Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bodrum Granfondo 23 Mayıs 2021

Arkadaşlar Merhaba;

17 Mayıs'a kadar yasaklar var.

23 Mayıs'ta yarış var.

Acaba etkinlik iptal olur mu ?

antreman da yapamayacağız

nasıl olacak ;

fikirlerinizi yazarsanız tartışmak isterim

Scudo
Arkadaşlar Merhaba;

17 Mayıs'a kadar yasaklar var.

23 Mayıs'ta yarış var.

Acaba etkinlik iptal olur mu ?

antreman da yapamayacağız

nasıl olacak ;

fikirlerinizi yazarsanız tartışmak isterim
Ben açıkçası Bodrum ve Istanbul GF larinin yapilacagina pek ihtimal vermiyorum, umarim yanılırım. Bu belirsizlikte ikisine de katilmayi planlamiyorum. Eylul de Izmir, Ekim de Kas 2 gunluk yarislardan daha umutluyum, biraz daha onlara gore antreman yapacagim.

Antreman yapma konusuna gelirsek, ben risk alarak ramazan dolayisiyla gece suruse cikiyorum. Antalya da cok fazla bisikletcinin de yasak gunlerde de gunduzleri antreman yaptigini goruyorum. Eger risk almak istemezseniz trainer almak kaliyor geriye. 1 yasak delme cezasinin parasina orta seviye bir smart trainer alinabilir 😇

Bodrum icin herhangi bir iptalin olacagini dusunmuyorum.

İptal olmayacaksa bence burada sitede de yazan : "Bodrum Halikarnas Granfondo Muğla Valiliğimiz Himayelerinde Bodrum Belediyemizin destekleri ile Muğla Karya Gençlik ve Spor Kulübü Organizasyonu " yetkilileri olanların , bu kısıtlamalar dolayısıyla , kayıt olmuş ve antrenman yapamayacak sporcular için özel izin kağıdı/başvuru yapmalarını sağlayacak bir girişimde olmaları gerekir. Zira trainer 'ı olan ve olmayan arasında haksızlık meydana gelecek. İnsanlar ceza yeme korkusuyla mı antrenman yapsınlar ?

Organizasyon yapıyorsun bu ortamda ama hiç bu noktalarda taşın altına elini sokmuyorsun. Bunların düşünülmesi ve gerekenin yapılması lazım.

Edit. İlgili sitedeki iletişim kısmından

H.ilker CÖMERT

Kulüp Başkanı Organizasyon Genel Yönetmeni

0 532 605 10 48

ilker.comert@ bodrumgranfondo.org

İlker Bey'e konuyu sordum , cevabı gelince paylaşırım :
---------------------------------------

Merhaba İlker bey,

Bu yıl 23 Mayıs 'ta düzenlenen yarışa kayıt oldum birçok arkadaşım gibi. Malumunuz dün kabine toplantısından çıkan karar ile 17 Mayıs'a kadar sokağa çıkma yasağı yürülüğe girecek.

Bu tarihe kadar antrenman yapması gereken sporcular sokağa çıkamayacaklar veya risk alıp antrenman yapmaya çalışacaklar.

Organizasyon olarak bu noktada kayıt yaptıran sporcular için bir izin belgesi v.b. yapılabilir mi? Bir çok arkadaşım (bisikletforum sitesinde) da aynı soruyu sormaktadır.

Şimdiden teşekkür ederim.
İyi çalışmalar.
-----------------------------------------

Edit2- İlker Bey'in email adresi bir şekilde hata veriyor sürekli , o yüzden Tarkan Bey 'e email attım . ( Tarkan ERBİL Yarış Direktörü )

Son düzenleme:
İptal olmayacaksa bence burada sitede de yazan : "Bodrum Halikarnas Granfondo Muğla Valiliğimiz Himayelerinde Bodrum Belediyemizin destekleri ile Muğla Karya Gençlik ve Spor Kulübü Organizasyonu " yetkilileri olanların , bu kısıtlamalar dolayısıyla , kayıt olmuş ve antrenman yapamayacak sporcular için özel izin kağıdı/başvuru yapmalarını sağlayacak bir girişimde olmaları gerekir. Zira trainer 'ı olan ve olmayan arasında haksızlık meydana gelecek. İnsanlar ceza yeme korkusuyla mı antrenman yapsınlar ?

