Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

B'twin Tilt 120 Kullanıcıları Kulübü

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle herkese tek tek teşekkür ederim, bisikleti almamda eleştirilerinizle çok yardımcı oldunuz ve bugün itibariyle satın almış bulunmaktayım ilk izlenimim ise gerçekten harika.
İstanbul'da yaşayan arkadaşlar herhangi bir buluşma ya da etkinlik düzenliyor musunuz ?

• Beğen
Tepkiler: bsalih
Scudo
@tmspraycan

Tilt 120 ile birlikte gelen bu aydınlatmalardan bahsediyorum:

IMG_2322.jpg

arkadaşlar birşey soracağım. Bende de tilt 120 var. Fakat kafama takılan birkaç şey var. Birincisi katlayınca el arabası gibi tekerleklerin üzerinde ittirerek sürebiliyor muyuz? Elde taşımak bir süre sonra baya ağır gelmeye başlıyor. İkincisi katlanınca kadroyu birbirine sabitlemek için olan ufak lastik bende taşırken hemen çıkıyor. Onun yerine neler yapabilir yada mıknatıs vs çözüm olabilir mi? Üçüncüsü de sele borusu sanırım yamuldu katlarken belli bir seviyeye gelince inmiyor aşağı. Decathlon bunda ücretsiz değişim yapıyor mu? Teşekkürler

*Büyük ihtimalle seleden tutup biraz bükerek arka teker üstünde itebilirsin. Çok rahat olmaz ama ele taşımaktan iyidir. Üst modellerinde iki tekerlek de paralel olarak katlandığı için el arabası gibi sürülüyor rahatlıkla.
*Lastik ve sele borusunu direk dechatlona sor bence. Ben bisiklet iade ettiklerini bile duymuştum bu yüzden, doğrudur değildir bilemeyeceğim ama... 2 sene Garantisi bitmediyse ilgilenmeleri lazım.

@avcioglu
yok hocam garanti bitmedi daha 1 aylık bisiklet belki o kadar bile olmamıştır

Merhaba arkadaşlar
Bugün bende Tilt 120 ile aranıza katıldım. Sanırım yakın zamanda model güncellenmiş. Renk gri mavi arası bişey olmuş. Katlayinca aynakolun yere degmemesi için sele borusunu indirmeye gerek kalmaması için de oraya bi aparat koymuşlar ve katladiktan sonra kilit görevi gören o plastik şeyin yerine metal bi kilit şeklinde bir aparat koymuşlar daha kullanışlı olmuş görünüyor. Aşağıya fotoğraf ekliyorum. Bugün 1 saat kadar kullandım. Gayet keyifli kullanımının yanında sele baya rahatsız. Seleyi mi değiştirmeliyim yoksa pedli şort iş görür mü acaba?

Dosyalar

• DSC_1236.JPG
    DSC_1236.JPG
    132,9 KB · Okunma: 76
  • Beğen
@kty Hayırlı olsun, tekerinize taş değmesin. Şu aparatları ayrıca satsalar keşke.

@kty
alt kısımda yere temas etmesin diye konulan ayak benzeri parça ve sabitlemek için lastik yerine metal aparat

• Beğen
@kty katlandığında düz durması için alt demiri ve kilit mekanizması

@kty seleyi değiştir bence fiyatları uygun diye hatırlıyorum decathlonda

@T35 yenilerde değiştirmişler bendeki vioo clip aydınlatma var. seninki de sanırım vioo city serisi aydınlatmalar. Muhtemelen usb şarj özelliği var çıkartıp bakmanı öneririm

@T35

Bunlar pille çalışıyor. Yuvarlak saat pili. Lastiğinden çıkartıp sonrasında arkasından açılıyor.

@esenturk Sadece sele ve kadroyu katladıktan sonra gidonu katlamadan gidondan tutularak tek teker üzerinde sürülebiliyor.

Tilt 120 ye N11 den aldığım port bagaj. 52 tl fiyatı.

@Üye Adı abi baya güzel oldu sağolasın tekrardan

Dosyalar

• 20180601_125923.jpg
    20180601_125923.jpg
    102,5 KB · Okunma: 67
  • 20180601_125928.jpg
    20180601_125928.jpg
    116,9 KB · Okunma: 65
  • 20180601_125915.jpg
    20180601_125915.jpg
    94,5 KB · Okunma: 61
  • 20180601_125908.jpg
    20180601_125908.jpg
    81,6 KB · Okunma: 63
@bsalih gayette güzel olmuş. Hatta demirleri çıkarman ayrı bi hava katmış, isimlendirenedim. Memnun kalacağına eminim.
İyi günlerde kullanmanı dilerim.

• Beğen
@Üye Adı Çok teşekkür ederim. Evet onları takmadım, heybe düşünmüyorum.

Ufak plastik parçalar çıktı yanında onları nerelerde kullanıyoruz?

• Beğen
Tepkiler: Üye Adı
@bsalih şimdi anımsayamıyorum ama dikdörtgen siyah lastik parçalara kadroya bağladığın ayakların iç kısmına yerleştirmen gerekirdi, ki bağlantı ve sıkıştırma esnasında kadroya zarar vermesin çizmesin.

• Beğen
@bsalih
Kolay gelsin, birşey sormak istiyorum. Bu sistem sele borusuna takılıyor. Sele borusunu kapatırken sorun olmuyor mu?

Geri