Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet için aksesuar tavsiyeleri

(link) Tchibo göstergeli el pompasıyla bu linki paylaştığım hortumu kullanıyorum. Hava basarken sibop yamulmasını engellemiş oluyorsunuz. 3 arkadaş tchibo pompa ile en fazla 90 psi ı gördük. Bu hortumun ekstra avantajıda ucundaki sarı aparat sayesinde benzinliklerde yol bisikletinin lastiğine hava basabilmeniz. Evde de yukarıda paylaşılan XLC pompayı kullanıyorum. 5-6 seferde 100 psi ları yakalıyor tavsiye ederim.

Scudo
@soner canlı 25 liralık sedona pompayla da 100 liralık topeak pompaylada lastik şişirdim hemde bir cok kez emin ol yahu ne olacak ikisini icindeki hava diyecek kadar basit bir olay deil. sedonayla günde 3 tane lastik şişir 1 ay sonra kol kası yaparsın :) uzun bir süre sedona kullandım sonra pompaya bütce ayırınca topeak aldı. hiç pişman deilim. ödedigim ücretin karsılıgını fazlasıyla veriyor. zaten ayaklı pompayla dogru basıncı lastige uygulandınmı lastik kolay kolay patlamaz.

ucuz pompa işini görmez demiyorum ama kaliteli pahalı pompa da fiyatını hak ediyor. demek istedigim tamamen bu. yani pahalı pompaya para vermek gereksiz olur demek bence yanlış.

@sinobjk

Hocam sabırlı cevaplarınız için teşekkür ederim.Bu son mesajınız hem benim için çok açıklayıcı oldu.Hem de pompa alacak olan diğer arkdaşlar için de faydalı olacaktır diye düşünüyorum.Tecrübenizi konuşturdunuz tabi caizse ne diyebilirim ki başka :)

• Beğen
Tepkiler: sinobjk
xlc marka ayaklı pompayı aldım. sorunsuz kullanılıyor.

merhaba arkadaşlar
yol bisikletim için dış lastik almak istiyorum. bir kaç tane gözüme takılan var
Continental Ultra Sport II katlanır

(link)

Michelin Dynamic Sport 700x23 Telli Dış Lastik Siyah

(link)

bunalrın haricinde önerebileceginiz bir lastik varmı

KİMSE YARDIMCI OLMAYCAK MI

Merhaba arkadaşlar enduro kaskı alacağım, fiyat -kalite ve estetik açıdan hangi kaskları önerirsiniz

Fox Metah Kromayi kesinlikle öneririm, All-Mountain/Enduro kaski. Estetigi, korumasi, fiyati, havalandirmasi, hafifligi vs. vs. ile essiz bir kask. Yanlis anlasilma olmasin googleden arastirmadim, kendim ayni kaski kullandigim icin tavsiye ediyorum.

600x600-118128-118128-pb157261-1-main-add1.jpg
Fox-Red-Black-Metah-Kroma-MTB-Helmet-0-f5bbf-XL.jpg
fox-metah-kroma-helmet-red-black~2.jpg

@palabeyi
Tam olarak nerden aldigimi simdi bilmiyorum ama googleye modelini yazarsaniz bulabilirsiniz. Ben 6-7 ay önce 130€ ya almistim.

• Beğen
Tepkiler: palabeyi
(link) bu yabancı sitede 88.49 euro 8euroda kargosu 96.48 euro tutuyor. bayağı ucuzlamış o zamana göre

IXS 'in Trail RS modeli de oldukça güzeldir. Fiyatı da daha uygun, birçok sitede indirimli satılıyor. Ben Cratoni All Track almasaydım kesinlikle IXS alırdım. Cratoni'yi de kimseye tavsiye etmiyorum.

@mgokkaya

Söylediğiniz iki lastiği de kullanmadım.
Şuanda Continental Grand Prix 4000S II kullanıyorum.Genel anlamda memnunum.
Bütçenizi uydurabiliyorsanız tavsiye ederim.
(link)

@JusTiMe
Kaçk çok güzel fakat fiyatı da bi o kadar var

Maşa kumandamın kelepçesi kıırldı. yenisini bulamadım. acaba yardımcı olabilecek birisi varmıdır ?

Arkadaşlar bu parçayı hala bulamadım. var mıdır acaba o zamandan bu zaman gören bulan ?

Arkadaşlar o konuyu tekrar hortlatıyorum ama o zamandan bu zamana bulamadım. varmı acaba bi gören duyan yada alternetif olarak yapabileceğim birşey öneren ?

Dosyalar

• kumanda.jpg
    kumanda.jpg
    28 KB · Okunma: 43
Hocam bence Tr distrubitoru vardir muhakkak, onlara bi mesaj atin. Olmadi kendi sitesi vardir oraya adamlara yazin. Sifirin bi yerlerden temin edilmesi lazim bu tarz seylerin.

Baktim simdi Aslı Bisiklet mis. Arayin bi konusun adamlarla

@Ahmet Bilge Kaan AKIN Ben gidonumu kelebek gidonla değiştirirken şurayamı taksam burayamı taksam diye zorlaya zorlaya kelepçesini kırdım. Sonrada plastik kelepçeyle kelepçeledim. İşimi görüyo ama görünüş olarak çok kötü. Yabancı sitelerde filan var ama 40 Eurodan aşağı fiyat yok. altı üstü bi kol yaa :) kargosu fila nderken 200 TLye gelir heralde. açıkcası 200 Tlde veresim yok. zaten maşa kaç paraki buna o kadar vereyim. O yüzden çıkma filan gibi alternatife yöneldim ama bulamıyorum.

@Rehaserdar
Anladim hocam, umarim bulursunuz, zor gibi ama :)

Saol. Aslı bisikletlede bi görüşeyim ama. belki bi yardımları olur. saol bilgi için.

(link)

Saol. 175 TL böyle küçük bişey için. Bi düşüneyim :) :)

Geri