Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisikletinizle ulaştığınız en yüksek hız

Scudo
Büyükada küçüktur yolu inişinde 64 km/h yaptım.Bir sonraki gidişimde bunu geliştirmeyi düşünüyorum :D

Geçen cuma Eymir dönüşü, Konya Yolu rampası inişinde 68,5 Km'yi gördüm.

Kron xc5000 le ben eskişehirlyim profesyonel bir bisikeltçiyim kronla bayır aşşağı kamyon arkası taktiğiyle 94,6km gördüm am düz yolda geçen haftaki yarışta 58,6 yı gördüm

balçova çeşme otobanında 28 vites bianchi aspid sf ile 88 gördüm artık boşa dönüyordu pedallar

Bu kamyon arkasında 95km yapanlar bisikleti kamyona iple falan mı bağlıyorlar?

Kamyon arkasında rüzgarıyla dişli lastikle yokuş aşşağı 94 km gördüm
Altımda Sedona 771 2009 vardı

@uğur yılmaz

Hayır bence sadece kamyonun yarattığı hava boşluğundan yararlanıyorlar :)

bende de castello var emektar onunla 68.7 yaptım tatlı bi eğim vardı. Kırklareli Lüleburgaz arası ortalama hızda 32 km idi.

@Anıl Akalp

Rüzgarından yararlansa bile 95 km çok yüksek bir hız. O hızda takip etmeyi bırakın yaklaşamazsınız bile. Her gün Sakarya üniversitesi yokuşundan iniyorum, zaman zaman minibüsleri takip ediyorum. Hız 70-75 olunca frene dokunamaz oluyorum, 95 km ne demek. 95 km yaptım diyene ben inanmam, ya atıyordur, ya km saati bozuktur. Gerçekçi olalım lütfen. Kamyonlar bile kolay kolay 88km hızı aşmıyorlar. Takometre denen alet var.

berbat bi rekor kırdım.mtb lastik+sıkı ön göbek.78.2km/h :) bu mu yani rekor derseniz evet gerçekten kötü

bir de durma sorunu var tabiii.... :)

@uğur yılmaz
Katılıyorum.. Buna hidrolik frenlerin rotorları dayanmaz yamulur bence. Ama olabilir, yeterince deneyimim yok. Yapanlara da saygı duymak lazım, cesaret işi :)

Her gün beylikdüzü rampasını 80 km ile iniyorum ama frene basarak :) Eğer araçlar olmazsa kaç km daha gider merek ediyorum :D

abi başlarda saatte 178 km var bnde kanat taktım uçtum.:p:p:pkonu hortlamış ilk yazdımğımda 60 küsür bişiydi ama daha sonra 78 gördüm daha fazlasınıda gördüm ama bnce sadece saatte gördüm çünkü arada97 fln yazıyodu...buda imkansız benim için....

salcano troia ile hastal kışlasından doğru inerken gözlerim sulanmıştı sanırım en yükseği buydu.Kadro yu değiştirebilirsem bunu pedal çevirerek yaşamak isterim.Korkudan frene basmş yokuş bitmeden durmuştum.(3 gün önce :D)

Geri