Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisikletinizi nereye koyuyorsunuz?

Scudo
Yol bisikleti arka teker den üçgen ayaklıkta düz zeminde.Hibrit ise merdiven tutacklarına dayalı.İkiside yerde

Kendi evimde bile kendime yer arıyorum, bulamıyorum. Şimdilik içişleri bakanı burayı uygun gördü 😅.

222079 dosyayı görüntüle

Yerdeki kurt gökteki Akdoğan.
İlk defa bayrağı doğru asan bir yiğit görüyorum. Devlet daireleri bile bayrağı ters asarken sen doğru asmışsın. Bravo.
Hilal altta, yıldız üstte asılır; doğrusu budur.

Yerdeki kurt gökteki Akdoğan.
İlk defa bayrağı doğru asan bir yiğit görüyorum. Devlet daireleri bile bayrağı ters asarken sen doğru asmışsın. Bravo.
Hilal altta, yıldız üstte asılır; doğrusu budur.
Hay yaşa kardeşim. Çok doğru. Gördüğüm yerde uyarıyorum. Düzelttirmeye uğraşıyorum. Ama ası yeri dikişleri de hep terste duruyor.

2S6EqJ.jpg

Sonunda evde kendime yer buldum.
20201118_171111.jpg
Hanım "verandayı eve katıp oda yapalım" dedi.
Ben "boşa masraf" dedim.
Hanım "bu kısmı oda yaparız, şurasıda senin olur" dedi.
"İyi bakalım" dedim ve bitti benim yer.😁
Acaba bir kaç raf mı yapsam? Ayak altından kalkar her şey.😉

IMG_20201118_234835.jpg
Nadiren kendi evimde, bazen abimde,çoğu zaman da fotoda olduğu gibi annemin evinde.Evden çalışıyorum, bakıyorum arada gülümsüyorum kendisine ,:komik::komik::komik: Herkesin bu şekilde imkanı olur umarım ,bisikletinizi apartmanda ,binada bırakmayın. Bisiklet kesinlikle büyük bir tutku oldu benim için 3 senedir,bu makineyi yeni almama rağmen,dün çalınan bisikletimi rüyamda gördüm :(:krktm:

Ben balkonu garaj yaptım uzun ince bir balkon iki bisiklet var ve biri yatay diğeri dikey iki dolap var. Dikey dolabı yatay dolabın üstüne koydum kalan kısmına FM1 sığıyor yere de sculturayı koyucam hala getiremedim eve. Erciyes tırmanışında zinciri pert etmişim düştüğümde mi oldu bilmiyorum bir anormallik var gıcır gıcır ediyor. Neyse sipariş etmiştim wiggle azizlik yaptı zincir kolide çıkmadı cuma günü teslim olur heralde. Cumartesi yeni garaj fotosunu paylaşırım.
IMG_20201102_210224.jpg
Söyle duruyor şimdi garip yalnız başına

Geri