Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisikletinizle ulaştığınız en yüksek hız

@kartal_92

yahu senin bisikletin markası modeli neymiş öyle 100 km yi geçmişsin??:eek:

Scudo
Toprak koşu yolunda 45km/h yaptım ama yol hem bozuktu hemde çakıl dolu çukurlar vardı ön teker kayacak korkusuyla daha fazla çıkamadım :)

dolmuşunun deryalinde düz yolsa 75 km ye çıktım

Babamın dediğine göre (arama ile yanımdan takip esnasında) 94 km civarında idi.

(Ankara Dikmen Caddesinden den aşağıya gece saat 2:30 sularında)

pathcat'ım ile ümraniye/dudullu adem yavuz caddesinde yakuş aşşağı 24'üncü viteste 72 km yaptım daha devamı vardı ama trafik ışıkları var mecburen durdum

max 185km/h yolu bilmem bi ara yapmışım,ayrıca km nin ne kadar doğru ölçtüğüde tartışılır :D

@özgüç

Mustang'E Mıknatıs mı taktın yoksa Halatlamı Çekti ?

Ben 121,5 km hız gördüm melezimle(53-11 oranlarla).İzmirde Payamlı inişi rüzgar arkamdaydı.Yaptım ama bir daha yapmam şaka değil bu.Rüzgarla güreşiyormuş hissi veriyor.Size önerim 80 km'yi geçmeyin ondan sonrası çok çok tehlikeli...

altımda yarış bisikleti ile trafiksiz bir asfaltta hiç araba yok 122.4 km hız yaptım

@özgüç
sanırım km ölçerinizin ayara ihtiyacı var:D şu anda atilla bisiklet 180 km için kaç aydır çalışıyo ve siz bi ara yapmışım diyorsunuz gerçekten süper:D

Mahalle bisikletçilerinde satılan 10 liralık kilometre saatleriyle hafif bir inişte bile 199.9 km/h görürseniz hiç şaşırmayın ;)

@umit baltaci

268 km idi sanırım. Guinness Rekorlarını bir ara sitede yayınlamıştım... Belirli bir hızdan sonra araç arkasındaki hava akımı yardımı ile yapılmış bir rekor.

@kuttaaaaayy

sevgili kuttaaaaayy
hangi asfaltda,yaptığını soylermisin?:D
bende araba arkası,bi keresinde,125.3-bikeresindede,111.2

@eYa

Hatta 120'li km'lere bir araç yardımıyla çıkıyor...Sebep ise o km'ye çıkmanın çok uzun sürmesi...
Daha sonrası eYa'nın da dediği gibi önündeki aracın hava akımı yardımıyla...

lastiğin boyutunu km saatime girmeden sürdüğüm için max 185km hız göstermiş,eski ayarı lastiğin bir turu 399cm olarak gözüküyordu,şimdi ayarını düzeltince bırak 185 i 50 yi zor görür oldum :D :D :D :D

• Beğen
Tepkiler: kcuk_
@baymineral
km aletim güzel çalışıyor,hakaret etmeyiniz aletime LÜTFEN ;) :D

Geri