Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklete ayna gerekli midir?

Rahat hissediyorsaniz kullanin kesinlikle ama çok kullanisli degil bence bisiklette ayna. Bütceniz uygunsa varia alabilirsiniz kesinlikle çok daha kullanisli.

• Beğen
Tepkiler: StanicEnemy
Scudo
Grup sürüşlerinde işe yarar arkadakinı ve yanından geçecek olanı görmek için. Trafik için asla güvenme asla. Can kurtaran bakışı (arkaya dönüp bakmak)her zaman can kurtarır. Aman derim dikkat.

• Beğen
Tepkiler: Alazarhus
Gençler siz daha iyi bilirsiniz, şimdilerde gidona tutturulmuş akıllı telefona wireless'la bağlı sele arkasına monteli küçük kameralar aynayı tedavülden kaldırmadı mı daha? Yoksa öyle bir teknoloji yok mu? Şöyle bir şey söz gelimi: (link)

Son düzenleme:
Grup sürüşlerinde işe yarar arkadakinı ve yanından geçecek olanı görmek için. Trafik için asla güvenme asla. Can kurtaran bakışı (arkaya dönüp bakmak)her zaman can kurtarır. Aman derim dikkat.
aynadan daha güvenilir olduğunu söyleyebilirim, zaten dönecek ya da şerit değişeceksen vs illa ki bakarsın

Ben şu alttaki aynayı kullanıyorum uzundur. Kaska da gözlüğe de bağlanabiliyor. Çok alıştım. Olmayınca eksik hissediyorum.
Her türlü kafayı arkaya çeviriyoruz ama, anlık göz ucuyla ara ara yoklamak da çok iyi hissettiriyor.

(link)

1716897712672.png

• Beğen
Tepkiler: Joseph Cavalcanti
Ben şu alttaki aynayı kullanıyorum uzundur. Kaska da gözlüğe de bağlanabiliyor. Çok alıştım. Olmayınca eksik hissediyorum.
Her türlü kafayı arkaya çeviriyoruz ama, anlık göz ucuyla ara ara yoklamak da çok iyi hissettiriyor.

(link)

317591 dosyayı görüntüle
o bisiklete bu ayna olmaz ama :D

Bazen ben de alsam mı diyorum ama ne kafa ne gidon için olanları hiç estetik olmayışları ve birkaç soru işareti yüzünden takmıyorum. Aslında araba sürerken, çok fonksiyonel bir işleve dönüşüyor ama bisiklette kullanım halen garipsiyorum. Açısı geniş olmadıkça, kafaya takılanların yine kafanızı çevirmeden istediğiniz açıyı göstermesi mümkün mü? Çok geniş açılı aynalarda temel problem, nesnelerin mesafesini doğru olarak algılamamızı zorlaştırıyor olmaları.

Geçen gün bisiklet yolunda, önümde giden birini takip ettim. Aynadan arkayı kontrol etmenin çok kolay ve pratik olduğunu alenen bana gösterdi. Ancak o arkadaş aynayı elciğe değil, elcik ile gidon boğazı arasına takmıştı.

:hımm:
Ben de onu diyorum aslında. Gidon şart mı? Her şey kafada aslında :srnsml:
arkadaşın da dediği bence kask aynası kaza anında göz mö ciddi yaralanmaya neden olabilir

Son düzenleme:
Olabilir mi? Belki. Ama bence çok çok düşük ihtimal. Bence bir kaza anında ucundan tutturduğumuz bir kask aynası, sabit kalamaz. Fırlar gider. Bence çok farkları yok. Ben sabit gidon aynası da, gözlük aynası da kask aynası da kullandım. Kullanışlılık anlamında ben en çok kask aynasını beğendim.

kask+aynas%25C4%25B1+2.jpg

kask+aynas%25C4%25B1+1.jpg

Kaynak: (link)

Geri