Boğaziçi Üniversitesi

Tepki
1
@smee

Çok sağol ilgin için. Zor bir karar cidden:) Bir de marin e bakarken şu sa dikkatimi çekti, maşası alt model ama diğer donanım gayet iyi ve ağırlığı 12.8

Scudo
Tepki
1
@Çağrı Şahin

bu arada bisiklet seçimi konusuna da açtım konuyu. cevap veren olur ve takip etmek istersen konu adı giant-corratec-cannondale-scott ya da değişik sıralı

smee

Aktif Üye
Tepki
94
@Çağrı Şahin

marin b17 'nin fiyatıyla ilgili olarak;
(link)
(link)

buralarda 799€ zaten satılan yerlerde fiyat konusunda oynama pek olmaz.
linkteki cube de çok hoş bi bisiklet.

bi de son olarak giant terrago 2 disk var önerebileceğim;
(link)

lemagro

Üye
Tepki
39
pazara dönmüş burası. :D çok zekisiniz. işi gene kağıda kaleme döktünüz. :D

şu kilo bu fiyat. :D manyak okuldaşlarım. :D

mtbcandir

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Bisiklet
Scott
Sevgili arkadaşlarım ben uludağ üniversitesi bisiklet topluluğundanım siz değerli
bisikletçi arkadaşlarımla görüşmeyi en kısa zamanda istiyorum. Okulunuzda bir bisiklet topluluğu yoksa açılmasını, varsa ortak bir etkinlik yapmayı, yoksa da desteklediğimizi unutmayın.... Herhangibi bir konuyla iliglii bursa ile olan yakınlığınız ve bizim istanbula olan yakınlığımız sayesinde çözebilir ortak bir etkinlikte düzenleyebiliriz.Saygılar...

Tepki
0
BU 96 Econ mezunuyum. Topiği okurken okul hatıraları canlandı ufaktan da olsa. Bir iki hata içinde bisiklet seçimimi yapıp sizlerle grup sürüşü yapmak isterim genç arkadaşlarım :)

smee

Aktif Üye
Tepki
94
@selçuk tanrıverdi

her zaman tur önerilerine açığım...

ilkercom

Forum Demirbaşı
Tepki
533
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Üniversitede malesef fazla bir bisiklet gönüllüsü yok.

Kuzey kampüs matbaadayım yolu düşen olursa beklerim. Ufak tefek alet edavat yardımım dokunabilir...

ilkercom

Forum Demirbaşı
Tepki
533
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
ben havalar kötü olmadığında sürekli bisiklet ile geliyorum.

• Beğen
Tepkiler: Sinan Kefeli

ilkercom

Forum Demirbaşı
Tepki
533
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Sinan Kefeli

zeytinburnu sahil boyunca sürüp genelde barbaros yokuşundan çıkıyorum bazen de antrenman için aşiyandan çıkıyorum :D 25 km 1 saat yaklaşık.

ilkercom

Forum Demirbaşı
Tepki
533
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şöyle 5 10 kişi olsak bi grup kuralım diyeceğim ama okulda bisiklete binen yok. bi kaç tane sürekli bağlı bisiklet gördüm ama gezen kişi nerdeyse hiç yok.

• Beğen

Eren Boz

Daimi Üye
Tepki
96
selamlar, ben de ders iş ev üçgeninde bisikletle dolaşıyorum. 5. sk ta oturmamdan ötürü çok bir mesafe değil ama sürekli yokuş çıkmak felaket :) Bisiklete yeni başladım sayılır. 3 hafta falan oldu alalı. Belki kare binanın önünde bağlı gördüklerinizden birisi de benimkidir ben bir corratec halcon görüyorum sürekli :) Bende de corratec motion var. Bu hafta sonu rumeli feneri turu yaptım aşağı yukarı 60km yol yaptım. Kendimi biraz harap ettim sanıyorum. Performansı toparlarım umut ediyorum yaz okulundan sonra. Gruba beni de dahil edin.

• Beğen
Tepki
0
Halcon benim, etilerden gidip deliyorum, ama bu aralar yogunum GPA yükseltmekle ugrasıyorum.

Bedreddin

Aktif Üye
Tepki
94
Kilyos yurtlarında bisikletimi barındırabileceğim bir yar var mı acaba? Bu sene Boğaziçi'ne geliyorum ama bu konuda bir bilgim yok haliyle.

Tepki
35
@ilkercom

ben de gurup kurmak istiyorum, şu anda okulda binen 2 kişi daha tanıyorum onlar da destek olurlar, hevesli 4-5 kişi daha bulabilirim. organize olup kulüp gibi bir şey kurabilirsek oldukça eğlenceli olur