Boğaziçi Üniversitesi

Scudo

ilkercom

Forum Demirbaşı
Tepki
533
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
corratec motion u görüyorum. kareblok önünde. ben aşağıda matbaadayım hemen. kantinin orda da görebilirsiniz. PDR önünde bir salcano var. sürekli bağlı o kimin acaba?

Bu arada yağ olsun ufak alet edavat olsun yardım ihtiyacınız olursa matbaaya beklerim.

Eren Boz

Daimi Üye
Tepki
96
pdr önündeki salcano sanırım bizim asistanın olsa gerek (cet bölümünden bayan bir asistan), pek turluyor mu emin değilim.
Ben aynı zamanda boğaziçinde bilgi işlemde network yöneticisiyim. Yolunuz düşerse uğrayın tanışalım :).

Turlama konusuna gelince de bu bi dahaki haftaya yaz okulu son buluyor. 14 ya da 15 Ağustosa bir tur yapabiliriz. Şöyle gidiş geliş 4-5 saatlik bir mesafe kat etmek lazım. Ne dersiniz?

Eren Boz

Daimi Üye
Tepki
96

kilyos geniş bi alan bisiklete özel bir yerleri var mı bilmiyorum ancak bisikletini barındıracak alan bulmakta sıkıntı çekeceğini sanmam.

ilkercom

Forum Demirbaşı
Tepki
533
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Eren Boz

Tanışmak isterim.

15 ağustos dönemi ramazan tur işi zor gibi. Ancak yinede bir planlama yapılabilir.

Salcano pas içinde kalmış. Zincir dişliler filan. Lastikler inmiş. Bir bayan için aşırı kalın lastik kullanmış.

Eren Boz

Daimi Üye
Tepki
96
akşam turları yapabiliriz yine de ama benim yeterince ışık gerecim yok onları edinmem lazım. Belki hafif bir ada turu iftara yakın vakitlere doğru. 4 senedir istanbuldayım daha adalara ayak basmadım. belkide ayak basmaktan hoşlanmıyorum, pedal basmak daha güzel :)

Eren Boz

Daimi Üye
Tepki
96
hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyor arkadaşlar nerelerdesiniz

ilkercom

Forum Demirbaşı
Tepki
533
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ramazan dolaysı ile kapalıyız :D

Ahmet Ersöz

Forum Demirbaşı
Tepki
903
Bisiklet
Specialized
Merhabalar,

Ben de '96 BA mezunuyum, Pendik'teyim.
Uygun olursa genç arkadaşlarla turlamayı arzu ederim.

Herkese bol pedallı günler...

• Beğen
Tepkiler: ilkercom

Eren Boz

Daimi Üye
Tepki
96
ramazan sonrası için kapsamlı planlar yapmaya başlayalım o zaman çok tembel grubuz :)

Anıl Aşkın

Aktif Üye
Tepki
39
Herkese selamlar ! :) Forumu uzun süredir takip ediyor olsam da aktif anlamda kullanmaya yeni başladım...Ekonomi 1. sınıfım ve de 5.sokaktayım..Şu aralar temiz 2.el mtb arıyorum.Yakın zamanda kafama göre bişeyler bulabilirsem düşünülen turlara en kısa zamanda katılmak isterim :)

Eren Boz

Daimi Üye
Tepki
96
Selamlar, Hoşgeldin. İnşallah bulursun istediğin gibi birşey en kısa zamanda.

Eren Boz

Daimi Üye
Tepki
96
okul başlayacak hala hiç ses seda yok. bizim okulda iş yok vallahi bir elin parmaklarını geçecek sayıda bisiklet süren adam göremiyorum sürekli okulda olmama rağmen :), tek başına antrenman yapıp duruyorum. millet garip garip bakıyor kan ter içinde güneyden yukarı pedallarken heheh

Anıl Aşkın

Aktif Üye
Tepki
39
@Eren Boz

+1 diyorum tekrardan...ve de Kron xc1000 aldim :) Istanbuldayim bundan sonra duzene sokalim bu antreman olaylarini :)

• Beğen
Tepkiler: Eren Boz

ilkercom

Forum Demirbaşı
Tepki
533
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yarın haberleşelim Bi tur yapalım şöyle bebek - hisar - güney kampüs havuz çıkışı şeklinde...

ilkercom

Forum Demirbaşı
Tepki
533
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sabahtan biraz çiseledi ama önemli değil.

Rüzgar çok esmedikçe sorun olmaz.

Tepki
2
Merhabalar bu sene girdim üniversiteye. Hazırlık için kilyosta bulunacağım fakat düzenli olarak antrenman yapmayı planlıyorum. Sizlerle sık sık görüşebilmek ümidiyle, sevgiler:)

• Beğen
Tepkiler: Eren Boz