Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklete binen bir Cumhurbaşkanı makus talihimizi yener mi?

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Scudo
Tanrı TÜRKü korusun da [emoji57]

Cemal Ç.

@CaGe
Konuşmazsak arayı nasıl bulacağız. Ölçülü ve seviyeli gittiği sürece tartışmanın mahsuru yok diye düşünüyorum.

@Şerif Feridun Malesef ara bulunmuyor. Herşey milletin gözü önünde olmasına rağmen halen "devam" deniyor... Keşke yazdıklarımız bir işe yarasa, bir kişinin gözünü açsak, gerçekleri görmesini sağlasak..

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.
bu isteğinizi maalesef ekonomik kriz gerçekleştirecek,uzun yıllar boyunca
bisiklet bir ulaşım aracı olarak yaygınlaşacağına kesin gözüyle bakıyorum

Sanırım bu seçimler yillar geçse dahi bisikletle anılacak. Her secim tartışmasında bisikletin ismi geciyor, bir şekilde iş dönüp dolaşıp bisiklete geliyor. Bu seçimlerin sembolü bisiklet oldu. Bence seçimlerin galibi tereddütsüz bisiklet.

@yusufgs36

- Patronum benden hesap soruyor.

Cevabım hazır:

"Sanki benden önceki yöneticiler çağ atlattı, süre gelen sorunlar benim yönetimime miras kalmıştır. İnşallah bundan sonra düzelecektir. Ben deliği kapatmaya çalışırken deliği büyütmeye çalışan dış mihrakları, pardon, koltuğumda gözü olan diğer yöneticileri biraz da düşünmek lazım" diyorum. Her tür sorumluluktan kurtuluyorum.

- Hanım, aile bütçesini iyi yönetemediğim için benden hesap soruyor:

"Evet, yiyorum ama çalışıyorum. Sanki başka koca olsaydı o yolsuzluk yapmayacak mıydı, bak eniştem de yemiş zamanında ama yol yabdı, pardon, salon takımlarını yeniledi" diyorum. Hanım cevab veremiyor. Her tür sorumluluktan kurtuluyorum.

- Taraftar, kulübün başkanı olarak benden hesap soruyor.

"Bu dış mihraklar, diğer takımlar, ligdeki yükselişimizi kabullenemiyorlar, yeni yaptırdığımız tesisleri kıskanıyorlar. Bunlar hep diğer takımların engellemeleri yüzünden, onlar olmasa şu an dünya kupalarıyla piramit kuruyorduk" diyorum. Her tür sorumluluktan kurtuluyorum.

Arkadaşlar, bu metod her derde deva ilaç gibi. Size gelen tüm eleştirileri rahatça savuşturabilir, her şey sizin yüzünüzden olsa bile sütten çıkmış ak kaşık misali hayatınıza devam edebilirsiniz. Tarif basit:

1) Senden öncekileri suçla
2) Başkalarını suçla
3) Bugüne kadar yapmadım, bundan sonra kesin yapacağım de.
4) "Bugüne kadar yap(a)madığın şeyi bundan sonra nasıl yapacaksın?" diye sorgulayan olursa "Ya sen benim X'ime/Y'me/Z'me niçin saygı göstermiyorsun" vb. tarzı şeylerle bastır.

Afiyet olsun.

@mehmetsunu keşke galibi olsa. şamar oğlanı olur ancak.
baksana adamın bakış açısına.

"Erdoğan, Muharrem İnce'yi kastederek "O bisiklete binmeye devam etsin. Kaç yıl geriden geliyor belli. O bisiklete binmeye devam etsin. Kaç yıl geriden geliyor belli. O bisiklette bazen sağa, bazen sola gidiyor. Hayatları böyle bunların, dikili ağaçları yok" dedi."

@CaGe milletin gözünün önünde olan nedir? Reisi tercih eden türkiyenin yarısı salak aklını kullanmaktan aciz de bir siz akıllısınız öylemi? Büsbütün renginizi bunu ima ederek belli ediyorsunuz zaten.

Muhalefetin çoğunluğu resmen terörle bir olmuş durumda iktidar yıkılsın ne olursa olsun terörist bile oluruz ki olduk modunda apo piçi yakalandığında kimler iktidardaydı neden direk asılmadı köpek gibi beslendi? Neden beslendiyse bu günde o yüzden terörün safında yer almaktadırlar çünkü uşaklık ettikleri zümre böyle yapmalarını uygun görüyor emirleri bu şekilde..

Bu gün özellikle chp ye yakın düşen herkes benim gözümde bir pkk lı dhkpc li bir teröristtir babamın oğlu olsun değişmez net.Sosyal medyada milliyetçiyim ayakları çekmeleri, şehitimiz olduğunda sözde üzülmeleri tam manasıyla tiyatrodan tamamen sahtelikten ibarettir böyle bir şeye haklarıda yoktur ..

En kısa zamanda rüyandan uyanıp o gözündeki at gözlüklerini çıkarıp kırıp atman dileğiyle.Ama ne var biliyormusun rabbim sizlere bunu nasip etmiyor anlayan ne demek istediğimide çok iyi anlıyor zaten...

Eklemeyi unutmuşum içinizi rahat tutun siz pkk nın eli kolu "ince" fetönün metresi meral ve ingilizin köpeği temel reis hepsinin siyasi hayatı 18 gün sonra sona erecek bırak siyaset yapabilmeyi isimleri bile unutulacak.

