Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

B'twin Tilt 120 Kullanıcıları Kulübü

@cnmrtpkc haber bekliyorum ha sorun yok performans iyi ise bende sipariş edeyim bugün inş. Ramazanda kullanmayı düşünüyorum, e5'e kadar çok küçük yokuş var sonrası düzlük... bu sistem yükümü çok hafifletebilir

Scudo
@avcioglu 20-25 km kadar kullandım herhangi bir sorun yok,ekstra olarak zincire 2 bakla eklettim :) tavsiye edilir,performans kaybı kesinlikle yaşamazsınız,zaten yapılan değişiklikteki amaç sadece 1 .vitesi hafifletmek

• Beğen
Tepkiler: avcioglu
@tmspraycan link burda

(link)
@appendix nickli arkadaşta bir adet aynısından varmış,değerlendirmek isterse iletişime geçin isterseniz

• Beğen
Tepkiler: appendix
@cnmrtpkc linkteki ürün kargo dahil, ben kargo yapmaya kalksam 15tl kargoya gidecek ve ne alana ne satana yararı olur.

başka birşey sorayım, şu zincirler filan araba bagajında sağı solu çok yağlıyor. Zincir koruması filan gibi birşey takabiliyor muyuz?

@cnmrtpkc
bende siparişi verdim :)

• Beğen
Tepkiler: cnmrtpkc
@avcioglu bende şuan araba yok :) o yüzden o konuda hiç ürün bakmadım,kafa yormadım :koptum:

Boy 1.85 kilo 90 bu ürünü önerir misiniz? şehirler arası taşıyacağım için katlanır şart. Bu ürün mu yoksa mosso marine 26 2d mi ya da kron FD1500 mi?

Ruble geldi, shimano bayii bisikletçiye götürdüm, bunu takamayız dedi:acpsnr::acpsnr:. Bunu takmak için arka aktarıcı vites kolu uzun olması lazım, ayrıca sgs kol uygun değil dedi. Velhasılı değiştimedi :D:D:D
Başka bisikletçiye götüreceğim. Adama diyorum, yahu aynı bisiklete aynı parçayı geçen hafta arkadaşım takdırdı diyorum, sürter filan bişeyler dedi. Biz yapmıyoruz böyle bizimki garantili filan dedi. Birde vites tipi sgs değil ggs mi ne olmalı dedi. Neyse dedim artık ümraniyede filan yaptırırım. Bide çok ucuza almışsın o orjinal değildir dedi. Yahu dişli değiştiriyoruz işte araba motoru mu bu orjinalini yiyeyim diye içimden geçirip, teşekkür edip ayrıldım :p:p

@cnmrtpkc

• Beğen
Tepkiler: slckats
@avcioglu canı değiştirmek istememiş herhalde :mad:

• Beğen
Tepkiler: avcioglu
@avcioglu gerekirse zorla birine taktırın,bende sorun yok :) herkes birşey der zaten

arka arttırıcı 7 li,eski rublede yeni rublede 7 li nasıl uyumsuz olur

@cnmrtpkc ki benim eski rublem altılıydı.sadece ruble ve vites kolunu değiştirdim kullanıyorum mis gibi.

@cnmrtpkc
ya işte diyor ki, bu kol bu dişli için yeterince uzun değil filan diyor dişli çapı büyüdü diye. Bende ısrarla dedim, arkadaş geçen hafta aynı ürünü aynı bisiklete takdırdı dedim. Bence ucuza iş yapılmasın istiyorlar, 200 lira verirsem o ggs(midir nedir:rolleyes:) tipi uzun kollu sistemi de arkaya takarım dedi.... Ha bide altını çizdi, sadece uzun kolu olması yetmez GS olacak :koptum::koptum: SGS olmayacak:D Ben uzun turlara çıkan üst düzey donanım kullanan biri değilim ki, herşeyin süper son model olmasına gerek yok. Herneyse deyip ayrıldım.. Bisikletin bu yönünü seviyorum aslında, seçenek ve modifikasyon çok...

• Beğen
Tepkiler: cnmrtpkc
Başka bir yerde taktırın bence :)

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tilt120 nin ön burun kısmına uyumlu aşağıdaki ışığı aldım. Güzel bir ışık, usb den şarj olayı avantaj mıdır yoksa dezavantaj mıdır ilerde göreceğiz.

VIOO CLIP 500: (link)

tilt120-1.jpg tilt120-2.jpg tilt-120-3.jpg

@bsalih verdiğin parayı fazlasıyla hak ediyor,bende 3 adet var :)

• Beğen
Tepkiler: bsalih
@cnmrtpkc standart gelen ışıklar vardı zaten. Bu da ilave olmuş oldu. Teşekkürler bilgi için :)

@yusufcan78
Malesef benim de sele borum eğildi decathlona götürdüğümde kullanıcı hatası diyerek geri gönderdiler. Decathlona yakışmadı bilginiz olsun.
@yusufcan78

@emreyamansŞikayet yazın, tekrar tekrar arayın peşini bırakmayın bence, en azından garanti süresi içerisinde değiştirmeleri gerek

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba, sele borusu yamulma sorunu herkeste mevcut mu ?

Geri