Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

B'twin Tilt 120 Kullanıcıları Kulübü

Scudo
Tilt 120 ve sanırım diğer Tilt serilerine zam gelmiş. İyi yırtmışım :D

Şu anda Tilt 120 - 899 TL

• Beğen
Tepkiler: slckats
Bende 2. elden tilt 120 modelini aldım sonunda şimdilik çok memnunum. Sıkıntılı nokta katlandığında sabitleme yapılmıyor bu da katlayıp yürüyerek gezme imkanı tanımıyor. Sabitlemek için menteşe gibi bir şey yaptıran var mı? Kemerle tutturuyorum şu an :'(

Dosyalar

• WhatsApp Image 2018-04-01 at 13.13.59.jpeg
    WhatsApp Image 2018-04-01 at 13.13.59.jpeg
    120,6 KB · Okunma: 65
  • WhatsApp Image 2018-04-01 at 13.14.00 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2018-04-01 at 13.14.00 (1).jpeg
    77,3 KB · Okunma: 59
  • WhatsApp Image 2018-04-01 at 13.14.00.jpeg
    WhatsApp Image 2018-04-01 at 13.14.00.jpeg
    75,9 KB · Okunma: 57
Arkadaşlar, dün gerçi katlanır Bisikletler bölümünde de yeni konu açarak fikir danıştım ama kimse bir yorum yazmamış.
Yeni aldığım Tilt 500 bisikletimin gidon katlama kısmındaki, resimde görülen iç parçasından ses geliyor.
Gidonda bir bolluk yada gevşeklik yok.Sadece içteki o parça bozuk zeminde ciddi şekilde sallanıyor ve sinir bozucu bir ses yapıyor.
Bu sorunu yaşayan yada çözümünü bilen varsa yazabilir mi.
Kendim halledebilir miyim yoksa mağazaya mı götürmem gerek.Tam o parçanın önündeki vidayı sıksam çözülür onuda bilemiyorum.

tılıt 500.JPG
DSC_5550.JPG

@sınglee Sanırım somunu sıkıştırmak için kullanılan bir parça. Decathlon a fotoğraflı olarak göndermek daha mantıklı. Yada bulunduğun şehirde varsa gidip göstermek lazım. Sonuçta garantisi varsa onların bakması daha sağlıklı olur.

@bsalih

Fotoğraf ile yardımcı olurlar mı bilmem.Kendim de daha çok ayarını bozmak istemiyorum.Sonuçta tam eklem yeri.

@sınglee bu adres de dosya yükleme kısmı var. İstersen bir gönder bakalım.

(link)

@bsalih
Teşekkürler ,şansımı bir deneyim.

• Beğen
Tepkiler: bsalih
1.80m ve 90kg birisi kullanabilir mi? Btwin tilt 120 icin konuşuyorum.

@takvor uncuyan boy limitinin üzerindesiniz :) tilt 500 bakmanızı tavsiye ederim

@takvor uncuyan
@takvor uncuyan gönül rahatlığıyla alabilirsin bende aynı boy kilodayım bir sorun yaratmıyor fakat daha fazla kilo almamaya çalış sorun yaratabilir.

@takvor uncuyanNutella göbeği de zor eriyor

• Beğen
Tepkiler: FoldingRider
@sınglee

Geri dönüş sağladılar mı?

@bsalih
İnternet sitelerine resimli mail yazdım ,bisikleti getirmem gerektiğini yazmışlar.
Mağazadan biri ile görüştüm.Mail adresine resim yolladım,geri dönüş yapacağını söyledi ama henüz bir gelişme yok.
Alıp götüreceğim sanırım.Yada tam o sallanan parçanın önündeki küçük vidayı sıkıp deneyeceğim.

• Beğen
Tepkiler: bsalih
@bsalih
Evet merkezden yazılı bir cevap geldi ama ,sonuçta mağazaya gitmem gerekecek gibi.Aldım ama daha keyfini süremedim.

• Beğen
Tepkiler: avcioglu ve bsalih
@sınglee Sorun çözülsün yeter ki. inşaAllah başka problemle karşılaşmazsınız.

• Beğen
Tepkiler: avcioglu
Geri