18 gün kaldı bekleyin ve görün...

uzun reyiz videoda ince için: "o bisiklette de bazen sağa bazen sola gidiyor" dedi.
kötü bişey mi acaba? bisikletle bazen sağa bazen sola gitmek. bende öyle yapıyorum çünkü sonra fetöcü diye içeri almasınlar hep düz mü gideydim?

Kendisi düz gidip bizi uçuruma sürüklediği için öyle düşünüyor :D

@0M42

Megri megri diyeyim hüda-par diyeyim, fedöcü diyeyim, ergenekon diyeyim, balyoz diyeyim, çalınan sınav soruları diyeyim anlarsınız :D :D Yani hala daha konuşuyorsunuz, ısrarla yazıyorum yedikleri bokları yok yani nato kafa nato...

Not: 1980 de bile bu kadar kin, nefret, öfke beslemiyordu insanlar birbirine. Bunu yapan kimdir acaba onu düşünün.

Mümkünse gelen kişi kendi hür iradesiyle vaatte bulunsun, 60 küsür sayılarında olduğu söylenen danışmanların hazırladığı konuşma metinlerini okumasın.
Konuya başka bir pencereden bakalım; bir konuşmacı, konuşma yaparken elinden metin kayıyor düşüyor ve okuyamıyor. Normalde söze kaldığı yerden bir kaç cümle atlayarak devam edebilir, ya başka birinin hazırladığı metinleri okumak zorundaysanız o zaman iş değişti bilmediğiniz bir şeye neresinden devam edebilirsiniz. Buyrun..

1- Prompter nedir, ne işe yarar?

2- Prompter bozulursa ne olur? 0:26

@Decsan
Çok güzel bir noktaya değinmişsiniz. Bildiğim kadarıyla herhangi bir partinin seçilme vaatinde,bisiklete yatırım bisiklet yolları hakkında bir bilgi yoktu. İnce,bence kendisine yapılan bir jestin ayıp olmaması için geri çevirmedi. İçinde bisiklet sevgisi,tutkusu olmayan birisi için, senemelikten öte gidemiyor bu iş. Kardeşimden biliyorum,adama zorla ekipman aldırdık,bisikletini giüncelleştirdik ama gezmeye çıkarmak için neredeyse tehdit etmek gerekiyor. :)
Evet,seçim propagantasında ciddi ciddi bu alana yatırım vaat eden var mı?

@0M42 Pkkyı davul zurnalarla memleketlerine getiren, pkk ile pazarlık yapan, halaylar çeken, barzani ile kanka olan, bayrağını göndere çeken, yıllarca fetö ile kanka olan, partiyi kurarken bile kendisinden icazet alan, sözde 2-3kere gördüğü birine "bu hasret bitsin dön artık" diyen kimdi acaba? Bu arada Şemdin Sakık ın kardeşi akp den milletvekili adayı.. haberiniz olsun.. Sizinki Türkçülük değil, arapçılık bu arada. Türkçülük çok farklıdır. Türkçülüğü ayaklar altına alanı, unutmaz ülkücüler.. Ben aslen Tatarım. Safkan Türküm.. Atatürk ilkelerine bağlıyım. Bu ilkelere bağlı olmak size putçuluk olarak görünüyor. Ya sizin reisinize olan ne? İlkelerine mi bağlısınız, kendisine mi? İlkeleri neler acaba?

Selahattin demirtaş cumhurbaşkanına hakaretten içeride şu anda, terörle ilgili birşeyden dolayı değil.. Kendisinin zerre de sevmem normal olarak...

Testinin içinde ne varsa ağzından o dökülür.. İşiniz gücünüz akpli olmayana fetöcü veya pkklı yakıştırması yapmak.Nedense Fetönün siyasi ayağı halen elini kolunu sallayarak geziyor. Faşistsiniz... Toplum bölünüyor, görmüyormusunuz?

@0M42 Ya da en güzeli, burada laf salatası yapacağımıza dediğin gibi bekleyelim ve görelim.. Yalnız sana bir tavsiyem var..
Ben haftanın 7 günü Sözcü gazetesi okurum... Haftada bir de yeni akit okurum.. Akşamları da ya Meral Akşener ya da Muharrem İnce bir yayına çıktıysa izlerim.. Bazen de Asrın liderinin konuşmalarını izlerim..

Eğer benim savunduğum taraf birşeyi savunuyorsa, bunda haklı mı değil mi diye.. Ya da suçlanıyorsa, karşı taraf haklı mı değil mi diye.. Objektif bakmak gerek.. At gözlüğüm yok, ver birtanesini istersen, seni kırmam...

Arkadaşım bekleyelim ve görelim 24 haziranın gecesi ben burada olacağım bakalım sen nerde saklanacaksın ben bütün yazdıklarımın arkasındayım hodrimeydan...

@0M42

nası yani? sen uzuna yalancı mı diyorsun?

adam 16 yıldır yapamadıklarımızın hepsini 24 haziran'da yapacağım yeter ki son defa oy verin dedi.
herhangi bi plandan, programdan bahsetmedi. büyüyle yapacaklarmış. 25 haziran sabahı bi uyanacaksın alice harikalar diyarındasın.

@0M42 ben hep bu forumdayım.. Ben de tüm yazdıklarımın arkasındayım.. Sizi kurtarırsa YÖK kurtarır yine.. Beğenilere bakarsak, sanırım birçok insan da benimle aynı fikirde.. "Sen nerede saklanacaksın" tarzı mafyavari, kabadayı söylemleri bırakman hayrına olur...

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Geri