Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisikletinizi nereye koyuyorsunuz?

Scudo
4. Katta oturuyorum. Kapımın önündeki doğalgaz borusuna bağlıyorum.
185075

• Beğen
Tepkiler: Muhammet Ağrı
@Soul Of Kaiser
Bu yorumu ne zaman okusam gülmekten ölüyorum. :D Çocukken bende bisikleti odama alırdım,masanın kenarında dururdu. Yatarken ona bakarak uyurdum,şimdi sadece balkonda duruyor.Üzerini branda ile örtüyorum. Odada aslında yeterli yer olsa duvar askısı alınıp duvarada asılır ama ıslak,pis olduğu zamanlarda bu sıkıntı yaratır.Öyle günlerde her geldiğinde yıkanmıyor evde zaten yıkaması sıkıntı. Balkonda yıkanabilir ama bu seferde balkon çamur,yağ oluyor.İki iş çıkıyor. Duşa beraber girip girip yıkanıyoruz bizde. :D

@-Skynet-
Ayrılamam çocuğumdan.. ? Ama evlenince annesi eve koyarsa iyi yoksa rahat edeceği bir yer aramam lazım.. ?

• Beğen
Tepkiler: -Skynet-
Evde kullanılmayan lavaboyu bisikletler için değerlendirmeye karar verdim. İnternetten bir kaç tasarıma baktıktan sonra, bunda karar kıldım. Babamın mobilya ustası olması da işleri biraz kolaylaştırdı tabi :)203679203680203681

Her zaman balkona çıkarırım 2.katta oturuyorum. Zincirle de balkondaki musluğa bağlıyorum.

@ÖnerERKUT
ilk defa tuvalete bisiklet asan birisini gordum ya?

• Beğen
Tepkiler: ÖnerERKUT
@ÖnerERKUT harika fikir ama bir sorum olacak bu asma şekliniz jant teline zarar vermiyormu çünkü bisikletin nerdeyse bütün yükü bir jant teline yükleniyor

@Gökhan Toros
ahohaha xD

@ÖnerERKUT
çok güzel duruyor ama kafama carbon sele borusu dayasalar yine de bisikeltimi o şekilde asmam :)

@Bisiklet sever 93
Fotoğrafta jant teline temas ediyor gibi görünüyor ama ahşap parça yalnızca janta temas ediyor. Tellere bir yük binmiyor.

• Beğen
Tepkiler: Yeni_kullanıcı
@PoliceBike
Duvar askı aparatını nereden aldınız ? Linki var mı acaba ?

Bazen apartmana bazen balkona.Balkondayken huzurlu oluyor insan.

Geri