterli olabilir. Onun icin bilindik markalarin gözlüklerini kullanmakta fayda var. Orjinal marka gozluklerin lensleri kapvoe gibi markalarin lenslerinden bariz kalin ve dayanikli.

son bir sorum daha var sizde hangi model var üst taraftakilerin üstüne gelince bir şey yazmıyor ama alttaki kategorilerde yetişkin ve kendinden tonlamalı yazıyor1728335911098.png1728335756282.png

Mâlum kışa giriyoruz buğu konusunda sorun yaşar mıyım veya siz yaşadınız mı ?
(link)
Gözümde bozukluk olmasa kesin almıştım. Çin işi gözlüklerden değil forumda aratırsanız çok fazla kullanan bulacaksınız.
(link) burası da orginal sitesi.

• Beğen
Tepkiler: MakRo ve krank
(link)
Gözümde bozukluk olmasa kesin almıştım. Çin işi gözlüklerden değil forumda aratırsanız çok fazla kullanan bulacaksınız.
(link) burası da orginal sitesi.

miyop çerçevesiz gözlük ve istediğimiz modeli bulmak bizim için zor :(

miyop çerçevesiz gözlük ve istediğimiz modeli bulmak bizim için zor :(
Bunda normalde var ama kendi sitesinde var o da pahalı amazonda süper fırsat var.
Benim iki tane gözlüğüm var birini koşuda kullanıyorum diğerini bisiklette. Bisiklette olan kırıldı şimdi yeni bir gözlük siparişi verdim bakalım nasıl heyecanla bekliyorum.
(link)

• Beğen
Tepkiler: Özcan ve RmzBurak
Bunda normalde var ama kendi sitesinde var o da pahalı amazonda süper fırsat var.
Benim iki tane gözlüğüm var birini koşuda kullanıyorum diğerini bisiklette. Bisiklette olan kırıldı şimdi yeni bir gözlük siparişi verdim bakalım nasıl heyecanla bekliyorum.
(link)
(link)
Bu ürünü kullanıyorum. Memnunum.

@NightWing ilk görseldeki kullandığım model. Şeffaf görünümlü bukalemun...

(link)
(link) burası da orginal sitesi
Benim de gözümde -3.50 miyop var. Söylediğiniz gibi istediğim gözlüğü kullanamıyordum. Geçtiğimiz ay lens kullanmaya başaldım ve hayat kalitem arttı diyebilirim. Bisiklette inanılmaz keyifli oluyor. Denemenizi tavsiye ederim.

• Muhteşem
Tepkiler: trainspotting35
Selamlar 2000 liraya kadar fotokromik bir gözlük arıyorum, göz bozukluğum yok o yüzden illa cam aparatı olmasına gerek yok önerilerinizi bekliyorum.
Decathlon'un aşağıdaki ürününü de düşünebilirsiniz.
(link)

Geri