Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisikletinizle ulaştığınız en yüksek hız

ben bisikletçimiz soner efendioğlunun düzenlediği gezilerde max 78.3'ü yaptım:eek: :eek: :eek:

Scudo
75 Ustune cikmaya korkuyorum kadro yirtilacak gibi oluyor. Ancak en cok sevdigim sey 75 km cikinca bir Renault toros sollamak. Sofor aptallasiyor.

@kıvanc kaynak

Ooo kıvanç ilerleme var dikkat et ama bisiklete hızın şakası olmaz;)

@Orkun Oskay

benim mtb hafif bayır aşağıdoğru 60,2km&s

Yokuş aşağı 61,5 km/h
Rumeli Feneri yolunda
sanırım pek etkileyici değil :) :unsure:

öyle ölçmek için özellikle bir denemem olmadı ama gecen haftasonu turumuzda, sabiha gökçen dönüşü otobanda 64 gördüm cok hafif eğimde. güzel bir eğim olsa yol müsaitti 80-90 denemesi yapacaktım valla,kısmet değilmiş.

2 sene önce Halil İbrahim Öztürk ile gezerken 88 yapmıştım, o zamanlardan hızla aramın iyi olduğu belliydi :D

http://img243.imageshack.us/img243/982/96hl4.jpg

Arkadaşlar 100 km üstü yapanlar km saatlerinin resmini foruma koyarlarsa seviniriz.

Resim nasıl olacak :) ...Eğer giderken çekilecekse 70-90 km arası fotoğraf foruma ulaşmayabilir :D

Başka bir yöntemi varsa onu bilmemekdeyim :)

beyler bende 104.8 yaptım manisa yokuşunda bi tırın hava akımına girdim rüzgar hiç etkilemedi çıktığımda 50 ye kadar düştüm :d

52-13 le 76.4 yaptım antalyada havaalanı yolunda yokuş aşağı

jimi kardeş,km saati en yüksek hızı hafızasında tutar,eve gidince resmini çekersiniz :)

Bu sabah 08.15' te hız rekorumu Kandıra-İzmit karayolunun Çubuklu köyü yakınlarındaki 7 derecelik yokuşta 66.5 km/h' a çıkardım. Yokuşa 40la girdim. Sonra pedal çevirmeyi bıraktım ve işi yer çekiminin halletmesini izledim. Fazla değil gene ama biraz daha pedal çevirseydim hayalimdeki hız olan 70' i bulacaktım.

@Günay Deniz

bence o şekilde de pek güvenmemek lazım zira biz bisikleti ters cevirip km yi arkaya takıp çevirdik pedAlı elimizle 120 km yi gemiştik.yada " ayarını değiştirerek de hız arttırılabilir
dün bostancı köprüsünden lüna parka idoğru inerken 70,4 yaptım bi üç kağıt yok sölim :D

85,5 gordm. ankaralı varsa bılır etlık rampası. fakat lanet sıneğin gozume grmesı sonucu tek elle devam etmye calısrken cukurcuk sayesnde asfalta cakıldm:D. uslandm mı? hayr:D

Geri