Organizasyon yapıyorsun bu ortamda ama hiç bu noktalarda taşın altına elini sokmuyorsun. Bunların düşünülmesi ve gerekenin yapılması lazım.

Edit. İlgili sitedeki iletişim kısmından

H.ilker CÖMERT

Kulüp Başkanı Organizasyon Genel Yönetmeni

0 532 605 10 48

ilker.comert@ bodrumgranfondo.org

İlker Bey'e konuyu sordum , cevabı gelince paylaşırım :
---------------------------------------

Merhaba İlker bey,

Bu yıl 23 Mayıs 'ta düzenlenen yarışa kayıt oldum birçok arkadaşım gibi. Malumunuz dün kabine toplantısından çıkan karar ile 17 Mayıs'a kadar sokağa çıkma yasağı yürülüğe girecek.

Bu tarihe kadar antrenman yapması gereken sporcular sokağa çıkamayacaklar veya risk alıp antrenman yapmaya çalışacaklar.

Organizasyon olarak bu noktada kayıt yaptıran sporcular için bir izin belgesi v.b. yapılabilir mi? Bir çok arkadaşım (bisikletforum sitesinde) da aynı soruyu sormaktadır.

Şimdiden teşekkür ederim.
İyi çalışmalar.
-----------------------------------------
Trainer dışarıda antrenmanın yerini tutmuyor zaten ama trainerı olmayıp yarışta derece hedefleyen kaç kişi olabilir ki? Düzenli antreman yapan, yarış hedefleri olan bir sporcu trainer da edinmiştir kendine zaten diye düşünüyorum.

Iklimi guzel yerlerde yasayan cok kişi 😊

• Beğen
Tepkiler: TatanQa_tr
hala Bodrum yarışı için bir gelişme yok.

İnstagramda sürekli olacağı için yayın var ama bu yetmez bence

Büyük ihtimal ile 17 Mayıs'taki kabinenin açıklamsı sonrasında netlik kazanır.

• Beğen
Tepkiler: Ali Eren
Bir an önce netleşirse 17' sinden sonraki günlerin yasak olma/olmama durumu yol/kalacak yer vesaire organize edilip önümüze net bakmamız gerekecek. Malum Kayseri' den Bodrum'a gitmek için bir kaç gün öncesinden çıkmam şart + hafta sonu yasak durumu da söz konusu. Tümden sıkıntı..

Instagram üzerinden çoğu kez soruldu ve çok net tüm izinler alındı iptal söz konusu değil dediler umarım öyle olur her şeyimizi ayarladık bekliyoruz

haftaya pazartesi zaten belli olur herşey durum onu göstermekte

Ben de takipteyim , bence iptal olmayacak . Bugün yakınlarda bir otele de rezervasyonu yaptırdım. Ayrıca ekleme yapayım ; attığım emaillere cevap gelmedi veya karşıya hiç ulaşmadı. ( yasaklardan muaf olarak antrenmana yapabilme adına)

@sadi imren bilgilendirme için çok teşekkürler. Ben Cumartesi sabah çıkıp öğlen gibi orada olmayı planlıyorum. Malum kit alımı vs gerekiyor . Pazar günü de yarıştan sonra biraz dinlenip geri döneceğim. Bildiğim kadarıyla otel rezervasyonu var ise bir sorun olmayacağı yönünde. Tabii organizasyon bu konuda özel bir kağıt/izin belgesi hazırlarsa harika olur.

Cumartesi günü İzmir'den yola çıkıp Pazar günü yarışta olacağım.

bodrum SeaSide Beach Otel - Ortakent te kalacak varsa tanışabiliriz.

KAtılacaklara şimdiden başarılar diliyorum

kisa parkur bayagi kalabalik olacak saniyorum. herkes saglikla bitirir insallah 🙏 🙏
Evet öyle görünüyor bende kısadayım tedirginim de umarım kazasız belasız centilmenlik çerçevesinde biter 😊

Geri