Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisikletinizle ulaştığınız en yüksek hız

barboros bulvarı inişi mtb ile 78.2 gördüm.daha da basardım ama pedal boşta dönüyo aynakol küçük:(

Scudo
Atilla bisiklet takımında 180 basan var.minibüsün arkasında.video var.O bisikleti altunizade şubesinde gördüm zati.

@Alpish

o da bisiklet için fazla yaaa....araba falan çıksa duramaz yapışır sinek gibi :eek:

67.5 yaptım ama sol diz kapağımda problem var.Bu seneki tüm binişlerimde problem çıkarttı.Biraz dinlenmesi lazım.

@emreyonluer

o videonun tamamını izleyen biri olarak diyeceğim minüsbüsü rüzgar kalkanı olacak şekilde modifiye edip 0 km den 5 km parkurda 155 km max hıza ulaşıyor. Hedeflenen 180 km ki buda dünya rekoru için diğer lanse edilen hızlar ya bir süre araç takviyesi ile (tutunarak , çekilerek, yada yokuş aşağı). Umarım Atilla bey bu rekoru kıracak ve Türkiye bu rekorla anılacak..

bende bayır aşşağı 72 görmüştüm daha fazla basamadım bisikleti durduramam diye:D

Trek 7100 yol kadroda (sora ayna 52x8) Konya ovasında kamyon arkası benim de 100 e dayandığım oluyor ara sıra. :)

oran gölbaşı arasında 113.4 km/h yaptık arka diskte ki sürtme olmasaydı 120 civarı olurdu tahminimce full pedal değildik =)

Salcano astro
mtb lastik
kırık bilyadan dolayı sıkışık ön göbek

78.2

tertemiz asfalt ve hafif yokuş asağı
(fazlasını görmem çok zor çünkü pedeallar boş dönmeye başlamıştı ve yorulmuştum)

maximum hız yazarken dikkatli olmak lazım arkadaşlar. bahsi geçen hızı pedal basarakmı yoksa rampa aşşağı bırakarakmı yapığınızıda belirtirseniz daha mantıklı olur . hatta vites dişlilerinizide yazarsanız o hıza erşebilmek için kaç kadans çevirmeniz gerektiği de hesaplanabilir.

HTR Kendi tasarımım.53*11, 8li 11-23ruble
Ömerli gözlemecilerin yokuşu iniş 91.2km.
Çok hafif iniş meyilli Acarkent tünelden Kavacık kavşağına gidiş yönü 53*11-72.5km. ayna boş dönüyor.İkili makara çevirirken.
Düz yol gerçi rüzgara göre değişiyor ama 50km. garanti önde sağlam domesticler varsa sadece sprıntte 62km.maxımum.
Gerçi yukarıda yazılanlarda rüzgar hiçbir zaman kafadan sert esmemiştir.:in:

Tabii inanmayan arkadaşlar olucaktır muhakkak turumuz herkese açıktır.Her ctesi-pazar Erenköy otobüs durağı yazın 8:00'de hareket(İstanbul yol bisikleti grubu)

Herkese selamlar:in:

Geri