Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet lisansı nedir ve nasıl çıkartılır?

Scudo
Merhaba. İstanbul'da ikamet ediyorum, yol bisikleti sürüyorum 5 yıldır. Acaba nereden ve nasıl ferdi lisans alabilirim? teşekkürler.

Merhaba. İstanbul'da ikamet ediyorum, yol bisikleti sürüyorum 5 yıldır. Acaba nereden ve nasıl ferdi lisans alabilirim? teşekkürler.
ilçe spor müdürlüklerinden çıkartabilrsiniz. Daha önce bağcılar ve beylikdüzünden çıkarmıştım

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
merhabalar, konudaki tüm mesajların hepsini okudum. Sormak istediğim şudur; doktordan alacağımız sağlık raporu ile hem bisiklet lisansı hem de triatlon lisansı çıkartabiliyor muyuz? Yoksa her ikisi için ayrı ayrı 2 adet mş sağlık raporu almak gerekiyor? Yardımcı olabilecek biri varsa çok memnun olurum. Teşekkürler

merhabalar, konudaki tüm mesajların hepsini okudum. Sormak istediğim şudur; doktordan alacağımız sağlık raporu ile hem bisiklet lisansı hem de triatlon lisansı çıkartabiliyor muyuz? Yoksa her ikisi için ayrı ayrı 2 adet mş sağlık raporu almak gerekiyor? Yardımcı olabilecek biri varsa çok memnun olurum. Teşekkürler

tek sağlık raporu yeterli. ancak alacağınız sağlık raporuna hem bisiklet sporu hem de triathlon sporu yapmasında sakınca yoktur yazısı olması lazım. diğer evrakları her iki spor dalı için toplamanız gerekiyor. tescil fişi ve fotoğraf.

Merhaba 17 yasindayim lisans cikarttirmaya giderken velimin benle gelmesi zorunlu mu yoksa tek başıma veli muvafakatnamesiyle muracat edebiliyormuyum teşekkürler

Merhaba 17 yasindayim lisans cikarttirmaya giderken velimin benle gelmesi zorunlu mu yoksa tek başıma veli muvafakatnamesiyle muracat edebiliyormuyum teşekkürler
Velinin iznine dair gerekli bilgiler doldurulur ve imzalar atılırsa tek başına gitmende bir sakınca kalmaz.

• Beğen
Tepkiler: Rockrider st540
merhaba. 14 gün önce aile hekinliğine gittim, alamadım. hastaneye gitmen gerek dedi. Bugün şişli etfal hastanesinin çayırbaşındaki binasına gittim. dahiliye birimine. orada da verilmediği söylendi. sağlık kurullarının olduğu hastanelerden randevu almak gerekiyormuş. Haliyle 1 hazirana istinye devlet hastanesinden randevu aldım. Çok kolay işlem ama nereye gideceğini bilirsen :) yoksa benim gibi 1 ayda 2 farklı yere gidip raporu alamazsınız. Kolaylıklar :)

merhaba. 14 gün önce aile hekinliğine gittim, alamadım. hastaneye gitmen gerek dedi. Bugün şişli etfal hastanesinin çayırbaşındaki binasına gittim. dahiliye birimine. orada da verilmediği söylendi. sağlık kurullarının olduğu hastanelerden randevu almak gerekiyormuş. Haliyle 1 hazirana istinye devlet hastanesinden randevu aldım. Çok kolay işlem ama nereye gideceğini bilirsen :) yoksa benim gibi 1 ayda 2 farklı yere gidip raporu alamazsınız. Kolaylıklar :)
Spor hekimliği bulunan bir hastaneye giderseniz doktoruna göre değişmekle birlikte oldukça kısa bir sürede raporunuza kavuşabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: chemistburc
Aynen spor hekimliğine gitmen gerekiyor ben de ordan oraya dolaştım.

• Beğen
Tepkiler: chemistburc
Aile sağlığı merkezine giderseniz
doktor son 6 ay tarihli
EKG istiyor bilginiz olsun

Peki lisans yenilemesi nasıl yapılır.

Merhaba genç kardeşim. Vize işlemi için İl spor müdürlüğüne gideceksin. Sanırım Ankaradasın. Kurtuluş semtinde Kıbrıs Caddesi var. İl spor Müdürlüğü buradadır. Vize için sağlık raporu gerekmiyor. Onun yerine sağlık beyanı dolduruyorsun. Tabii yaşın küçük olduğu içinde yanında bir büyüğün olması gerekir. Bir resim, eski lisansın ve Kimlik kartın yanında olması gerekiyor. İşlemin sanıyorum 20 dakika bile sürmez. Aşağıdaki Bisiklet Federasyonunun hazırladığı lisans alma vize ilemleri talimatı var. Orada 8. madde. Selamlar...

(link)

Geri