Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisikletinizi nereye koyuyorsunuz?

Scudo
Yıllardır aynı şekilde değişmiyor yeri. Müstakil ev merdiven altına koyuyorum kafa rahat.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
@oğuz çakar benim tur bisikleti yıllardır her kış ters duruyor, üç beş pompalama ile düzeliyor frenler pek sıkıntı değil ters durması

Evden alan çalmak için yapılmış, telefon kutusu boyutundaki tuvaletin giderini iptal edip, zeminini kontraplakla düzledim.
2 bisiklet ve bir ton kıvır zıvır ortalıkta kalmamış oluyor. Üstelik kirli de olsalar kimseye zararları dokunmuyor.

20201218_130915.jpg20201218_130850.jpg

Demekki çözüm evlenmeden önce ıkı uc bisiklet ı alıp koymak salonun ortasına. Hatta birini Süper gazi gibi sırtımda taşırsam dahada bı kabullenebılır. :D Olmaz mı?

Son düzenleme:
tabiki de odaya koyuyorum bakımı temizliği bina içinde veya başka yerde yapamayız

• Beğen
Tepkiler: aytu_14
@BerkEvren bisikletleri asma şekliniz aklımda bir fikir oluşturdu. Tamda bu konuda bir arayış içindeyken :)

• Beğen
Tepkiler: aytu_14
Benim hanımın gerekçesi basit. Yani ben kolay anlıyorum.😅
Ne zaman bisiklet sürmeye çıkacağım, eve ne halde döneceğim önceden pek anlaşılmıyor. Gece üçte uykum kaçtığı için çıkmışlığım, "sürsem mi sürmesem mi" diyip, öğleden sonra 130 km dönmüşlüğüm var. Hele dağ bisikleti ile çıkıp, "şöyle bir dönüp geleceğim, yağmur yağıyor zaten" deyip, belime kadar çamur içinde geldiğim çok oldu.😅
Bisikletleri koyduğum yere evin içinden geçiyorum da "acaba yanda ki evi mi alsam" diyorum,🤔 garaj için.🤣

"Aç tavuk kendini buğday ambarında görürmüş" diyelim de şaka olduğu anlaşılsın.😅
Gecenin 3'ünde hanımı da bırakıp gitmezsin.
Bu kısım olmazsa gerçekciydi

Gecenin 3'ünde hanımı da bırakıp gitmezsin.
Bu kısım olmazsa gerçekciydi
Kimseyi yazdıklarıma inandırmak, kimseye kendimi ispatlamak gibi bir derdim yok. İnanıp inanmamakta özgürsünüz ama beni yalancılıkla itham etmeden önce tekrar düşünün.
Ben ayrıntılara önem veren biriyim. Yapmadığım şeyi ben yaptım demem.
Ben yalan söylemem, palavra atmam, işkembeden sallamam.

Geri