Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisikletinizi nereye koyuyorsunuz?

Scudo
Eşimle bisikletlerimizi kullanmadığımız oda da saklıyoruz. Dışarıya koymayı düşünen bile. MTB sürüşleri sonrasında temizlik yapmadan eve sokmak yasak.
WhatsApp Image 2020-12-24 at 23.28.14 (2).jpeg

WhatsApp Image 2020-12-24 at 23.28.14 (1).jpeg

ben bekarım o konuda rahatım ama merak ediyorum. 3+1 evlerin çoğu genelde de 1 oda veya salon kullanılmaz bisikletin orda etrafı batırmayacak şekilde durması niye rahatsız ediyo. ne zararı varki yani gerekçeleri ney. bu genel bi soru bu arada sizi alıntıladım ama :)
Bir arkadaşım 2+1 evde tek başına yaşıyor ve ne zaman "bi bisiklet alsan da beraber takılsak" desem yerinin olmadığını söylüyor.

üniversite zamanlarında evimde yatak odası salon her yerde durabiliyordu. Aile evinde malesef annem ile anlaşamıyorum ikna edemiyorum bir türlü. kilerde iki parça metal braket ile askı yapıp duvara astım. kilitli yerde güvenli temiz ortamda en azından içim rahat işe gelirken aklım kalmıyor :)

Bir arkadaşım 2+1 evde tek başına yaşıyor ve ne zaman "bi bisiklet alsan da beraber takılsak" desem yerinin olmadığını söylüyor.
Nası yok yaw benım benim 3 oda 1 salon boş :D gecen hafta tv yı sattım hatta baktım cok yer kaplıyor :D

Tavana asmak iyi fikirmiş :) Yazın bahçeye kışın genelde ön balkona.

Deli bir fikir buldum, madem bisikletlerinizin değerini anlamıyorlar, onları da bağımlı yapın.
Abilerim, imkanlar doğrultusunda yakın arkadaşınız olan bisikletçiyle önceden konuşup onunda oyuna katılmasını isteyin. (önceden durumu anlatın ve size bir bisiklet satsın ama aslında size kiralamış olacak) Bisikleti olduğu için mutlu olan eşlerinizle 1-2 hafta bisikleti günler geçirin. Sonra dışarı kilitleyin ve (sinsi kafadengi bir arkadaşa yedek anahtarı verip çalmasını isteyin:krnz::acpsnr:) ertesi gün çok sevdiği bisikletinin çalındığını gören eşiniz çok üzülecek:bsmagryr:, ve tahminim doğru tutarsa sizin bisikletinizi omzuna alıp koşar adım 3 kat çıkaracak ve salonun ortasına koyup üzerine dantel serecektir:kptmya::harika:

Deli bir fikir buldum, madem bisikletlerinizin değerini anlamıyorlar, onları da bağımlı yapın.
Abilerim, imkanlar doğrultusunda yakın arkadaşınız olan bisikletçiyle önceden konuşup onunda oyuna katılmasını isteyin. (önceden durumu anlatın ve size bir bisiklet satsın ama aslında size kiralamış olacak) Bisikleti olduğu için mutlu olan eşlerinizle 1-2 hafta bisikleti günler geçirin. Sonra dışarı kilitleyin ve (sinsi kafadengi bir arkadaşa yedek anahtarı verip çalmasını isteyin:krnz::acpsnr:) ertesi gün çok sevdiği bisikletinin çalındığını gören eşiniz çok üzülecek:bsmagryr:, ve tahminim doğru tutarsa sizin bisikletinizi omzuna alıp koşar adım 3 kat çıkaracak ve salonun ortasına koyup üzerine dantel serecektir:kptmya::harika:
işe yarar bak bu . babannem köpeğimi sevmezdi gönderde kafesinde tavuk besleyecem onun derdi :D çalınınca çok üzülmüştü. ara arada hem köpeğe hem çalanlara söylenir :D o kadar yedi yedide geri gelmedi diye :)

Son düzenleme:
Gayet normal birşey ben 3+1 evde oturuyrum tek başıma,bir oda spor aletlerim işgal ediyor.Bir oda da stüdyo ve çalışma odam diğeri de yatak odam zaten. Yer kalmamış oluyor.Ama ben hinlik yapıp köşeye sıkıştırıyorum.2 günde bir yerleri paspaslayıp, süpürmem gerekiyor.Çamur vs. çok oluyor zira.

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.
Geri